Gospoda Pod Czarnym Łabędziem

Rydzewo

Opinie o Gospoda Pod Czarnym Łabędziem

Słowa kojarzące się z Gospoda Pod Czarnym Łabędziem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, profesjonalna, sympatyczna, wyczerpująca, wymagająca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczające Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjne Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Gospoda Pod Czarnym Łabędziem: atmoswera, stosunki między współpracownikami, szefostwo Najbardziej nie podobało mi się w Gospoda Pod Czarnym Łabędziem: jako że to praca na stanowisku kelnera praca absorbowała sporą część życia, również prywatnego

Zostaw opinię o Gospoda Pod Czarnym Łabędziem - Rydzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospoda Pod Czarnym Łabędziem