laboratorium POLMOS Lublin

Lublin

Opinie o laboratorium POLMOS Lublin

[usunięte przez moderatora] do polmosu od tak sie nie dostaniesz za rzadne slkarby a jak juz to musisz byc piekny i wspanialy zeby piulnowac butelek najszybciej to przez firme posredniczaca i to jeszcze teraz lituja sie zeby przyjac normy produkcyjne to coi miesiac to zwiekszaja teraz jest 13.5 mln litra wodki 2m-ce wczesniej bylo 10mln wodki a ludziom grosze placa takze odradzam w 100% i trzeba[usunięte przez moderatora] za 10

adaaamm

Firma w której nic się nie zmienia żenada ,na farta się można dostać jak masz wtyke:) bo tak to zapomnij o polmosie nie mówiąc nic o ph:)nawet nagłupią produkcje przyjmowali po zanjomościach ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia-typu kuzyn rodzina znajdzie tam prace wtedy od razu jest etat

Zostaw opinię o laboratorium POLMOS Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laboratorium POLMOS Lublin