DOMI Agencja Usługowo Reklamowa

Wałbrzych

Opinie o DOMI Agencja Usługowo Reklamowa

Słowa kojarzące się z DOMI Agencja Usługowo Reklamowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna i rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...bardzo dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .różni Od jakiej stawki można negocjować pensję? to była prowizja od spisanej umowy Najbardziej podobało mi się w DOMI Agencja Usługowo Reklamowa:kontakt z ludżmi i możliwość rozwoju Najbardziej nie podobało mi się w DOMI Agencja Usługowo Reklamowa:fałsz i zazdrość innych przedstawicieli

Zostaw opinię o DOMI Agencja Usługowo Reklamowa - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMI Agencja Usługowo Reklamowa