Opinie o Marika Celmer MC Protect w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marika Celmer MC Protect. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marika Celmer MC Protect o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marika Celmer MC Protect w Wrocław

Czy firma Marika Celmer MC Protect udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Edward

Po ukończeniu stażu , podejmują dalszą naukę na uczelniach . Studiują dziennie , wiec nie ma możliwości zatrudnienia ich :

MC Protect

Przyjmujemy na tą chwile tylko stażystów , którzy podlegają projektom Unijnym . Otrzymują oni wtedy miesięczne wynagrodzenie 2500zł . Bądź studentów (grafików, programistów , informatyków ) jak wiemy takie praktyki nie są opłacane . Ale z własnej inicjatywy dorzucamy premie uznaniową . Pozdrawiam :)

Edward
@MC Protect

Stażyści jak długo zostają w firmie? Po stażu jest możliwa dalsza współpraca dla najlepszych?

MC Protect

Nie udzielamy pożyczek pracowniczych .Po zakończonym stażu , uczestnik projektów może liczyć na referencje z naszej strony,którą może dołączyć do CV. Pozdrawiam

Maja
@MC Protect

A ile miesięcy trwa taki staż? :) Jest realizowany w pełnym wymiarze godzin?

@Maja

Witam. Zawodowy miesiąc po 6h w tyg. Studencki 2 miesiące po 8h tyg. :)

MC Protect Nowy wpis

Na tą chwile nie mamy dodatkowych pracowników . Wiec nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie :)N

@Edward

Napra Nowy wpis

Polecam ,sklep z usluga

Maja

Piszecie tutaj pełno na temat stażu i praktyki, a jak z rekrutacją na stanowiska samodzielne, na pełen etat? Nie ma takiej szansy, czy o co chodzi? :P

Motorola

Polecam , fachowa pomoc serwisowa

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Marika Celmer MC Protect się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Łukasz

Najtaniej w Wrocławiu . Polecam :)

Traugutta

Polecam :)

Aneta
@Traugutta

Możesz rozwinąć myśl? Dlaczego polecasz?

Byłem w tej firmie na praktykach i szczerze polecam. Dowiedziałem się o tym jak wygląda sprzedaż oraz serwis urządzeń mobilnych. Pani Marika jest bardzo milą osobą z którą można wesoło pogawędzić.

Ilona
@Marcin

Płatne te praktyki były czy darmowe?

Klient

Polecam

Dammmm

Byłem tam na praktykach miło się pracowało i zdobyło nowych umiejętności które pomogą w kształceniu się

@Dammmm

A dasz znać jak konkretnie wyglądały?

Julia

Byłam tam na praktykach, atmosfera bardzo miła, nauczyłam się dużo rzeczy odnośnie sprzedaży i handlu, Pani Marika jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą :)

@Julia

Praktyki to ile tutaj tak właściwie trwają? Są płatne?

@Grażyna

Są płatne , jeżeli szkoła się do nas zgłosi o przyjęcie ucznia np. Technik informatyk na zdanie praktyk zawodowych . uczeń otrzymuje 2 500 zł za miesiąc. Refundowane przez Unie Europejską . Można się zapoznać z ofertą " Twój czas na staż" , " Bliżej zawodu" Pozdrawiam :)

@MC Protect

Super, dziękuję. ;) A można się dowiedzieć czegoś więcej na temat ich przebiegu? Jak to mniej więcej jest zorganizowane, bo widzę że chyba dużo z nich wyciągnąć można

Matka

Nie to znaczy nie.. już teraz rozumiem dlaczego.. to jest (usunięte przez administratora) Panie Michale

@Julia

Dziękuje

Godna polecenia firma, wysoka jakość sprzedawanego asortymentu i bardzo miła i pomocna obsługa.

@Paweł

Dziękuje bardzo

Ciocia Maja

Polecam sklep. Jest tam miła atmosfera i obsługa.

@Ciocia Maja

dziękuje

Laila

Miss marika is a very wonderful and kind woman, she’s very smart. The shop it’s self is well looked after I have been there plenty of times and I would go again :)

@Laila

Thank You

@sylwia

Bardzo miła obsługa! Polecam:)

Polecam sklep.wspaniala aranżacja wnętrza i miła atmosfera i obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Marika Celmer MC Protect - Wrocław

• Jak się pracuje w Marika Celmer MC Protect?

Zobacz opinie na temat firmy Marika Celmer MC Protect tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marika Celmer MC Protect?

Marika Celmer MC Protect
  • Gen. Romualda Traugutta 77 lok. 1B