Troy dystrybucja

Katowice

Opinie o Troy dystrybucja

ciekawy

A no słyszałem że kiepska tam sytuacja i ponoć ludzie odchodzą z tej firmy.

Całkiem niezła firma; atmosfera na czwórkę, brak mobbingu, no zarobki takie się, ale nie ma tragedii. w sumie to całkiem przyjemnie się pracowało. Niestety problem tkwi w "Prezesie" jednoosobowego zarządu. Mowa tu oczywiście o szefie. Na zarządzaniu nie zna się wcale, nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji, a jak już jakąś podejmie to z opłakaną w skutkach. Liczy każdy grosz, na wszystkim chce oszczędzać.Troy go mało interesował- woli swoje wydawnictwa. Nie ufa ludziom. Wprowadza niezdrową atmosferę. Gdyby miał inne nastawienie do pracy,bardziej się interesował, INWESTOWAŁ- odniósł by sukces. Tymczasem po kilkunastu latach prowadzenia biznesu ucieka do W-wy, łączy się z inną firmą księgarską by nie ponosić kosztów i nie zaprzątać sobie głowy pracownikami i innymi takimi sprawami. Ale życzę powodzenia w biznesie.

uczciwy
użytkownik zarejestrowany

A może nie radziłeś sobie... Ja pracowałem tam ponad rok i miło wspominam ten czas. Fakt kasa może nie za duża ale atmosfera super i wyniki były jak się pracowało...

pracowałem, nie polecam, [usunięte przez moderatora] atmosfera - tragedia, zarobki dramat, teren do obsługi ogromny NIGDY WIĘCEJ takiego pracodawcy!!!

Zostaw opinię o Troy dystrybucja - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Troy dystrybucja