Opinie o Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet w Budy Osieckie Stare

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet w Budy Osieckie Stare

xx

chyba w okolicach 26.03 pracodawca zapoznał się ze szczerą negatywną opinią bo dziwnym trafem w tym czasie pojawiły się same pozytywne od aktualnych pracowników. Chyba, że wszyscy przypadkiem jednocześnie weszli na ten portal :D Opinię każdy oczywiście może mieć swoją. Ja mam taką, że nie warto poświęcać czasu na coś niepewnego i w dodatku być narażonym na nieprzyjemności ze strony szefa. Według niego pracownik który odszedł z firmy jest nagle beznadziejny a praca przecież wspaniała. Od byłych pracowników słyszy się, że obrażał i oskarżał o różne rzeczy osoby które przestały tam pracować, wypowiadał się niepochlebnie o pracownikach, czy wyrzucał z pracy kogoś przy innych pracownikach, ale może komuś to nie przeszkadza. Dopóki sam nie znajdzie się w takiej sytuacji...

Julitta Marczak

Serwis ten spełnił moje oczekiwania w 100 procentach. Super obsługa od pierwszej wizyty z moim sprzętem. Od razu trafna diagnoza i bez naciągania na kupno nowego fachową pomoc zaoferował sam właściciel Pan Kornet. Super współpraca i oby takich było więcej a kupno takiego odkurzacza jakim jest Roboclean polecam każdemu.

Od kilku lat jestem pracownikiem tej firmy. Pracuje na umowę o pracę. Atmosfera w firmie jest fajna, miła. Jest dużo imprez integracyjnych wyjazdowych i nie tylko, często organizowane są konkursy z nagrodami. Godziny pracy są elastyczne. Warto spróbować i sprawdzić się w tej dziedzinie zawodowej.

xxx Nowy wpis

A co do opinii tutaj to sprawa wygląda tak, że np za opinie pozytywną o firmie jest darmowy serwis sprzętu, więc nie do końca należy w nie wierzyć.

Jacek Nowy wpis

Po stokroć polecam zarówno sprzęt Roboclean jak i serwis. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie. Na każdym etapie bez względu na to czy jest to moment zakupu czy okres eksploatacji (w moim przypadku cztery lata) czuć, że bardzo im zależy na zadowoleniu klienta i na pełnej sprawności sprzętu. Proszę trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam.

Zawiedziona Nowy wpis

Może pora obnażyć pracę w tej firmie. Niby wszystko jest ok na początku. Bo pracodawca dodaje Ci skrzydeł, mówi, że jesteś świetny, że super Ci idzie. A teraz przejdźmy do konkretów. Nie ma umowy o pracę, nie ma umowy zlecenie. Masz umowe jako przedstawiciel firmy. Żadnej stawki minimalnej, bo utrzymujesz się z prowizji. Prowizja za sprzedanie jednego sprzętu to około 1000zl. Nie sprzedasz nic to jeszcze musisz dołożyć do paliwa, bo za nie nikt ci nie zapłaci, a I jeździsz swoim autem. Codziennie dźwigasz kilka ciężkich pudeł. Jak nie sprzedasz sprzętu to go najzwyczajniej czyścisz i jedziesz na kolejną prezentacje, a klient myśli że kupił nowy sprzęt, a sprzęt jest po kilku lub kilkunastu prezentacjach. Na dzień dobry uczysz się na pamięć 15 kartek i masz je recytować przy kliencie. Niby jesteś zapewniana, że dostaniesz bazę klientów, ale tak ci sugerują, żeby najpierw zrobić prezentacje rodzinie i znajomym, że sama nie wiesz kiedy a tam sprzedajesz. Jeśli ktoś chce ci oddać prezentacje to jej nie bierz, bo tam nie sprzedasz -dobrych deali nikt nie daje. Im mniej wiedzą w pracy o tobie tym lepiej, bo tam jest obgadywanie takie że się w głowie nie mieści. Sprzedaż ma być agresywna, masz zmusić klienta żeby kupił. Jak się zastanawia to włączasz jego stary odkurzacz i rozpylasz mu kurz w twarz. Są jeszcze szkolenia, bezpłatne. 2 razy w tygodniu, które tak naprawdę niewiele wnoszą.

Damian Nowy wpis

Witam serdecznie, miałem do czynienia z firmą jak pracownik, teraz jako klient, nie mogę powiedzieć złego słowa na szefostwo czy pozostała kadrę. Uczciwe podejście do klienta.

Czy po rozmowie w Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak długo czekaliście na odzew z Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet? Oddzwaniają zawsze?

Teresa

Oddałam swój sprzęt do naprawy i nie żałuję. Profesjonalne podejście do klienta, doradztwo i fachowa obsługa. Konkretne wyjaśnienia dotyczące usterki, propozycja konserwacji ale nienachalna i niezobowiązująca. Gorąco polecam, szybko, sprawnie i bardzo miło.

O.

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Praca w handlu jest nieprzewidywalna, ale jeśli ktoś sumiennie przyłoży się do nauki to ma szansę na naprawdę duże zarobki. Zawsze można liczyć na wsparcie szefa jak i całego zespołu. Bardzo interesujące szkolenia połączone z integracją. Mnóstwo konkursów w pracy. Świetne imprezy integracyjne. Najbardziej podobało mi się to, że w tej pracy zespół to taki team. Nie ma zawiści czy rywalizacji. Każdy sobie pomaga. Ja niestety, ale z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować, a raczej udać się na dłuższy urlop, bo jeszcze wrócę do tej pracy :)

Firma daje możliwość pracy w fajnej atmosferze i z bardzo dobrym produktem. Można spokojnie dorobić traktując pracę jako dodatkową, bądź też zarobić super pieniądze traktując tą pracę jako główne źródło dochodu. Bardzo liczne spotkania firmowe, wyjazdy, nagrody, konkursy dodatkowo motywują do działania.

Julitta Marczak

Łukasz

Przyszedłem do tej firmy jako klient. W celu dorobienia do raty kredytu. Wystarczyła sprzedaż 1 produktu miesięcznie i cel był zrealizowany. Jednak brak czasu popołudniami wykluczył mnie z pracy. Natomiast sprzęt świetny!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet?

Amanda

Jestem szczęśliwą posiadaczką RoboCleana już ponad pół roku. Sprzęt sprawdza się wyśmienicie, mogę głośno stwierdzić że sprzątanie teraz to czysta przyjemność. RoboClean posiada wiele funkcji, jednak dla mnie najważniejszą jest fakt że dzięki niemu mój Syn praktycznie pozbył się strasznej alergii. W domu pachnie świętością, czystością a sam odkurzacz jest bardzo łatwy w obsłudze i konserwacji. Kontakt z firmą i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu RoboCleana, to inwestycja na wiele lat a przede wszystkim inwestycja we własne zdrowie …

ER

Pracuje w tej firmie kilka lat. Super atmosfera, wspaniały produkt, bardzo fajne zarobki. Nie wyobrażam sobie zmiany pracy na inną. Super konkursy, wyjazdy firmowe. Polecam z całego serca!

xx

Ogólnie moje doświadczenie po pracy w tej firmie jest niestety takie że praca na początku idzie w miarę ok bo jeździ się na spotkania do rodziny i znajomych, więc dają dobre polecenia i ma się wrażenie że można zarobić szybko dobre pieniądze ale później trzeba dużo jeździć, płacić ogromne pieniądze za paliwo z własnych środków i czasem nie zarobić nic. Do tego dochodzą klienci którzy czasem są uprzedzeni, więc spotkanie nie przebiega w miłej atmosferze. Siedzisz na spotkaniu przez kilka godzin u ludzi którzy traktują Cię jak naciagacza. Co do sprzętu Ok, ale praca to zero stabilności i do tego nieszanujący ludzi szef. Przestrzegam, nie jedna osoba już przez pracę u tego Pana płakała.

Betiii
@xx

Jestem zatrudniona w tej firmie od ponad 2 lat i szczerze powiem nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie czy też w innej branży ,handel jak handlel raz lepiej raz gorzej ale zarobki pozwalają na godne życie oczywiście kwestia tego jak my chcemy pracować ,(usunięte przez administratora) zawsze i wszędzie będą narzekać !! Praca super ,szef super atmosfera w firmie rodzinna polecam

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Szczerze mówiąc, tak dobrej atmosfery pracy jak w Roboclean nie zaznałem w żadnej innej firmie. Odnośnie zarobków jak to w handlu raz lepiej raz gorzej ale jest możliwość zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Samo urządzenie na najwyższym poziomie, sam posiadam i polecam.

J.P.

Pracuje w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona . Bardzo fajna atmosfera wypłata zawsze na czas . Dodatkowe premie za wyniki w pracy w postaci konkursów ,wyjazdów i zwrotu za paliwo . Bezpłatne szkolenia umożliwiające dalszy rozwój . Mam poczucie bezpieczeństwa i stabilność finansową . Poza tym pokazują produkt wysokiej klasy ,którego funkcje poprawiaja zdrowie moich klientów . Poznaje wielu ludzi którzy bez problemu polecają Robocleana . Polecam prace w tej firmie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet - Budy Osieckie Stare

• Jak się pracuje w Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet?

Zobacz opinie na temat firmy Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roboclean Mińsk Mazowiecki Dawid Kornet