Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Agniecha

Polecam

Aga

Z powodu śmiesznej epidemi w Polsce podjęłam decyzję wyjazdu za granicę, aby zarobić i żyć. Z dnia na dzień okazało się, że wyjeżdżam, Flexcraft to strzał w dziesiątkę. Dla czego? Jechałam sama, nie wiedząc gdzie, z kim i w jakich warunkach będę mieszkać, ale mówią, że kto nie ryzykuje ten nie ma i tak mogę powiedzieć dziś po przepracowanych dwuch miesiącach że strzał w dziesiątkę. Nie ma agencji według oponi które nas nie "okradają " jednak w tej mogę liczyć na dobre warunki mieszkaniowe, super relacje z współlokatorami, współpracownikami, koordynatorem, opiekunem hotelu czy bezproblemowo być w kontakcie z rekruterem z Elbląga gdzie ukłony i pozdrowienia dla przesympatycznej p.Ani. Więc osobiście polecam Flexcraft głównie osobą które decydując się na wyjazd chcą pracować i zarobić, a odradzam tym co chcą jechać szukać przygód czy się zabawić.

OliG

Bylem luty-kwiecien. Praca przy miesie w Ep de Graaf. Z plusow tylko to, ze kasa zawsze na czas i godziny zawsze mi sie zgadzaly oraz mialem tez bardzo spoko kordynatora i super zakwaterowanie (ale pierwszy miesiac nie, bo mieszkalem gdzie indziej w bardzo slabych warunkach). Minus to np to, ze w jednym tygodniu mogles miec np 41 godz, w nastepnym ledwo ponad 20, potem 30. Gdy maszyna ma awarie, to siedzisz na kantynie nawet 2 godz i czekasz, a ten czas jest odliczany od czasu pracy. A Polak, ktory na "dziale" u Paricka rzadzi od 10 lat traktuje swoich rodakow oraz innych jak psy, chodzi zawsze wkurzony i obrazony, lekcewazaco i czesto wulgarnie odzywa sie do pracownikow. Ty musisz czasami robic kilka rzeczy na raz, a on czesto nawet nie pomoze jak widzi, ze maszyna psuje boxy i ci sie zapycha, jeszcze ciebie za to ochrzani, mimo ze to maszyna jest lipna i czesto maja z nia problemy. Poza tym slabo wszystko na poczatku tlumacza, wiele rzeczy dowiadujesz sie dopiero w trakcie pracy, co jest zazwyczaj poprzedzone ochrzanem, ze nie wiedziales tego. Generalnie szkoda zdrowia i nerwow dla tych max 280 euro tygodniowo (najmniej mialem 170 euro, najwiecej 370 ale tylko raz wyjatkowo). Ucieklem potem do innej pracy, juz nie przez agencje i mialem zawsze 420-430 euro tygodniowo i dobra atmosfere w pracy

Fighter
@OliG

Siema, mógłbyś polecić jakąś firmę zatrudniającą ludzi bez pośrednictwa biura pracy w Holandii? Był bym wdzieczny.

ja moge
@Fighter

www.indeed.nl

Pracowałem w Putten i zamierzam wrócić. Złe opinie piszą nieroby(usunięte przez administratora) Tyle w temacie. Jedzie jeden z drugim bo zioło legalne A później pisze nie wiadomo co bo mu się robić nie chce. Ludzi pracuja i nie narzekają. Weź się do roboty i po temacie

Magazynier

Ok

Ok

GalAnonim

Nie polecam (usunięte przez administratora)firmu Flex Craft 6 lat przepracowane praca ok ale pozatym mojej bylej laptop zginol wspollokatorce telefon i po 2 miesiacach nie sprawdzili glupich kamer. Jezeli cjodzi o sam fakt pracy w czasie pandemi koronawirusa nie ma zadnych srodkow BIEZPIECZENSTWA zero maseczek NIC koordynatorzy szefostwo (usunięte przez administratora) maja (usunięte przez administratora) burda i nic wiecej zarobki nawet ale nigdy nie wieszz ile dostaniesz zawsze (usunięte przez administratora) za cos kase a potem sami nie wiedza czemu. Jak jestes chory i chcesz wolne ZAPOMNIJ masz isc do pracy bo jak nie to finish kontrakt. Opisze jeszcze jedna sytuacje kobieta plula krwia na kantynie w oddziale pracy i dopiero po ok 2h ja zawiezli i tez niewiadomo czy do lekarza czy do domu. Jak i rowniez nie ma rownouprawniena co do pracownikow. Tj ja przepracowalem 6 lat do mnie inaczej podejda niz do kogos kto pracuje np. 1rok czy 2 lata (usunięte przez administratora) patologia jezeli lubisz (usunięte przez administratora)klimaty zapraszam do Flex Craft (usunięte przez administratora)

Adriann
@GalAnonim

Skoro było tak źle czemu tak długo pracowałeś ? ciekawe xd

Anette
@GalAnonim

Skoro pracowałeś w tej firmie aż 6 lat więc zapewnie jest ona wypłacalna . ?

Rafik

Nie polecam Agencij Flexcraf,(usunięte przez administratora)na godzinach co tydzien brakuje kilku godzin pozgloszeniu do kordynatora nikt nie wie o co chodzi mowia ze zaplacili za wszyskie godziny, ty mowisz ze brakuje oni mowia ze policza i takie bledne kolo nigdy nie zwracaja za zgubione godziny.Lokacje o tragicznych warunkach ja mieszkalem we trzech w pokoju oddalone o 80 kilometrow od miejsca pracy z mizernym internetem,dojazd zajmowal od 1 godziny do 2 zalezy czy ranna czy popoludniowa zmiana,kordynatorzy bardzo nie pomocni wrecz zachowuja sie jak wrogowie ,pelna olewka nie odbieraja telefonow kaza pisac email na odpowiedz czekasz tydzien albo wcale. paski wyplat nie czytelne co tydzien jakies minusy nie wiadomo za co ,mimo zapewnienia godzin na rekrutacij raz masz 40 drugiego tygodnia 16 jak sie nie usmiechniesz do kordynatora.W biurze pracuja cale rodziny pary koledzy wiec jak niemasz w biurze znajomego nie zarobisz dadza ci kilka godzin a za miejsce w pokoju 100E i ubezpieczenie 27E i tak bedziesz musial zaplacic zostaniesz na minusie ktory odetna z nastepnej tygodniowki,zwalniaja bez przyczyny z dnia na dzien jak nie wyrobisz jakiejs horej normy gdzie trzeba biegac zeby zrobic.szczeze nie radze dla nich pracowac jest wiele lepszych agencij ktorym zalezy na pracownikach a nie oni gdzie na kazdym kroku kordynator mowi ci ze jestes nikim nie masz zadnych praw i jak ci nie pasuje to wypad ,jak cos powiesz to nastepny tydzien bez godzin.Odradzam!!!!!! Jedna wielka Lipa!!!!!

Duży

I To pisze osoba która ledwo pracuje a już pierd... Oli że został (usunięte przez administratora) chłopie ile pracujesz już w Holandii?, jaką masz stawkę?, masz Polska umowę czy Holenderska?, ileż masz lat?, jarasz zioło , pijesz vodke czy coś,masz brud w pokoiku lub mieszkaniu, wszystko się gra w całość, Nie wierzę że tacy ludzie istnieją, mamy 21 wiek a Nie kułwa średniowiecze że na każdym kroku kradną,

Zbuj
@Duży

A co kogo to interesuje ile kto co zarabia, Ile dni czy miesięcy pracuje, chłopie czuć na kilometr że wali od ciebie koordynatorem bo piszesz tak samo by tylko zamknąć mordy innym , ważne że człowiek był i zobaczył to (usunięte przez administratora)

Mirkkka

Pracowałam rok tamu i teraz wróciłam. Pracowałam w Greenery na owocach i było ok Zwykła praca, ale czytając te komentarze wierzcie mi , że za "nic" ludzi nie zwalniają. Sama byłam świadkiem jak wyleciał jeden cwaniaczek , co przyjechał do NL chyba po to tylko żeby imprezować, tu pił , tu do pracy się spóźniał, tu miał katerek i nie mógł iść do pracy..... masakra to jest praca a nie przedszkole, przyjechałeś do pracy to do niech chodź i pracuj, a będzie wszystko ok. I tyle .

Bladlin96

Nie polecam agencji, (usunięte przez administratora) wypłaty po 100 euro , (usunięte przez administratora) kierowcom każą tankować z własnych pieniędzy a później nie zwracają za paliwo. Obiecywali dużo godzin XD śmieszne Koordynatorzy śmieją się prosto w twarz, nawet nie potrafią pomoc przy założeniu holenderskiego numeru, masakra ! Zawiodłem się bardzo :( Polacy za granicą powinni sobie pomagać a nie robić pod górkę.... nie pozdrawiam

Stefanik

Chciałbym podzielić się ze wszystkimi opinią na temat pseudo agencji flexcraft w której pracowałem, z ktorej wracan. Kontakt z koordynatorem tragiczny, godzony pracy niby są ale z dnia na dzień mogą wyrzucić Cię na bruk. Nie polecam, (usunięte przez administratora) a nie agencja oracy.

gal

anonim Jak wyglada?

Galll

Jak wyglada

Korona Wirus Flexcraft !!!!!

Uważajcie na tą Agencje!!! Oszukuja wszystkich ludzi bez wyjatku. Wyrzucaja Z domku bo ktos dostal goraczke i jest koronawirus !!!!!! Bardzo zle traktuja pracownikow jestes tutaj smieciem zachorujesz to cie wyrzucą !!!! (usunięte przez administratora) aby tutaj pracowac trzeba ćpać wtedy z takimi ludzmi nie ma problemu Pozdrawiam Pracownik Flexcraft oby jak najkrócej w tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nick

Agencja Flexcraft jest bardzo nieuczciwa.Napisze w skrocie poniewaz usuwaja nieprzychylne komentarze.Kradna godziny,nie zapewniaja godzin ktore obiecuja,pobieraja pieniadze za ubezpieczenie nie ubezpieczaja,marny kontakt z kordynatorami(nie dzwon do mnie odpowiedzi kordynatorow)

ram pam pam

szukam tego homoseksualnego zboczenca uwaga rowniez na Adama Kreta (kortdynator) wspolpracuje ze swojm Chlopakiem Artur Zaracki. posiadaja klucze do wszystkich mieszkan Agencij Flexcraft PROBOWALI zgwalcic chlopaka w nocy To nie zart

Netka

Pojechałam w styczniu w tym roku na pralnie , są godziny , agencja wypłaca terminowo zakwaterowanie. Zakwaterowanie jak na agencje w porządku, trafiłam do domku jednorodzinnego. Jedyny minus to koszt zakwaterowania bo to aż 99 euro na tydzień . Polecam agencje , pracuje do tej pory. Firma daje również fajną możliwość przejazdu kredytowanego. Polecam

Dawid

Bardzo dobra agencja, wypłaty na czas, zakwaterowanie również okej. Pozdrawiam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z waszych ofert pracy.

kermit

Raz wpisałem ale zniknęło... Powiem tak, ponad 4 lata pracuje w NL, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem i był to pierwszy mój raz, gdzie spakowałem sie i wyjechałem. Od początku, zakwaterowanie w Rijen... za łózko w dwuosobowym pokoju wielkości 4x4 metry kasują prawie 100 euro... zero telewizji, zero internetu (to co jest nie jest do używania), jedna szafka, kuchenka elektryczna dwupalnikowa stojąca na mikrofali... Każdy kto troche jest w Holandii wie, że za 1000 euro mozna wynająć mieszkanie z telewizją internetem i sr...niem w porcelanie, a 4x200 euro za dwie osoby to miesięcznie 800 euro, to trochę przegięcie, ale ok, niech by byo, ale jakiś inteligentny inaczej dokwaterował mi kolege, który pracuje na 2 zmiane i wraca do domu o w pół do pierwszej w nocy, w momencie gdy ja wstaję przed 6. Tak więc po 4 godzinach snu miałem chodzić do pracy, oczywiście nikt, z kim o tym rozmawiałem o niczym takim nie wiedział, nikt nie wiedział kto o tym zadecydował oraz najlepsze, parka kolesi opiekunów z tego hotelu chyba randke miała ze soba, bo nawet nikt z nich mnie nie poinformował, że mi kogoś dokładają i że ten ktoś przyjdzie w środku nocy. Prace załatwiaja ok, ale warunki socjalne to jakaś masakra jak opisałem, jeszcze za kwote którą za to kasują i oczywiście polecają sami kupowanie sobie samemu internetu za 20-30 euro..

kermit

Powiem tak, ponad 4 lata pracuje w NL, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem i był to pierwszy mój raz, gdzie spakowałem sie i wyjechałem. Od początku, zakwaterowanie w Rijen... za łózko w dwuosobowym pokoju wielkości 4x4 metry kasują prawie 100 euro... zero telewizji, zero internetu (to co jest nie jest do używania), jedna szafka, kuchenka elektryczna dwupalnikowa stojąca na mikrofali... Każdy kto troche jest w Holandii wie, że za 1000 euro mozna wynająć mieszkanie z telewizją internetem i (usunięte przez administratora) w porcelanie, a 4x200 euro za dwie osoby to miesięcznie 800 euro, to trochę przegięcie, ale ok, niech by byo, ale jakiś inteligentny inaczej dokwaterował mi kolege, który pracuje na 2 zmiane i wraca do domu o w pół do pierwszej w nocy, w momencie gdy ja wstaję przed 6. Tak więc po 4 godzinach snu miałem chodzić do pracy, oczywiście nikt, z kim o tym rozmawiałem o niczym takim nie wiedział, nikt nie wiedział kto o tym zadecydował oraz najlepsze, parka kolesi opiekunów z tego hotelu chyba randke miała ze soba, bo nawet nikt z nich mnie nie poinformował, że mi kogoś dokładają i że ten ktoś przyjdzie w środku nocy. Prace załatwiaja ok, ale warunki socjalne to jakaś masakra jak opisałem, jeszcze za kwote którą za to kasują i oczywiście polecają sami kupowanie sobie samemu internetu za 20-30 euro..

Angelika

Witam,zwracam sie z serdeczna prosba o pomoc w odnalezieniu zlodzieja-ARTUR ZARACKI.Osoba ta pracuje dla agencij flexcraft w Dhl w Niderlandach, mialem przyjemnosc mieszkac z nim na jednej kwaterze ukradl mi ubranie warte 400 euro osoba jest szczegolnie niebezpieczna i pewna siebie,poniewaz jego chlopak jest kordynatorem w tej firmie.Znaki szczegolne(LYSY,TATUAZ Z TYLU NA SZYIJ"BAILANDO",NISKI). Ktokolwiek widzial ,zna prosze o kontakt i podanie miejsca pobytu czy tez zameldowania w POLSCE. Dziekuje. Chcialbym rowniez przestrzec przed dwoma kordynatorami-zlodziejami -DAREK SEKALA ps GRUBY -Adam Kret ps Pedryl obydwaj wzglednie niebezpieczni Licze na was

Skorpion

Pracowalem 6.5 miesiaca w vomar i nie mam dobrego zdanie o tym co tam się dzieje brak organizacji . Teamleader ma mało do powiedzenia wszystkim kieruje żarówka który puszcza polowe ludzi reszte do końca zyluje wielokrotnie planning byl zle ulozony kolega pracuje do 22 a potem planning na godz 4-5rano .Stawka była tam jedynie powodem mojej pracy tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 26 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft