DUNGITO

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DUNGITO

Sławek Nowy wpis

Chcialbym polecic firme Dungito, wszystko zostalo wyjasnione jak jest naprawde a nie opowiadja bajek. pracuje juz drugi miesiac w firmie nad Hamburgiem i jestem zadowolony, wyplata sie zgadza i socjal jest w porzadku bez (usunięte przez administratora) porzadny posrednik jak i firma w ktorej pracuje. Pozdrawiam

Karolina Nowy wpis
@Sławek

Bardzo dziękujemy za ten przyjazny głos. Staramy się odpowiadać na potrzeby każdego z kandydatów budując szczery i rzetelny dialog. To podstawa naszego wzajemnego zadowolenia. :) Trzymamy kciuki za kolejne, pozytywne miesiące panie Sławku. pozdrawiam serdecznie, Karolina / zespół Dungito Polska.

Czy w firmie DUNGITO są regularne szkolenia pracownicze?

Promi Nowy wpis

Dobra agencja dają opis firmy bardzo dokładny i potem zastałem w firmie to co dostałem na papierze a zalatwili mi robote w 4 dni

Marko

Polecam duże podziękowania dla Pani Ani i Pani Natalki za wsparcie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DUNGITO? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Technik

Dodatkowo aby zarobić 3000 euro trzeba zasuwać 170 godzin (usunięte przez administratora)za przerwy nie płacą dojazd 20 km w jedną stronę do pracy zakwaterowanie płatne najtaniej450 euro 44 euro niby na paliwo kpina premia w każdej chwili ci ją zabiora

Czy DUNGITO ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mogę śmiało polecić tą firmę pośrednika pracy. Znalazła mi pracę. Jest tak jak przedstawiła mi przedstawicielka . Pozdrawiam Panią Anie.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca Ce w firmie DUNGITO?

Zizi

@PracodawcaRobota jak kazda robota, fajnie ze placa na koniec miesiaca a nie jak w poprzedniej firmie trzeba bylo prawie 2 miesiece na wypłate czekac. Konkretne osoby i zawsze mozna sie dogadac z pracodawca . To byla dobra decyzja aby sie tu zatrudnic

Wyjechał ktoś do Hamburga na solówkę? Odbiór paczek z punktów na wózkach Proszę o informacje

Montekristo

Pojechalem do roboty i zastalem to co mialo byc troche nocki mnie wkurw... ale bede gadac zdeby były dniówki

Bernard

Ja też od nich wyjechałem i nie było zadnego problemu robaota dobra

Steniu

Polecam załatwili mi prace bez jezyka przy granicy

Fahrer

Dungito to jest bliźniak Asmo Solution nie dajcie się nabrać czytajcie opinie Asmo i te negatywne są prawdziwe umowa niemiecka ale nie z pracodawcą tylko z nimi to jest lipa co więcej pisać zmienili nazwę bo już Asmo chyba powoli wysiada

Kozak
@Fahrer

Gościu jak(usunięte przez administratora) wiesz to nie gadaj. Zanim od nich wyjechałem to się zapytałem wprost. Należa do tej samej grupy co asmo, ale nie działają razem. po prostu asmo zatrudnia u siebie, a dungito bezpośrednio w firmie transportowej. Tacy jak ty są najgorsi człowiek szuka roboty i chce sprawdzić ale cała masa baranów musi pisać rzeczy o których nie ma pojęcia i wprowadza jeszcze więcej zamieszania. Asmo mam w (usunięte przez administratora) a dungito ogarneło mi robote i jest spoko.

Urszula
@Kozak

Czyli mówisz żeby nie przejmować się tamtymi opiniami? Jeśli mąż chce pracować jako kierowca to dobrze trafił? Polecasz? Jak wyglądają tu początki pracy?

Kozak
@Urszula

Nie powiem Ci, ze tak i nie powiem, ze nie. Oni są pośrednikiem (tak jak urząd pracy), wiec jak dobrze trafi to będzie git, ale sama wiesz jak jest. Ja trafiłem Ok i mogę mówić tylko o sobie. Ja nie mam im nic do zarzucenia. Robotę mam Ok.

Fahrer

Dziwne że w rozmowę wbił się pan Marek który nie był pytany o zdanie

Stenek

Mamy wyjechać razem z kumplem do Hamburga oferta wygląda dobrze firma tez czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą firma?

Tomek D -
@Stenek

Witam. Czy już pracujesz? Jak warunki i wrażenia? Wszystko się zgadza? Z gór dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Polecam firmę załatwili mi pracę w Niemczech bez problemów warunki się zgadzały z tym co miało być

Zostaw merytoryczną opinię o DUNGITO - Warszawa

• Jak się pracuje w DUNGITO?

Zobacz opinie na temat firmy DUNGITO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUNGITO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUNGITO