Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Tymek

Ktos pracował na Vomar w Alkmaar? Mam oferte jechać tam a chciałbym wysłuchać tez opinii ;)

(usunięte przez administratora) śmiecie, (usunięte przez administratora) kradną na czym die tylko da. Obiecują po 350e tygodniowo a ledwo 220 jest, pracy prawie wogole nie ma, a najlepsze wakacyjne po 6 tygodniach na pasku śmieszne 97e a i tak (usunięte przez administratora) 58 wyślą hahahaha śmiechu warte, jeszcze się z takim gownianym biurem nie spotkałem!!!

Rozumiem Twoje rozżalenie, ale pamiętaj, aby nie używać słów obraźliwych. Dlaczego zamiast umawianej stawki otrzymałeś stawkę dużo niższą? Próbowałeś może wyjaśnić całą sprawę z firmą Aldiver Flexcraft?

Gościa

Nie polecam pracy przez Flexcraft przy kurczakach w Putten. (usunięte przez administratora) za 9.44 ( chociaż oferowana stawka była większa). Nie miły klimat stworzony rodakami.

Luka

Witam. Proszę o opinie na temat magazynu w Bredzie. Pakowanie i ważenie truskawek czereśni itp. Jak wygląda klimat w pracy . Jak zakwaterowanie i ile godzin średnio. Jak z kasa ? Z góry dzięki za odp ????????

Magazynier

Ok

Ok

Luka

Witam. Proszę o opinie na temat pracy w Bredzie przy truskawkach bananach owocach egz, pakowanie ,ważenie. Jak z godzinami i jakie są warunki mieszkaniowe ??? Z góry Dzięki

Dagmara

Polecam biuro. Pracuję 4 lata z przerwami

Nieznajomy
@Dagmara

Hej Dagmara jak możesz napisz do mnie na meila oki Misiaczek1979@poczta.fm chciałem sie dowiedzieć coś nie coś o tej agencji pracy pozdrawiam :-)

Jeżeli flexcraft nie zmieni podejścia do kierowców to będą mieli cały czas rotacje kierowców(chociaż pokazaliście że macie to gdzieś, szkoda). (usunięte przez administratora) Przecież prawo jazdy to jest dodatkowy atut a wy traktujecie takie osoby gorzej niż te które nie posiadają prawa jazdy. (usunięte przez administratora) Nikt po ciężkiej pracy przykładowo na kontenerach nie ma ochoty jeszcze prowadzić auta przez 20-50km (usunięte przez administratora)gdzie kierowca musi się skupić na trasie i dowieźć siebie i pasażerów całych i żywych do domu GDZIE pasażerowie mogą sobie zrobić drzemkę albo posiedzieć na telefonie przez całą trasę i pasażerowie też nie rozumieją jak to jest prowadzić auto przed i po robocie większość nie ma prawka i myślą że to jakaś zabawa i też traktują kierowców jakby byli ich prywatnymi szoferami(usunięte przez administratora). Najlepsze w tym wszystkim że faktycznie nie zależnie ile osób odejdzie od was lub innej agencji i czy to będą dobrzy czy źli pracownicy to i tak znajdą się nowi na ich miejsce popracują chwile zobaczą co się dzieje i szybko się będą zawijać i tak w kółko. Wasze szczęście że zawsze się znajdą tacy którzy będą chcieli zobaczyć jak wygląda praca w waszej agencji nie zależnie jakie macie tutaj komentarze, większość negatywna. (usunięte przez administratora)ogólnie warunki jak za 80-99 euro tygodniowo słabo no i oczywiście zależy od ludzi jak dbają są miejsca zamieszkania gdzie dbają o czystość a są gdzie mają to gdzieś, nie liczni mogą trafić do jakiś miasteczek czyli do bloków z normalnymi mieszkaniami(a ludzie to loteria). Płaca jest ok jak jest 40 godzin to 365 euro ( dla mnie to dobra kasa ale trafiłem na okres gdzie było mało pracy więc nie było tyle euro)plus najśmieszniejsze bonusy na jakie kiedykolwiek trafiłem w całej karierze zawodowej o ile oczywiście ktoś zrobi, rozładowanie dodatkowego 4 kontenera co jest przymusowe a nie dla chętnych (oczywiście jak wszystkie pary rozładują po 3 kontenery) czwarty kontener daje bonus ale nie tej parze która go rozładuje tylko wszystkim z danej hali.To jest 11 euro brutto co daje na rękę 6,5 euro jak to usłyszałem pierwszy raz, myślałem że to żart nawet się śmiałem ale okazało się że jednak nie jest to żart. (usunięte przez administratora)

Anton

Też tam pracowałem. Nie prawda że kierowcy nie mają korzyści z tego że są kierowcami. Pasażerowie płacą za dojazdy 18 euro a kierowcy nie. Które mi szukanie to stodoła ? Serio? Mieszkałem na trzech lokacjach i to normalne, fajne mieszkania były. W jednym ludzie chlew robili ale właśnie Patrycja zrobiła tam z nimi porządek.

Kalipso

Wszystko się zgadza. Przerobiłem koolwijk(usunięte przez administratora)za ludzkie zmeczenie po kilku kontenrach jest sie wyzywanym od leni, nierobów w mniej wybrednych słowach. Byłem świadkiem wyrzucenia stamtąd po przerwie naprawde ciezko pracujących ludzi.(usunięte przez administratora)Ludzie wydają pieniadze na przyjazd, na zycie, a pozniej nie mają nawet gdzie wrócić. (usunięte przez administratora)

Max

Git. Polecam

Benek

Słabo trafiłeś, ja mieszkanie mam super, praca też ok. Zarabiam po 400 - 450 e na tydz. Ja tam polecam. Trzeci raz przez nich pracuje

@Benek

Jak dla Ciebie liczy się tylko praca to wiadomk ze będziesz przymykał oko na różne rzeczy:) Dla mnie liczyło się coś więcej niż hajs i z tych powodów nie polecam. Zarobić, zarobisz.O komforcie psychicznym można zapomnieć. Chodzi o Agencję jak i ludzi którzy byli na jednej lokacji a dokladnie koedijk. A tego typa co podciął palca koordynatorzy wywieźli do Niemiec, tak to załatwiają;)

Benek

No to grubo. To nie wiem co tam się działo. Ja słowa złego nie powiem i poleć znajomym to biuro. Ludzie są różni na mieszkaniach i dla mnie to też ważne

Barri659

Witam pracuje tu od dwóch dni na vionie, ale to raczej nie dla mnie i mam pytanie do flexcraft czy jest możliwość rozwiązania umowy bez kary 400 euro

Kamil
@Barri659

Zadne kary umowne nie są legalne w Holandii przy umowach o pracę tymczasowa! Gdyby agencja twierdziła inaczej to związki zawodowe i informacja ogień! Nie dawajmy się, przez to że ludzie nie reagują, to te biura robią co same chcą.

OPinia - praca/warunki

Mieszkanie - ok, hotel w Leiderdorp, warunki przyzwoite, nie ma się czego czepiać Praca - vomar, magazyn, zamówienia, godzin więcej niż 40 zawsze, robota ok Dojazd - mogłoby być bliżej, ale można żyć wypłaty - ok, powyżej 400 zawsze no i co tam jeszcze, na święta brak urlopu w skali od 1 do 5 dam 4 (zawsze może być lepiej)

Nieznajomy

Witam pracuje lub ktoś pracował na zakładzie De Groot International warzywa i owoce bodajże breda ? Jak ogólnie tam jest i wogóle czy są godziny ile można wyciągnać i jakie są warunki mieszkaniowe z góry bardzo dziękuje za info ? Pozdrawiam

Goodnick
@Nieznajomy

Witam, pracowałem tam pewien okres na sortowni cytryn i pomarańczy, jeśli podoba Ci się praca w całkowitej pleśni jaka się unosi tam w powietrzu, jak i również z osobami, które można nazwać bez żadnych skrupułów patologią to polecam. Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jak teraz tam jest aczkolwiek rok temu działo się jak wyżej to ująłem.

Barti650
@Goodnick

A jak wygląda rozwiązanie umowy jeśli się da za porozumieniem stron, pracuje na vionie ale to nie dla mnie, może ktoś wie jak to wygląda mam umowę polska umowa zlecenie, będę wdzięczny za odpowiedzi

GośkaGośka

pracuję we flexie i jest ok, mieszkałam na kilku lokacjach w między czasie - hotel(Leiderdorp) jest fajny, mieszkania w Alkmaar - też ok, wypłaty - dobre, ludzie - normalni, spędzę tu jeszcze trochę czasu

Bobi
@GośkaGośka

Normalni to z flexa uciekają, 250 euro wychodzi za 40 h , razem z dodatkiem wakacyjnym wypłacanym co tydzień. 99e za łużko i kawałek podłogi i 30 za dojazd do pracy samochodem marki kia sorento w 5 osobowym składzie. Cudownie, naprawdę polecam tą agencje, szczególnie osobą ktòre lubią extremalne przeżycia i które lubią być dymane na siano.

Tererere
@Bobi

Takie komentarze to widać że z biura piszą jak to nie cudownie jest ....

@GośkaGośka

witam byłem na mieszkaniu wlasnie w alkmar, sami imprezowicze nie dalo sie spac, a wyplaty dobre? przy 45 230 euro to dobrze? 2 tygodnie i podziemowalem, bylem w wielu agencjach i te (usunięte przez administratora) z flexcraftu to wybitni oszusci O D R A D Z A M!!!!!!

Sorento

Bo KIA nie sorento a Picanto wiesniaki bez wiedzy ot co .... Imbecyle

@GośkaGośka

Dzien dobry, Dziękujemy za komentarz. My też liczymy na długą współpracę z Panią. :-) Pozdrawiamy

Prawda
@Bobi

Witam, prosze o odcinki wypłat, zdjęcia i nazwa miejsca pobytu, gdzie pan pracował, no i jakiego miał Pan czy pani koordynatora imię, panie lub pani myślał że będzie mieszkać w hotelu Mariot, a jeśli Pan lub pani uważają że źle są traktowani to polecam udać się do agencji pracy Best czy zgłosić to w biurze prawnym

Jaxie
@Prawda

Hotel Mariot? Przy dwóch osobach w jednym pokoju wychodzi 200e tygodniowo... Mamy prawo oczekiwać podstawowych rzeczy, bo o tym mowa... Nikt tu nie szuka luksusu, niektóre z tych lokacji nie nadają się do życia a już na pewno nie za taką cenę. A ck do wypłat to na większości firm maja stawkę nie większą jak to 10.50, co faktycznie daje przy tych 35-38h jakieś 270 e maksymalnie. Jeśli się człowiek chce usamodzielnic to niestety się nie da przy takich zarobkach a warunkach tym bardziej. Patologia na mieszkaniach to drugie dno tego biura...

@Tererere

O czym tu pierd... Lisz, ku,,, zwa (usunięte przez administratora) widać nie brakuje, jakoś ja mam od 260 na 5 dni lekkie pracy do 450 nawet a tu znajdzie się (usunięte przez administratora) który tak narzeka jak mu jest zle

Nie polecam agencji, nie można się z nimi skontaktować w żaden sposób, oszukują odnośnie zakwaterowania (w hotelu brak światła w pokoju), przed podpisaniem umowy były zapewnienia o dużej ilości godzin, po rozpoczęciu pracy od innych pracowników dowiedziałam się że pracuje się minimalna liczbę godzin bez możliwości nadgodzin. Odległość zakwaterowania od miejsca pracy miało być max 15 km, faktycznie było ponad 40 km. Oszukują na wszystkim, na czym się tylko da....

Maly

Witam,,, a kim jesteś ze nie polecasz tej agencji, widać ze zwolnili Ciebie albo sam się zwolniłes jakoś ja mam od 260 do 400 na tydzień a zawsze się znajdzie jakiś głupi gość który szerzy takie głupoty, zamiast gadać na agencje to sam się rusz do pracy i będzie ok

Kamil

Nie opłaca się!!! Praca na polskiej umowie zlecenie. Efekt jest taki, że zamiast dostać zwrot podatku w Holandii, trzeba zapłacić podatek w Polsce.

@Kamil

jak masz do zapłaty podatek w Polsce to źle jest zrobione rozliczenie, ja też tak miałem, zadzwonilem do biura w elblągu i mi wszystko wyjasnila pani ania chyba. nic nie doplacam. Polską umowe mam od 1,5 i jest bardzo w porzadku

@Kamil

Witaj, a dlaczego nie pomyślałes nad tym ze by poczytać jaka jest umowa lepsza, dwa ile byłeś w jednym zakładzie,3 ile masz lat, a teraz siedzisz i piszesz jakieś bzdury, myślałeś pewnie ze zarobisz milion w tydzień?, ale też trzeba wziąść pod uwagę to ze jaki zakład jest i ile godzin, gościu spytaj się o umowę holenderska no chyba ze masz lewe ręce do pracy to nikt nie będzie chciał ciebie I taka jest prawda ze nawet w Polsce nie będziesz pracować, ja jakoś pracuje już od prawie 5 lat w flex craft i nie mogę narzekać aż tak

Dziewczyna

Bardzo polecam tą agencje, fajna atmosfera w pracy w Putten na kurczakach. Pracujemy od Poniedziałku do piątku od 6-18 w tym 4 pauzy co 2 godziny po 20 mint pazuy. I jeden dzień wolny, na prawdę super. Pierwszy raz mi dei aż tak chce chodzić do pracy, bardzo polecam.. MOŻNA SPORO RÓWNIEŻ ZAROBIĆ. KORDYNATOR Łukasz też jest ok, pomaga jak może. Polecam z całego serca. Warunki w Holetu nie należą do najgorszych, to co jest najważniejsze to jest... ????

Ola555

Witam chciałabym jechać z ta agencją do pracy na bluszczach ,może ktoś pracuje i wie czy spokoju praca i w miarę dobre pieniądze?

Tomasz

Ludzie, nie dajcie się oszukiwać tym i innym zlodziejom z pseudo agencji pracy tzw uitzenbureau. Zarobki rzędu 200-230E to były 12 lat temu! Ściągają was żeby zarabiać na normach w których was umieszczają, nie melduja was w gemeente a mają taki obowiązek, Vion znam od podszewki i jedno wielkie G jak i ta,, agencja,, karaja was za byle co, nawet za włączenie ogrzewania w zimie! Mam dla was radę, każdy ma tel i nagrywajcie każde nieprawidlowosci, tak żebyście mieli dowody bo inaczej się wypra nie używajcie żadnych wózków widłowych jeśli nie macie certyfikatów ponieważ jeśli dojdzie do wypadku to oni się wypra a inspekcja pracy stwierdzi wasza winę bo nie macie pozwolenia na wózki! Tak samo z innymi maszynami na które trzeba certyfikatów-nie masz to nie ruszaj! Nie bójcie się walczyć o swoje, mimo że wolno postępuje ochrona pracowników agencyjnych to i tak wiele się zmieniło pod tym względem, jest wielu adwokatów którzy pomagają rodakom, w każdym większym mieście jest tzw juridisch lokat-pomoc prawna, jeśli masz małe zarobki to zapłacisz grosze lub wcale, tam zglaszajcie wszystko i tam jest pomoc, jeśli macie problemy inne to piszcie do SNCU-są na FB,oraz wielu innych prawników u których pracują nasi rodacy i tłumacza odrazu wszystko. Nie dajcie się wykorzystywać i dorabiać tych złodzieji. Nie dajcie się jeśli ktoś tzn agencja każe wyrobić normę-w prawie pracy NL nie ma czegoś takiego jak norma! To Polacy którzy przyjechali zaczęli latać jak debile i sami do tego doprowadzili, reszta nacji śmieje się z tego i was! O dziewczynach które wierzą świeżo poznanym,, Holendrom,, nawet się nie wypowiem-dramat, potem po firmie na komunikatorach latają fotki, filmy itd, zapamiętajcie że za,, (usunięte przez administratora) jeszcze nikt nic nie załatwił. Sa agencje które można polecić, ale trzeba znać komunikatywnej choćby j.ang,i trzeba aplikować do nich, omijajcie takie agencje jak ta jeśli nie chcecie być niewolnikami!

Heniek
@Tomasz

Co ty pieprzysz. Pracuje już w vionie 2 lata. Ogrzewanie normalnie mam, włączam kiedy potrzeba. Rzeczywiście jak nagerzejesz do 25 i sa otwarte okna to się przyczepia. Jakoś nie marznę. Płacę normalnie jak w większości agencji. Która agencja polecasz? Na pewno też mają różne opinie. Zalezy jak trafisz. Ja nie zamierzam zmieniac

Irytacja
@Tomasz

Ja (usunięte przez administratora) co za kolejny osioł z tego co tak wygaduje że wszystko mu nie pasuje ,jakos ja pracowałem pełny rok i 3 miesiące do końca umowy i jakos nie mogłem narzekac jak większość ludzi ale cóż znajdzie się taki głupol co napierdala że jemu jest wszędzie żle ,jak opierdalasz się ,nie chodzisz do pracy ,czy zostawiasz (usunięte przez administratora) to nie dziwne ze cie wyjebali,czy łamiesz regulamin ,bardzo dobrze ze Piotr ciebie (usunięte przez administratora) bo on jak widzi ze ktos przegina to go (usunięte przez administratora) i jeszcze jedno jak jesteś normalny ze umiesz mormalnie porozmawiać to każdy cie zostawi,a jakos ludzie pracują tam w Vionie i są zadowoleni ale cóz zawsze ktoś się znajdzie co jemu nic nie odpowiada

Wsh
@Tomasz

Żal mi Ciebie. To co tu wypisujesz dopiero mija się z prawdą. Zastanów się najpierw co piszesz m A t o le żeby nie wprowadzać ludzi w błąd. !!

@Wsh

Ja dobrze wiem co pisze tylko że takim jak ty nie da się nic powiedzieć, i też widać że nie jestem sam co mówi jak jest a tym co nie pasuje to niech wraca do kraju stać pod bramą pić piwko

Usmiechniety

Zerwałem umowę z flexcraft, ponieważ warunki do mieszkania były grubo poniżej standardów. Zrobiłem to jak tylko udało mi się dostać nową pracę. Agencja naliczyła karę za niedotrzymanie terminu wypowiedzenia mieszkania. Prawie 400€. Przy podpisywaniu umowy nikt o tym nie poinformował, a-ze agencja robi spektakularne spędy i festiwale biurokracji na 30 osob-to nie ma możliwości zapoznać się z dokumentami... Oczywiście na to miejsce które zwolniłem już ktoś się wprowadził i agencja ma podwójny zarobek:) Ktos w ogóle wie, czy to legalne? A może ktoś prawnika zna, przecież nie pozwolę sobie wlepić mandatu za to, że nie chciałem mieszkać w zrujnowanej norze...

Borsuk

Witam chciałem się dowiedzieć jak o cenie wygląda praca w Flexcraft jakie tygodniowe wypłaty warunki mieszkaniowe organizacja wyjazdu przez biuro do Holandii Bardzo proszę o uczciwe i szczere opinie Pozdrawiam

@Borsuk

Powiem szczerze praca przez flex craft nie jest zła ja tam sobie chwalę pracę, a kasa jest różnie od wiekówki do stażu pracy i stawki początkowej, prace są zależy gdzie traficie i co chcecie robić, wypłaty są różne bo każdy zakład ma inne a jak to w pracy bywa różnie z godzinami raz długi czas godzin napchane a raz etap krótki ale 250 do 400 w da się zarobić

Borsuk
@Maly

Dziękuję za twój komentarz wezmę to pod uwagę

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 26 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft