Opinie o Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska w Józefosław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska w Józefosław

Dobry dzień! Chciałem napisać recenzję tej firmy. Pracowałem tu ponad dwa miesiące, w ogłoszeniu była mowa o wynagrodzeniu od 3 do 5 tys. zł, w sumie w ciągu 2 miesięcy wypłacono niecałe 1000 zł. W odpowiedzi na pismo z prośbą o dopłatę zostałam całkowicie zignorowana. Poza tym firma nie utrudnia ludziom pracy! Jeśli powiedzieli ci, że pracujesz oficjalnie i dali dokument, że masz trudności, to jest to podróbka! Wniosek: - nie mówią ci prawdy; - nie otrzymujesz pieniędzy; - nikt nie dotrzymuje słowa; - nie dają oficjalnych pism w sprawie pracy; - szef i podopieczny szefa po prostu kłamią!

Tomaszek

Firma (usunięte przez administratora) ludzi na składkach,nie terminowe wypłaty,głodzenie ludzi na czarno zatrudnianie.

Anzelm

Czy ktoś wie coś więcej na temat tej firmy?; Polala Eco Group? Proszę o zetelne opinie.

@Ignacy

Bardzo dobrze napisane trzeba to zgłosić do PIP . Tak być nie może..Firma Wintrrop wpuszcza ludzi na budowie bez żadnych badań uprawnień.. jak tak można przecież to są ludzie z tak zwanej łapanki.. Gdzie Bhp i gdzie jest kierownictwo tych budów.

To bardzo dobra firma z tradycjami , pracujesz na dobrych obiektach z szefową zawsze się idzie dogadać, pomoże wytłumaczy,to jest kobietą z klasą wiem co piszę.Natomiast ludzkie którzy przychodzą , przeważnie nowi pracownicy mają od razu takie wymagania a najbardziej zaliczki nawet w pierwszym dniu pracy,wiec te wpisy to bzdury trzeba się wziąć do pracy bo krytyką notoryczną się nic nie zbuduję.

Czy nowo zatrudnione osoby w Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jak dużo osób pracuje w Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska?

Dobry pracownik Nowy wpis

Warto może by jeszcze raz podjąć to wyzwanie ,tym razem w budowanej serwerowni przez firmę Atman , trochę dojazd utrudniony ale jak się ma samochód sprawny to jest ok.Płaca minimalna na poziomie 4 tyś na rękę i możemy startować . Zastanów się pani prezes Katarzyna.ps.znamy się

Alaska Nowy wpis
@Dobry pracownik

Żartujesz nie rób tego błędu nigdy nie zapłaci Ci takich pieniędzy. Będziesz musiał się modlić żeby cokolwiek dostać. Omijaj z daleka. P.dobra porada.

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Gospodarczy? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska?

Firma koszmar bwdziesz (usunięte przez administratora) bez pieniędzy. Z daleka od p. Katarzyny. I jej pracowników (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

UWAGA FIRMA ALASKA TO TO SAMO CO POLALALA ECO GRUP. UWAZAC BO TO LIPA . BEZ PENIEDZY BEZ ZUS U.

Pracowałam tam zostałam przywieziona z giełdy warzywnej i zaraz na budowę Winyropu to szok. Zakładanie kasków butów roboczych i do roboty szybko. A wypłata później Ale jej nie dostałam. (usunięte przez administratora)

Ignacy
@Ewa

Dobra opinia . Napiszę więcej zgłoszenie poszło do PIP, Urzędu Skarbowego,ZUS, Prokuratura wydział zwalczania przestępstwa gospodarczego, Whintrop który wiedział o zadrudnieniu pracowników Polaala Eco Grup na czarno to jest przestępstwo .Te organa ścigania dostały pełną listę pracowników tej foremki zatrudnionych nie legalnie na Modularnej17,Posag 7 Panien1 oraz innych adresów w Polsce a także w Niemczech(Frankfurt na Menem)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku DAM PRACE wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Anzelm

Ignacy

Jest to pracodawca bezwzględnie skąmpy,faktury za faktury które bieże od firmy budowlanej Whintrop z Dablina są kolosalne są to usługi sprzątania serwerowni ,specjalistyczne sprzatanie wypłacając tylko zgliszcza pracownikom nie jednokrotnie zatrudnionym na czarno .Adresy Modularna 17 i Posag7 panien1 a także w ramach tej firmy budowlanej zatrudnia za minimum kasy we Frankfurcie nad Menem.Dlaczego ta firma dopuszcza tego pracodawcę (Pokazała Eco grup z Konstancina-Jeziorna do takich prac )Czy Microsoft Amerykańska firma z takimi tradycjami pozwala tak zatrudniać ludzi bez jakichkolwiek uprawnień , badań i nielegalnym zatrudnieniu??????

@Ignacy

Tomaszek

Jak wygląda rozmowa w Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska na stanowisko Opiekunka Osób Starszych? Z iloma osobami się rozmawia? 10 grudnia pojawiło się ogłoszenie.

Rozmowa normalnie, ale problemy sa gdy trzeba płacić. Jak chcesz być parobkiem za darmo to polecam.

Michaś

Firma przewał, nie chce mi się nawet pisać dokładnie o wszystkim, wystarczy, że najpierw nie policzono godzin, a na koniec za te i tak już przewalone godziny nic mi nie wypłacono. Unikać i nie dać się naciąć. Życzę tyle samo smutku

Pracowalam przez firmę na sprzataniu sklepu, firma nie ubezpieczyla mnie. Na umowę czekałam ponad miesiac , nikt nie przyjechał po podpisana umowe.Gdy poinformowałam fime o popsute maszynie czyszczącej, firma nie reagowała, co miesiąc brakowalo towaru, mopy o ścierki prałam w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska - Józefosław

• Jak się pracuje w Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska?

Polala Eco Group Katarzyna Skarżyńska
  • Julianowska 65A