Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Ja podziwiam od kilku tygodni skąd te pozytywne opinie tutaj są? Chyba sama firma je tu wstawia .. Jak czytam że warunki mieszkaniowe dobre, praca ok, koordynator fajny ... to mama wrażenie że ja trafiłam do innej firmy:-:/

Maks Maksymalny

Witam. Mam zamiar jechać przez ta agencje do pracy do Holandii. Wyjazd planuje na polowe stycznia. Byłem już w Holandii na szklarniach i wiadomo ze robota jak robota, bardziej chodzi mi o zakwaterowania, jadę na dłużej i nie mam zamiaru męczyć się z patolnią a ze mam krótki zapalnik to konflikty murowane, wiec stad moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby nie trafić na hotele pełne idiotów tylko prosić w biurze o domki/ mieszkania w mniejszej liczbie ludzi niż to co sie dzieje na hotelach?

talon
@Maks Maksymalny

różnie bywa ale to nie jest koncert życzeń żeby sobie wybierać do woli co sie chce. najlepiej zapytaj ich jakie mają kwatery w miejscu gdzie chcesz jechać, bo są różne miejsca, co nie? ja trafiłem na takie mniejsze kameralne grono i byli całkiem spoko ludzie, jak tobie sie trafi to ci nikt gwarancji nie da

Maks Maksymalny
@talon

Jasne zdaje sobie sprawę ze to nie koncert życzeń a ludzie są różni, wiesz z tego co już zdążyłem się dowiedzieć to na niektórych agencjach wiedza jaka będzie lokalizacja pod dany projekt wiec można już z góry wiedzieć gdzie się trafi. A powiedz mi przy czym robiłeś?

Wili
@Maks Maksymalny

Pokoje małe minimalne... Można powiedzieć klaustrofobię jak masz odpuść.

Ilona
@Wili

to chociaz są jednoosobowe skoro takie małe? Jak ogólnie warunki w nich się prezentują?

Pracowalem tam
@Maks Maksymalny

Jesli jeszcze nie pojechales to wybij sobie z glowy ta agencje, niby wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci a 80% to oprychy ktore chwala sie na lokacji ile to oni nie siedzieli i za co, a niektore ich historie sa naprawde obrzydliwe. Wszystkie negatywne opinie sa usuwane, pieniądze sie nie zgadzaja, po zakonczeniu wspolpracy kontakt niemozliwy bo polaczenia sa od razu odrzucane, czysta kradziez i wyłudzanie. Uciekaj poki mozesz

Zas
@Pracowalem tam

Bo to prawda

@Maks Maksymalny

To jest agencja, która nie sprawdza czy byłeś karany. Ludzie są różni. U mnie sąsiadami byli ludzie karani i stwarzali dość duże problemy. Częste bójki itd... Po jakimś czasie zaczęli ich wyrzucać, ale trochę to trwało. Generalnie agencja reaguje na nieprawidłowości, ale robią to wolno po kilku zgłoszeniach, albo jak stanie się coś grubego

Pik
@Robert

No w każdej pracy można trafić na niezłe agregaty, niestety w tego typu pracach pewnie może się to zdarzyć częściej, niż w innych. No ale grunt, że w jakikolwiek sposób reagują

orderpicker vomar
@Robert

Byłem zatrudniony przez te agencje przez dłuższy czas, póki się dogadywałem z koordynatorem Jola i Agnieszką to było spoko, jako kierowca zawsze miałem godziny i akcje promocyjne też się trafiały ( inni nawet Ci naprawde dobrzy za byle (usunięte przez administratora) potrafili siedziec w domu kilka dni , jak ktoś zachorował i był u lekarza to potem po złości go nie wpisywano w grafik) , robiłem na vomarze wiec praca raczej lekka ale patrzyli na normy, zakwaterowanie było mocno średnie, stary dom obok pola, jedna łazienka na 7 osób, grunt ze ludzie z którymi mieszkałem byli w porządku więc bez konfliktów i we względnym porządku dało się żyć. Problemy się zaczęły jak potrzebowałem wolny piątek i sobotę bo musiałem wrócić do Polski na chwile. zagrozili ze jak nie będę w pracy to mnie zwolnią , nie zapłacą, i tak było , kasy nie zapłacili , mało tego próbowali wyłudzić ode mnie kasę za mandaty w okresie kiedy nie byłem kierowcą, to samo z kilometrami w aucie. wypłaty na poziomie 350-370 euro. byli ludzie którzy pracowali tam po kilka lat i chwalili. Ja gdyby nie sytuacja z wyjazdem i tym jak koordynatorzy zachowali się na koniec pewnie bym ich nie skreślał. Są lepsze agencje od tej i nie trzeba daleko szukać, no chyba ze ktoś poszedł po rozum do głowy i zmienił kadrę na normalną , bo jak się trafił spoko koordynator to szybko agencja zrobiła z niego takiego XXXXX ze bał się jeździć na większość lokalizacji . a dodam tylko ze tam się robi kontrole pod twoja nieobecność , jedziesz do pracy a oni Ci chodzą i oglądają co masz nie informując ze byli. potem zdziwienie jak się nagrali na kamerę. Więcej było (usunięte przez administratora) w kadrze jak w pracownikach.

@Maks Maksymalny

i tu pytanie właśnie męczyć sie z (usunięte przez administratora) w pokoju, nie myje sie , nie kąpie , śmierdzi , nie sprzata , warunki piekne nawet wanna dziurawa... Rozumie ze nie koncert zyczeń i praca nie jest lekka ale warunki dla ludzi a nie że przerzucaja cie w z jednej na drugą lokalizacji co tydzień .. i to nie powód patologi bo zaciska sie zęby i robi dalej ale taka polityka firmy

Irek

Praca naprawdę przyjemna, koordynatorzy w porządku, zawsze pomocni, wypłaty zawsze się zgadzały. Jedynym minusem są tak naprawdę ludzie w zakwaterowaniu, (ja akurat mieszkałem w hotelu pracowniczym, ale wiem że firma ma też mieszkania) czasami zdarzała się uliczna (usunięte przez administratora) ktoś wypił za dużo, ktoś się pobił, jednak niech to was nie zniechęca, wystarczy zajmować się sobą, "nie wychylać" nie szukać problemów, i można naprawdę spokojnie przeżyć i dobrze zarobić. Wypłaty otrzymywałem co tydzień, w wysokości od 380-420 euro w zależności od zmiany, oczywiście za cały tydzień pracy od poniedziałku do piątku. Samemu naprawdę można sobie poradzić, ale najlepiej wybrać się z drugą osobą. Wtedy nie musisz się martwić czy współlokator będzie w porządku czy nie.

adek
@Irek

dasz info na jakiej lokalizacji byłeś i stanowisku?

@Irek

Prosze o namiar gdzie byłeś i jakie stanowisko?

Mieszkanie

Ile koszt mieszkania i ubezpieczenia

JackD
@Mieszkanie

nie opłacają?

mirek
@JackD

ja myślałem że zakwaterowania są ogarnięte...

@mirek

Zakwaterowania są przez nas zapewniane. Nasz dział rekrutacji przedstawi wszystkie informacje na temat oferty pracy i warunków zatrudnienia. Tel. kontaktowy : +48 504 181 439

@Aldiver Flexcraft

a z tym ubezpieczeniem jak? zus opłacany i w ogóle?

oliko
@Aldiver Flexcraft

a to dobrze, a ilu pokojowe są zazwyczaj pokoje?

Powiedz jak wyglądają

wiking
@oliko

iluosobowe chyba. ale dobre pytanie, wrzucają kilku chłopa na jedną przestrzeń, czy bardziej rozsądnie po 2,3 osoby?

@Mieszkanie

samo mieszkanie jakies 150euro tyg i to nie mieszkanie nawet nie pokój bo sa dwie osoby w pokoju ubezpieczenie chyba 35 euro

Magazynier

Ok

Ok

Joanna

Obiecują prace dodatek jako kierowca nie ma sie nic, co chwiał przerzucają człowieka do innej lokalizacji innej pracy .. dajcie spokój z taką robotą tydzień tu tydzień tam , warunki mieszkalne tez pozostawiają wiele do życzenia czasem jest ok innym razem totalny (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem taka agencje jedziesz do konkretnej pracy potem okazuje sie ze praca jest ale tylko 4 dni w tyg a za zakwaterowanie w pokoju wielkości łazienki pacisz 150euro miesięcznie totalna kpina

Aro

Tylko Holandia czy jakieś w inne kraje też można sie wybrać?

Rekin
@Aro

Biorąc pod uwagę, że sam nagłówek strony brzmi "Praca w Holandii przez agencję pracy Flexcraft" to chyba wniosek jest jeden

Nie wiem

Witam czy mógłby ktoś napisać o pracy w alkmar na magazynie Vomar jakie warunki pracy i mieszkaniowe z góry dziękuje

SIWY

Witam mam pytanie odnośnie pracy jako orderpiker W Alkmar.Jak z godzinami i oczywiście jak mieszkanie?

@SIWY

Hej, sory że tak dopytuje ale nie widzę oferty do Alkmar a podobno jest tam fajnie słyszałem. Możesz podesłać jakiegoś linka do ogłoszenia?

bikos
@Arturo

a czasem nie jest tak, że linków nie wolno tu dodawać??

Cevv
@bikos

nie wiem właśnie. dlatego wstawiłem spacje w adresie żeby nie usunęli jakby co

@SIWY

Akurat tam wszystko zależy od tego jak będziesz pracował. Jeśli będziesz wyrabiał normę lub będziesz w jej okolicach to będziesz miał godziny. Jeśli nie spodobasz się team liderowi to będzie problem. Mieszkania tam są dobre i słabe. Zależy gdzie będzie miejsce tam wylądujesz.

wiktor
@Robert

no wiadomo, że jedzie się, żeby robić, a nie się migać od roboty

wiktor
@Robert

ja tam właśnie mam zamiar się wybrać i liczę, że trafi się w miare to mieszkanie

Renata
@Robert

A powiedz, trudno wyrobić te normy, czy nie ma z tym problemu? Trochę mnie zaniepokoiłeś, co to znaczy wg ciebie że są słabe mieszkania? Czegoś w nich brakuje czy po prostu niższy standard / więcej osób w jednym mieszkaniu?

Mamdan

Jak jest z dojazdem do Holandii na własną rękę czy zapewniają?

Mateusz

Witam a pokój jednoosobowy mozna dostac ?

wigoro
@Mateusz

mi się nie udało bo nie mieli akurat takich tam gdzie jechałem ale popytaj, może coś znajdą dla ciebie

wigoro
@Mateusz

podobno mają różne rodzaje kwater, od domków jednorodzinnych po hotele, więc może coś się znaleźć

roki
@Mateusz

aż tak to jest dla ciebie ważne?

roki
@Mateusz

to może faktycznie od razu o to pytaj?

Dzień dobry mam pytanie, a mianowicie jakie są warunki mieszkaniowe? Jestem zainteresowany wyjazdem ale nie chce mieszkać w bungalu gdzieś pośrodku lasu... Czy ktoś się orientuje?

@Adam

Warunki mieszkaniowe są dobre, ja trafiłem na wyremontowany domek, nowe łóżka, garnki i wogole. Na innych lokalizacjach też w porządku.

@Adam

To zależy w sumie jak trafisz... Na początek trafiłem do mieszkania, które było brudne, nie działało ogrzewanie, zatkane zlewy itd... Dramat... Po 3 miesiącach trafiłem na nowe mieszkanie.

Bobo

jak wyjedziemy w dwójkę to na 100% będzie ta sama kwatera i praca?

robix
@Bobo

no a to nie dopytaliście się ich bezpośrednio?

@Bobo

Tak jest napisane na ich stronie że tak będzie.

@Bobo

Sam planuje wyjechać z osobą towarzyszącą więc mam nadzieję że to prawda

bikos
@Arturo

znajomi byli we 2, więc prawda i ja też tak planuje ale na wakacje dopeiro

nietechnologiczny
@bikos

można nawet i w więcej osób, byle się wcześniej dogadać

@nietechnologiczny

Jeszcze można się dopisać? Dowiadywaliście się, ile na rękę na początek? Bez doświadczenia przyjmą?

As

Nie polecam rekrutowaliśmy na ofertę w Holandii okazało się coś zupełnie innego inne prace na miejscu

Realny

Zakwaterowanie w badzo malutkich pokojach 2 osobowych, Jedziesz do konkretnej pracy a trafiasz do innej. ... Dojazd do pracy na rowerze lub pieszo do 3 km dalej jak jest to autem. Warunki kiepski obiecywana możliwość nadgodzin to fikcja ! Co do koordynatorów zalezy jak sie trafi.

Firma Aldiver Flexcraft poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Ślusarz. Czy dalej można tam aplikować?

nm

sprawdź czy oferta wisi, jak wisi to tak logiczne...

arnik

a w jakiej konkretnie lokalizacji?

Flex

a czemu by nie było można?

Kukiz
@Flex

Bo moze juz nie potrzebuja np?

qortyl
@Kukiz

nie ma co debatować, kontaktujcie się bezpośrednio

Wili

Obiecują dużo więcej realia bardzo marne praca tylko 4 dni zupełnie co innego niż to co obiecywali... Gdzie ta praca gdzie te nadgodziny... Warunki mieszkaniowe w porównaniu do innych agencji fatalne.. Ściągają ludzi potem zostawiają ich na lodzie...

opinia

Normalna robota, normalne warunki. Kasa niezła, da się coś odłożyć, na pewno lepiej niż pracując w PL.

ido

byłem jakiś czas temu na wyjeździe z nimi i chce znowu wyjechać z kwestii organizacyjnych jakieś zmiany nastąpiły? szczególnie o forme wypłaty mi chodzi, miesięczne w PLN miałem ale podobno teraz w Euro są, prawda to?

@ido

no tygodniówki w euro teraz z tego co słyszałem są

@foko

no to w sumie dobrze, kasa co tydzień będzie wpadać

@foko

a euro chyba też dobrze stoi póki co, więc może to i lepsze będzie, dzięki za odpowiedź tak wogóle

Fog
@ido

Aha czyli wczesniel bylo w zł?

eric
@foko

A to na każdym projekcie są tygodniówki, czy to zależy od konkretnego?

@Fog

nie wiem jak wcześniej było z reszztą to chyba nieistotne teraz już

oliko
@eric

dobre pytanie, ja bym wolał tygodniówki akurat, ktoś wie jak to jest ?

Merc
@oliko

Ja osobiscie przepracowalem na tygodniowkach..

nm
@eric

w ogłoszeniach masz że tygodniówki

@nm

no też widziałem, jeszcze nie miałem wypłat w takiej formie, ale chyba nawet lepiej, że co tydzień by pieniądze były

pyt
@arnik

ogólnie to przy rekrutacji powinni raczej powiedzieć czy tygodniówki są, nie?

@pyt

Witam, oczywiście, dział rekrutacji przekaże wszystkie informacje odnośnie wypłat. W większości naszych zakładów są to wypłaty tygodniowe.

pyt
@Aldiver Flexcraft

o widzisz, no to trzeba uderzać bezpośrednio do rekrutacji, dzięki

Aldiver Flexcraft szukała niedawno pracowników w mieście Cała Holandia. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

ido

według mojej wiedzy Holandia to nie miasto ale co ja tam moge wiedzieć. praca załatwiona przez firme w porządku organizacja wyjazdu bez zastrzeżeń z mojej strony

Zgadzam sie z przedmowca

Elżbieta
@Kustosz

A to super, że pozytywne komentarze. A tygodniówki ile wynoszą, możesz podać jakieś widełki na ile można liczyć?

@Elżbieta

ale gdzie? jakie stanowisko? chyba trudno ci odpowiedzieć na to pytanie..

Zależy od projektu.

@Elżbieta

Konkretów ci nie podam, bo nie da się jednoznacznie stwierdzic

talon
@Elżbieta

masz w ogłoszeniu podaną stawke za godzine to sobie oblicz

Omijać szerokim łukiem zwierzece warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft