Opinie o Bungardt City Event GmbH w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bungardt City Event GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bungardt City Event GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bungardt City Event GmbH w Berlin

Madlen89

UWAGA !!!! Do wszystkich , którzy szukają pracy za granicą , pary i single !!! Nigdy pod żadnym pozorem nie odpowiadajcie na ogłoszenie typu : zatrudnię do pracy w wesołym miasteczku w Niemczech , okolice Berlina . Szczególnie kiedy pojawi się taki numer +48 605 832 755 i osoba o imieniu Małgorzata (nazwiska nie znam ) . Wiem , że takich ogłoszeń jest pełno a oszuści zrobią wszystko żeby za każdym razem brzmiało inaczej . Jednak kiedy usłyszycie nazwisko Hermann - Josef Bungardt i podany zostanie wam adres pod który będziecie chcieli jechać , nie róbcie tego . Ogólnie są trzy adresy , ponieważ pan Hermann Bungardt posiada aż trzy wydzierżawione place , z czego tylko dwa adresy są mi znane . Atlandsberg 15345 ul Gartnerweg 4 i Atlandsberg 15345 ul Am Gewerbepark 13 . Ten trzeci podobno ma znajdować się w Muncheberg , jakieś 30 km od granicy z Polską . Już wyjaśniam o co mi chodzi . Po pierwsze wszystko co przeczytacie w ogłoszeniu jest kłamstwem . Nigdy nie dostaniecie na czysto 1500 euro , co najwyżej 500 euro przy dobrych wiatrach . Po drugie to nie jest praca w wesołym miasteczku . Nigdy nie będziecie sprzedawać biletów , obsługiwać maszyn ani przyrządzać przekąsek . Wiecie co będziecie robić ? Zapierdalać na placu pełnym skorodowanych przyczep , samochodów i imbisów , takie budy które można zobaczyć w okresie Oktoberfestu w Niemczech . Atutem jest jeśli znasz język niemiecki , ale to już inna para kaloszy bo najpierw musiałbyś wkupić się w łaski pana Hermanna Bungardta a to jest niemożliwe ponieważ ta osoba jest bardzo nie uczciwa i zna się tylko na przekrętach . Po pierwsze nie wypłaca należnych pieniędzy za przepracowany miesiąc a jeśli spróbujesz się postawić bądź pewien , że w ciągu paru minut znajdziesz się za bramą . Skąd to wszystko wiem ? Z własnego doświadczenia , ponieważ tam byłam i pracowałam . Straciłam pół roku i nikomu tego nie życzę . Dlaczego byłam tam tak długo ? Tego nie mogę zdradzić ponieważ to zbyt osobiste sprawy i nie będę o nich tutaj mówić . Jeśli macie jakieś pytania możecie napisać do mnie na messengera Madlen Chendosko , odpowiem . I na koniec , szczególnie do wszystkich młodych kobiet . Nie ważne czy jesteście singielkami czy w związku . Nie popełniajcie tego błędu co ja , przyjeżdżając do pana Hermanna Bungardta bo możecie stracić wszystko , a szczególnie swoje szczęście .

Zostaw merytoryczną opinię o Bungardt City Event GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w Bungardt City Event GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Bungardt City Event GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bungardt City Event GmbH