Opinie o Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. w Działdowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. w Działdowo

kasia Nowy wpis

jakie są benefity w firmie

Wiecie może, czy w Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jeszcze pracownik

Praca nieskomplikowana, latwo przyswajalna. I to na tyle plusow. Polacy dostaja laurke ze nie chca pracowac i sa leniwi, bo chca w swoim kraju wracac po 8g do rodzin gdzie tymczasem pracujaca po 12g indonezja pol zmiany przesypia w szatni. Ogloszenia o prace sa w systemie dwuzmianowym 5dni w tygodniu, przy czym norma jest 10h jednozmianowo najlepiej jeszcze sobota i niedziela, o dwoch zmianach nie ma mowy, jesli pracownik odmawia zostaje zwolniony. Panuje "wazeliniarstwo" i "kolesiostwo" kto lepiej podpiera sciany i donosi ma pewna posadke. Bardzo niepolecam. Polacy sa niemile widziani szczegolnie kobiety, szefostwo chce narzucic swoje dziwne standardy nie uwzgledniajac Polskiego prawa pracy.

Prezes
@Jeszcze pracownik

Wazelina to dobre słowo. Fakt indonezja robi i po 30 h ciągiem nie przytomna nie zdolna do funkcjonowania ale ważne że jest w pracy czy śpi czy się kręci mało ważne. Pracodawca zadowolony , gdzie 1 Polak obskoczy to co robi 6 indonezyjczykow

Ja Nowy wpis
@Jeszcze pracownik

Czy są przyjęcia do pracy ? Czy można składać cv?

Co to za firma która jednego dnia daje umowę o pracę na rok a następnego dnia tej samej osobie wręcza wypowiedzenie i mówi dziś jesteś ostatni dzień a od jutra masz się już nie pokazywać.

Barbara

Ale mówią chociaż jaki jest powód zwolnienia?

Olcia
@Barbara

Nie, nikt nic nie wie i nikt woli sie nie wypowiadac

@Olcia

A ilu osobom coś takiego się tu przytrafiło?

Nobody
@Magdalena

Nie ma co się wypytywać co i ilu i gdzie, bo baby zazdrośnice i tak pip nasłały. Tak że przestrzegam potencjalnych przyszłych pracodawców tych pań- coś nie będzie im na rąsię I od razu skarga do wszystkich ważniejszych urzędów.

@Nobody

A skutki to jakie?

Ilona
@Nobody

Nie ma czego zazdroscic w zakladzie w którym wymusza sie od pracowników ciaglej ponadnormatywnej pracy pod presja zwolnienia. Kto chcial bo musi trzepac kase nie zalezy mu na zyciu rodzinnym badz go nie ma i nie ma i perspektyw i ambicji na inna prace to zostal i tyle. Jesli sa ludzie ktorzy sie na to godza to pozniej nie ma co sie dziwic ze w kazdym zakladzie jest wykorzystywanie, bo pracodawcy widza ze mozna. Piszecie, ze "lubicie swoja prace" itd a tak na prawde nikomu nie pasuje ten system wymuszenia a pracuje bo ma rodzine na utrzymaniu i woli siedziec cicho co nie znaczy ze tak powinno byc, prawo pracy i człowieka obowiazuje w kazdym zakladzie ale nie kazdy ma na tyle jaj zeby sie przeciwstawic woli tyrac i przyjezdzac do domu spac i gadac aby po katach ze munie nie pasuje. Babeczki zostaly zwolnione ale wcale nie jest takie pewne ze Ci zwolnieni zglaszaja, bo zapewniam ze takie cos nikomu nie pasuje.

Iwona
@Ilona

Co masz na myśli pisząć ciągła ponadnormatywa praca? Jakie są dokładnie obowiązaki pracowników tutaj? Czy chociaż zostawanie w pracy dłużej jest jakoś nagradzane? Ile dostaje się za nadgodzinę?

@Iwona

po godzinach możesz zostawać lub nie, ale gdy zostaniesz- masz zapłacone za każdą godzinę to prawda

Iwona

Stawka za godzinę jak się robi dodatkowe godziny jest podstawowa czy za nadgodziny płacą więcej?

nick
@Iwona

Za nadgodziny w tygodniu 50%, za nadgodziny w sobotę 100%.

???? Nowy wpis

Czy są przyjęcia do pracy ?

Brałeś udział w rekrutacji do Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Działdowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Sprzedawca CCC Działdowo
CCC S.A.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Ewelina

Hej. Firma szukała niedawno kogoś jako Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych. Mnie ciekawi, bo w ogłoszeniu chcieli min, podstawowej znajomości koreańskiego i czy jak ktoś ma już właśnie podstawy, to firma dopłaca, aby dalej się uczył tego języka? Jakieś takie dofinansowanie jest?

zadowolony

Nigdy nie słyszałem aby którykolwiek z organów samorządowych miał prawo ingerować w wewnętrzne zasady i przepisy prawa pracy stosowane przez zakład pracy. Słyszałem od znajomych, że niektóre panie inspektorki pobiegły z płaczem do starosty i zaciągnęły go wraz z wójtem do zakładu, gdzie wtargnęły bez wcześniejszego umówienia się na spotkanie, że im się należy spotkanie i wyjaśnienia, dlaczego to właśnie one zostały zwolnione a nie- nieulubione/znienawidzone koleżanki z działu. Jedna płakała nawet, że jest samotną matką i w związku z tym zakład musi dać jej zatrudnienie, bo przecież jak inaczej? Trochę skojarzyło mi się to z moją dawną sąsiadką, która jako samotna matka 'zarabiała' w MOPSie więcej niż ja na dwóch etatach. Pamiętam jak bardzo roszczeniowa była dosłownie o wszystko, że MOPS to, że MOPS tamto...nic jej nie pasowało, chociaż kobiety z MOPSu naprawdę dawały z siebie wszystko. To już nie sytuacja to już stan umysłu co niektórych. W polskich firmach też dobiera się pracowników jak się tylko pracodawcom podoba i jakoś wszystkim pasi, a tu królewny poobrażane. Czasy (usunięte przez administratora) bezpowrotnie minęły- przypominam.

Prezes
@zadowolony

Tak ta są dalej czasy pracowników trzymających palec w dupie i nie dziwne ze zostają ???? godzą się na wszystko nie dziwne ze zakład potem wymusza na normalnych pracownikach . Powodzenia dupowlazcy ????

Conan
@zadowolony

Myślałem ze to są opinie na temat firmy nie MOPsu i sasiadek. Od razu widać ze lubisz ploty i (usunięte przez administratora) Juz wszystko wiadomo pod jakim kontem sie dobiera tych pracowników, sama sie koleżanka wsypała. Ojj nieładnie

zadowolony
@Conan

co ty tam możesz wiedzieć po jakimś tam anonimowym wpisie, nie zamierzam tu niczego nikomu udowadniać, przyjdź , popracuj, a potem gębę będziesz rozdziawiać, a nie tylko jęczysz

Conan
@zadowolony

Dlatego właśnie że pracowałem i znam mogę to stwierdzić z pełnym przekonaniem.

Witek

Koreańczycy widza tylko Polaków którzy nic nie robią a jak Indonezjia robi to nie widzą jak siedzi w szatni im można a my nawet nie możemy przykucnąć.

Olioli
@Witek

Przykucnac? A sprobuj sie odezwac....

zdziwiony
@Olioli

No właśnie, Polak wszędzie i na każdym kroku chciałby udowodnić, że on przecież jest pracownikiem roku- papą. Podobno z Ukraińcami również robi się coraz większy problem, bo idą w ślady Polaków, Niepotrzebnie. Weź się jeden z drugim do roboty, a nie tylko stoisz i rozkminiasz, jak to masz źle w tym koreańskim zakładzie w Działdowie.

Pracujący
@zdziwiony

Dopiero zobaczysz co to znaczy wziąć sie do roboty jak będzie pełna produktywność, bo jeśli teraz piszesz takie rzeczy to znaczy że nie masz pojęcia co to znaczy ciężko pracować, kiedy zostajesz postac przy jednym boksie 12h - to nie jest wzięcie sie do roboty tylko umiejętność skubania kasy za (usunięte przez administratora) a kto nie umiał ściemniać ze cos robi poleciał.

Pracownica

Pracuję tutaj, jestem zadowolona, nie jestem robotem, nie trzymam nikomu palca nigdzie. Lubię swoją pracę i chciałabym tu pracować, często mi wstyd za innych Polaków, że taką brzydką łatkę nam przyklejają. Jak się chce pracować i naprawdę się pracuje to i jest się docenionym- jak wszędzie. Nie ma co się pluć i obrażać myślących inaczej niż poprzednik. Nie podoba się to można iść gdzie indziej, a nie p...ić.

Lolek
@Pracownica

Jak sie ktos nie klei to żadna łatka sie nie doklei taki jest fakt. Wiadomo kto został w kontroli z Polaków co tez dziwne ze akurat niektóre osoby zostały tak docenione ze po zwrocie towaru dalej zostały tak dobrze wykonuja swoja pracę? Dobre.

Lolkowa
@Lolek

prawo dżungli maan i tyle możesz.

Ella

Czy ktos moze mi powiedzieć jak to jest ze zwalniaja ludzi pod pretekstem redukcji etatow, bo jest mało pracy i beda przestoje a innym pracownikom każą zostawać po 10-12godzin bo jest dużo pracy i nie ma ludzi?? Co jest grane? Mowic na poczatku powstania firmy ze jest redukcja etatów i malo pracy to rozwojowy samobój, o kazdego pracownika powinno sie dbać, bo Działdowo jest małe szybko sie te wieści rozchodzą a za chwile polskich rąk bedzie brakowało a po takim traktowaniu nikt nie przyjdzie ogladajac sie czy za miesiac nie dostanie wypowiedzenia.

Najlepszy pracownik ????

Ten zakład mnie rozbraja w ciągu 2 miesięcy zwolniono już 17 osób a dziś 38 z heesung w sumie jeden zakład ciekawe czy starosta na to pozwala czy znowu powstała czarna lista pseudo liderek ????

@Najlepszy pracownik ????

To powodu zwolnień nie znasz tylko sugerujesz? To ile osób tam teraz zostało skoro tyle się wykrusza? Przychodzą nowi?

Kicia

Zaczęłam prace w tym zakładzie niedawno lubiłam moja pracę i nauczyłam się czegoś nowego nigdy się nie spóźniałam bylam punktualna. Któregoś dnia powiedziano nam na zebraniu że nie chcą zatrudniać Polaków bo nie chcą pracować po 10 i 12 godzin.Z dnia na dzień dostalam wypowiedzenie chociaż niedługo miała mi się skończyć umowa na okres próbny. Dano mi wypowiedzenie i powiedziano że dziś jestem ostani dzień w pracy a od jutra nie chcą mnie widzieć chociaż mogłam jeszcze chodzić przez ten tydzień na wypowiedzeniu.Podobno zostałam zwolniona bo nie zostawalam na nadgodziny ja mam rodzinę i dzieci mieszkam w Polsce i mam prawo pracować tylko po 8 godzin.

Kicia
@Kicia

Bo to wszystko prawda

redaktor

Jeden wielki wyzysk , praca ponad siły .Po prostu koreanski (usunięte przez administratora) w Polsce i koreanscy gestapowcy. Jak Polacy dali się nabrać.

Mariusz

(usunięte przez administratora) zmuszanie ludzi do 12 h pracy 7 dni w tygodniu . Przekłamane ogłoszenia pracy, przychodzisz na 6 wychodzisz jak ci każą. Kasa marna , wypowiedzenia dają za darmo przed ukończeniem okresu próbnego bo nie mówisz dzień dobry i za dużo się śmiejesz .

Zostaw merytoryczną opinię o Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. - Działdowo

• Jak się pracuje w Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tae Sung Electronics Poland Sp. z o.o.