Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Wells

Jestem zainteresowany ofertą na składanie rowerów stacjonarnych, był ktoś i wykonywał tego rodzaju pracę? Czy to trudne? Czy muszę mieć jakieś doświadczenie? Z góry dzięki

Nano
@Wells

Trudność polega na tym, że trzeba mieć jako taki zmysł techniczny bo to jednak praca przy składaniu czegoś na linii, ale tak to nie jest to jakaś ciężka robota z tego co słyszałem od kolegi

@Nano

Rozumiem, dzięki, czyli doświadczenia nie wymagają?

Nano
@Wells

nie, nie ma takiego wymagania w żadnym razie ;) po prostu szukają osoby, która jest chętna do pracy i to na dluższy okres

@Nano

No i ekstra, dzięki!

KKK

Jak w każdej agencji pracy wiele zależy od koordynatora. znam takich którzy są/byli zadowoleni z firmy Flexcraft. Stanowczo odradzam wyjazd na opony przez tę firmę. Mimo, iż praca oraz zarobki są naprawdę spoko, to wielu pracowników jest notorycznie okradanych z części swojej wypłaty pod różnymi pretekstami. Koordynator Arek pięknie, merytorycznie uzasadni dlaczego na pracownika zostaje nałożona kara finansowa. A gdy nie wie co powiedzieć, to rzuca swój kolejny gó...y żarcik. Samą pracę na oponach polecam, jednak przez inną firmę niż Flexcraft.

zenon
@KKK

a ja pracowałem na oponach pół roku - zjechałem 3 mce temu tylko dlatego, ze potrzebny bylem w pl. Zarabiałem super, praca ciężka ale wypłata super i zawsze na czas. Z koordynatorem nie miałem żadnych problemów - no może nieraz cięzko było się dodzwonic ale ogulnie polecam firme, wracam za 2 miesiace

@zenon

na oponach to na magazynie jakimś? ja pracowałem w Polsce na oponach to wiem coś o takiej robocie i w sumie mógłbyś to robić dalej za granicą tylko za większą kasę :D

Odell
@Wojtan

Na oponach masz taki wybór działów: załadunek i rozładunek opon z kontenerów rozładunek opon z linii montażowej układanie opon zgodnie z procedurą Ale skoro pracowałeś w pl to powinieneś wiedzieć o co cho

@Odell

no to tak, typowa praca na magazynie opon, bo ja też na serwisie pracowałem, także przy zmianie opon

Odell
@Wojtan

Wybacz, ale kompletnie nie rozumiem Twojego komentarza To w końcu na magazynie, czy na serwisie?

@Odell

przyznaje po prostu, że to co wymieniłeś faktycznie zalicza się do typowej pracy na magazynie ;) ja oprócz tego pracowałem również trochę na serwisie

Pablo
@zenon

Heyka Masz może namiary na ta firmę Dzieki

Paulina i Marcin

Witam ja z narzeczonym pracowalam przez 5 tygodni na Vion Boxtel. Nie mogę złego słowa napisać jeśli chodzi o wypłatę czy lokacje no i świetni Kordynatorzy,zawsze pomocni. Gdyby nie sytuacja rodzinną,że musieliśmy natychmiast jechać do Polski tak byśmy napewno zostali . Pozdrowienia dla Kordynatorow Krzysztofa I Oskara !

Marcepanka

W Rudzie Śląskiej jakie są zmiany w pracy ( jakie godziny) ? Dużo nadgodzin ? Co to znaczy w tej firmie " ROZRÓŻNIANIE KOLORÓW" ?

cmyk
@Marcepanka

Że nie pomylisz fuksji z magentą ;)

Piter
@Marcepanka

to tutaj są też oferty pracy w Polsce? myślałem że tylko za granicę

Nicko
@Piter

Głównie Holandia, ale tak, do Pl też są oferty, w tej chwili co prawda tylko jedna

Piter
@Nicko

a w porządku, to w takim razie będę uważniej przeglądał, chociaż i tak zakładam że bardziej opłacalny jest wyjazd :P

Magazynier

Ok

Ok

Molo

Jeśli chodzi o jakieś benefity dla pracowników, czy są jakieś? czy firma oferuje?

Andro
@Molo

Są paczki na święta od agencji.

Pyt

Czy na wyjazd koniecznie potrzebne jest własne auto?

Fifo
@Pyt

Nie. wiadomo z własnym autem jest wygodniej jeśli chcesz gdzieś jeździć, ale jeżeli zależy Ci tylko na dojeździe do pracy to takie dojazdy są organizowane i płatność za nie jest odbijana od wypłaty

Fifo
@Pyt

ja byłem bez auta i było całkiem w porządku jak dla mnie

Norbi

To znaczy, że mimo tej sytuacji z pandemią są organizowane normalnie wyjazdy do pracy?

Cyps
@Norbi

Oczywiście, że tak. Nie ma i nie było żadnego przestoju jeśli chodzi o wyjazdy, jeśli tylko byli chętni to odbywały się normalnie

@Cyps

eeee no to elegancko, można jechać spokojnie rozumiem

Cyps
@Franek

Tak, można śmiało

@Cyps

chętnie bym przygarnął jakiegoś towarzysza jak ktoś będzie chętny :D

pytanko
@Franek

a massz auto swoje?

@pytanko

gdybym nie miał to bym nie proponował :)

@pytanko

a tak się składa że mam i właśnie chciałbym jechać swoim

Bolo

czy na wszystkie stanowiska trzeba znać język niderlandzki czy chociaż angielski?

wróżka
@Bolo

Oferty pracy na stronie prawdę ci powiedzą...

jasiek

siemka wybieram się niedługo z nimi do pracy, jak tam się pracuje? uczciwa robota? wiem, że może być ciężko fizycznie i uprzedzam, że jestem na to przygotowany.

Bill
@jasiek

no to dobrze że zdajesz sobie z tego sprawę, bo czasem mam wrażenie że ludzie jadąc do pracy za granicą myślą o wakacjach a nie o ciężkiej robocie której się nie da ominąc. Pracuje się z agencją dobrze, wszystko wyjasnione dokładnie jest tak jak mówią, nie (usunięte przez administratora) wypłacają, są uczciwi. Jaka robota Cie interesuje?

@Bill

wiesz co w sumie cokolwiek? produkcja, magazyn, co tam się znajdzie to ja się dostosuję, byle specjalnego doświadczenia czy uprawnień niewymagali

Bill
@jasiek

no to chyba na produkcje najszybciej i najpewniej możesz iść bez żadnego doświadczenia

@Bill

a jest coś teraz? na stronie szukać ofert?

Puppet
@jasiek

Mówisz, że się wybierasz, a nic nie wiesz, nawet strony nie sprawdziłeś, w takiej sytuacji byłbym taki pewny czy się wybierzesz...

@Puppet

po prostu robię wstępne rozeznanie.. nie muszę już zaraz wszystkiego wiedzieć i podejmować decyzje

Puppet
@jasiek

Napisałeś, że się wybierasz niedługo, to brzmiało jakbyś miał konkretne plany, stąd mój wniosek. Niemniej poszukać na własną rękę i tak nie zaszkodzi.

Vomar Alkmaar

Ciężko mi jednoznacznie ocenić. Mogę przytoczyć wiele argumentów dodatnich, jak i negatywnych. Wśród pozytywnych mogę wskazać: otrzymywanie wypłaty w terminie oraz rzadkie przypadki niezgodności w tym zakresie. Wśród negatywnych natomiast muszę wskazać warunki zamieszkania, które w moim przekonaniu są niewystarczające. Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe co w znaczącym stopniu nie zaspokaja potrzeby prywatności. Ciężko jest przyzwyczaić się do tych warunków o ile w ogóle jest to możliwe. Każdy pragnie chwili tylko dla siebie po pracy, by funkcjonować jak najlepiej w pracy. Ponadto charakter zamieszkania jest również nie adekwatny do celu współpracy. W moim przypadku jest to hotel. Charakter tego zakwaterowania jest jak dla mnie bardzo trudny. Ugotowanie posiłku w wspólnej kuchni zajmuje wiele czasu nie wspominając o noszeniu sprzętu do gotowania kilka razy. Często też jestem świadkiem złego zachowania współlokatorów co tym bardziej utrudnia pobyt. Charakter planowania do pracy też jest ciężki do zaakceptowania. Brakuje mi możliwości zamiany zmian z innymi pracownikami co ułatwiło by planowanie tygodnia. Plan tygodnia również powinien być zaplanowany. Otrzymywanie informacji o pracy z dnia na dzień również ciężko przyjąć. Brak stałych godzin bardzo burzy normalne funkcjonowanie co jest złe dla zdrowia i snu. Kontakt z koordynatorami uważam za znośny, ale nie wystarczający. Nie mam przeważnie problemu w kontakcie telefonicznym, bądź mailowym. Brakuje mi natomiast kontaktu z koordynatorem przynajmniej raz w tygodniu w ciągu pracy. Warto jest porozmawiać wspólnie o problemach i czuć obecność przełożonego. Piszę ten tekst, by zwrócić uwagę, że moja lokacja i proponowana praca ma duży potencjał. Po prostu brakuje jeszcze kilka rzeczy, by zadowolić kolejnych kandydatów. W kwestii rekrutacji zalecam wprowadzenia narzędzi selekcji pośród kandydatów. Zły pracownik nie popracuje długo, niszcząc reputację agencji i współpracę z firmami. Krótka rozmowa z rekruterem za pośrednictwem wideo rozmowy mogłaby zdecydowanie pomóc. Ponadto pracownik, który nie został uprzednio sprawdzony pogarsza warunki mieszkaniowe innych pracowników. Nie ma nic gorszego od złego towarzystwa, które utrudnia pracę, jak i wpływa na innych współpracowników. Czasami można zaobserwować zachowania wręcz patologiczne. Agencja powinna walczyć z tego typu problemami. Ten powód wpłynął na moją rezygnację z współpracy.

Kinia

Hej, był ktoś może Bleiswijk - praca w szklarni? Może ktoś powiedzieć kilka słów jak tam jest?

Takinie

Miesiac temu zakończyłam współpracę z firma flex craft i ciężko mi ocenić czy moja opinia jest pozytywna czy negatywna. Ogólnie jeśli chodzi o same wprowadzenie nowego pracownika to w firmie jest straszne zamieszanie. Do biura przyjechałam w piątek prace zaczęłam w środę z czego jeszcze miałam jedna przeprowadzkę oraz 3 razy zmieniana prace. Pracowałam przy mięsie i sama w sobie praca nie była zła choć godziny bardzo nie regularne ( jeden tydzień 30 godzin, drugi 50 godzin ) moja wypłata przy 40 godzinach z sobota wynosiła ok. 350 euro. Za domek nie pobierają pełnej kwoty. Jak miałam mało godzin płaciłam więcej a przy większej ilości godzin mniej. Przykładowo przy 40 godzinach za domek zabierali ok. 60-70 euro. Jeśli chodzi o same warunki mieszkania to uważam ze były w porządku. Mieszkałam na 4 lokalizacjach i bardzo dużo zależy od ludzi z którymi się mieszka. Na każdym z tych domków były kontrole prawie zawsze co tydzień. Jeśli chodzi o kordynatorow to byłam nie zadowolona z kontaktu z nimi. Problem z odebraniem telefonu, nie odpisują. Ogólnie najgorsi koordynatorzy z jakimi miałam do czynienia. Jeśli chodzi o moja opinie czy warto pojechać do pracy przez biuro Flex Craft ? Zależy od szczęścia. Ja początkowo byłam bardzo zadowolona, potem godziny zaczęły się zmniejszać co za tym idzie rownierz salarisy. Kontakt coraz cięższy, brak rozwiązywania problemów z salarisami które pod koniec pracy były cały czas.

Kokonidas

Witam czy ktoś pracował na piekarni w Velp ??

stefan
@Kokonidas

robota lekka , duzo Polakow ale jesli chodzi o liczbe godzin to porazka

Lx

Witam. Jadę 17 kwietnia do pracy na mięsie w Vion, jeśli ktoś jest normalny i szuka towarzystwa na czas pracy w agencji zapraszam do kontaktu

Lx
@Lx

normalny czyli przyjeżdża zarobić, nie cpa i nie pije :)

Orzeł KKK
@Lx

Witam, przebywasz jeszcze w Vion na kontrakcie? prosze o kontakt patryko1948@gmail.com

Pracowałem krótki czas, magazyny opon, robota fizyczna ale spokojnie do ogarnięcia tylko tak, godziny są liczone jakoś inaczej niż rzeczywiście, trzeba dzwonić upominać się o swoje, na szczęście byłem z kumplem swoim autem i byliśmy niezależni. Po przeliczeniu wypłaty za nasz pobyt wyszło 48 euro dniówką przy 10 godzinach także niech każdy sam sobie odpowie czy warto. Wymagane świadectwo niekaralności przy rekrutacji, lecz nie sądzę, żeby Ci ludzie których tam spotkałem mieli taki papier :D

Kasia93

Mój brat dzisiaj pojechał do Holandii przy pracy na rozładunku i załadunku kontenerów. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej jak to tam wygląda??

Ktos

Witam mam pytanie na dniach mam jechać do tej firmy do pracy. Czego mogę się naprawdę spodziewać? Bo czytając tych wszystkich opinii powoli zaczynam się zniechęcać..

Twój stary wie lepiej

Odradzam wszystkim pracę (usunięte przez administratora)Ze głową mała zimno wybijanie kaltesow z mięsem koszmar i vion w scherpenzell mało godzin i góra 250e tygodniowo hotel z Rumunami Bułgarami myszy na hotelu w gratisie... Ostrzegam przed nimi jak jesteś chory to ci dziękują...

Bylismy tu z mężem okolo 2 miesięcy.. Mieliśmy polskie umowy, na które się zgodziliśmy dopiero po przyjeździe do biura., bo wcześniej ustalone. Było co innego.. Ok, przyszła wypłata w sierpniu za tydzień pracy w lipcu po (usunięte przez administratora)! Mówię. Dobra Ok, odtrącili za to i za tamto. Stwierdziliśmy że zostaniemy cały miesisc i zobaczymy.. Warunki mieszkalne dramat.. Mysz i robaki, choć hotel z zewnątrz (usunięte przez administratora) No ale zleciał miesiąc pracy i do szło do wypłaty i (usunięte przez administratora) tu owe zdziwnie ja. Dostałam (usunięte przez administratora) Gdy zobaczyłam odcinek z wyplaty odrazu wyszłam z hali.. Dodam iz pracowaliśmy przy mięsie na Vionie.. (usunięte przez administratora) Brak możliwości skorzystania z lekarza w czasie choroby i wysokiej gorączki Nie polecam wyjazdu na polskich umowach... Co do umow holenderskich jeżeli dostaniesz 300 e. Tygodniowo to naprawdę możesz być zadowolony, bo to jest wyczyn dla nich zapłacić 300 e. Nie jedzcie. Jak nie musicie przez tą firmę..

Mario

Szczerze odradzam te biuro . Warunki mieszkalne to horror , malo godzin pracy i ciagle (usunięte przez administratora)na wyplatach.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft