ELEKTROPORCELANA

Ciechów

Opinie o ELEKTROPORCELANA

rrrola

fajnie, że doszło do powiązania firm. Dla takiego małego przedsiębiorstwa to na pewno szansa na wybicie się

Ta firma to chyba jakieś dziadostwo. W Urzędzie Pracy odległym o 70km dali ogłoszenie że szukają technologa za 2000brutto (czyli 1400netto) z wyższym wykształceniem kierunkowym i co najmniej 5 latami stażu w zawodzie. No chyba nienormalni są że za takie pieniądze ktoś do nich będzie dojeżdżał. Chyba może ma jeszcze im dopłacić że może u nich sobie popracować. Biorąc pod uwagę koszta utrzymania auta to na same dojazdy może nie starczyć, bo auto to nie tylko paliwo ale i ubezpieczenie naprawy (więcej jeździsz to więcej naprawiasz) i strata wartości (dużo jeździsz potrzebujesz mało awaryjne auto czyli dość nowe a więc większa strata wartości). To może niech zamieszczą sobie ogłoszenie, że poszukują wolontariuszy do pracy w firmie.

Punk

Misia o jakiej ty sytuacji piszesz jak zwalniają na prawo i lewo? A zarobki są i będą do (usunięte przez moderatora)!

misia

A co wy wiecie o radpolu to jest spoko firma hehe chociaż zarobki są małe ale może kiedyś sie to zmieni MOŻE:D

kokod_ż_ambo

Masz racje!! w porcelanie wszyscy chleją i zastanawiają się co zrobić żeby zarobić i żeby się nie narobić. Kierownikami są ludzie po podstawówce- zarabia się grosze a trzeba się duuuużo nadźwigać ciężkich płoszek itp. Atmosfrea jest fajna - wszyscy pijani to przynajmniej luz:)

Elektroporcelana jest to zakład pełen(usunięte przez moderatora)ludzie maja charowac za grosze a sami chłamiom sie w pieniadzach niepotrafia zarządzac zakładem jet wiecej kierowników niz pracowników ogólnie wszyscy sa niepotrzenie niema osub konpetentnych do kierowania zakładem a zwiazki sa poto aby chronic swoich (usunięte przez moderatora). Ludzie którzy maja emerytury pracują a powinni siedziećw domu toludzie co nic niemają powinni pracować niektórzy ciężko pracują niemal od początku a sa zwalniani i niepotrzeni jak lalaki które można spalić

Zostaw opinię o ELEKTROPORCELANA - Ciechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROPORCELANA