Opinie o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

anonim Nowy wpis
Inne

Zainteresowało nie to poprzednie zapytanie o świadczenia dodatkowe, zwłaszcza ze w tych aktualnych ofertach nie widzę by w ogóle istniała możliwość na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. możliwe, że chodziło o zatrudnienie w kadrach? Niby w opisie dla nauczyciela wspominają o tej obsłudze ale nie mogę doszukać się tych ofert

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anglista Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Ale jakie?

ANGLISTA Nowy wpis
Pracownik

Rozmowa o pracę szczegółowa. Znajomość testów, podręczników. Sama pani prezes młoda, ale konkretna rozmowa bez uczuć czy emocji jakby rozmawiał facet z facetem. Widać, że pracoholiczka moja rozmowa była w weekend. Jestem zadowolony z obsługi innych osób i podpisałem umowę. Zgadzam się z przedmówcami nie widziałem kobiety tak surowej i zadbanej makijaż i koszula.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Wiecie, czy jako Nauczyciel zatrudniają na umowę zlecenie?

Anglista
Pracownik
@Pytanie

Tak, zatrudniają.

Krystyna
Kandydat
@Anglista

i jakie warunki zatrudnienia w tym okresie przypadają na takiej podpisanej umowie? zastanawiam się także czy cokolwiek w kwestiach organizacyjnych mogło się zmienić w ostatnim czasie. Co na dzień dzisiejszy wywiera największy wpływ na proponowaną stawkę?

Anglista
Pracownik
 Pytanie
@Krystyna

Nie bardzo rozumiem pytanie o warunki. Stawka zawsze jest brutto, za godzinę zegarową. Kwestia organizacji? Jakiej organizacji?

Nauczyciel
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pani Magda na rozmowie bezpośrednia, zadaje konkretne pytania i oczekuje konkretnych odpowiedzi. Tak jak wcześniej pisali zadbana osoba na rozmowach. Nie spotkałem tak otwartej, twardej i bezpośredniej osoby. Czuje się od niej dystans, ale wyrozumiałość. Bardzo duża rekrutacja teraz. Sama Pani stwierdziła, że pewnie do końca maja z 200 osób będzie miało rozmowy. Konkretna osoba nie owija w bawełnę i chyba zna się na rzeczy.

Pytania

Bardzo szczegółowo sprawdza wiedzę.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kraków
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kraków
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Julia
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona z pracy u Pani Magdy. Jasne wymagania. Pani Prezes konkretna, ma swoje wymagania jasno określone. Stawia na jakość, więc lekcje 1:1. Dress code właścicielka zawsze na rozmowach elegancko ubrana plus makijaż, ale nam nie narzuca tego. Jednak myśle, że nikt w polarze nie uczy. Kasa przychodzi na czas. Ma miłą asystentkę widać jej przeciwieństwo charakterologiczne nie oznacza, że jest niemiła jest szefem i jest stanowcza.

Ona
Pracownik

Pracuje w tej firmie 2 rok zarobki są bardzo dobre. Pieniądze zawsze są na czas. Właścicielka bardzo miła, ale konkretna. Jasne procedury w firmie. Jestem bardzo zadowolona, bo pracuje indywidualnie z uczniem 1:1.

Zofia
Inne
@Ona

Bardzo dobre zarobki znaczy na jakim poziomie? Dasz znac? Jest jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on wygląda?

Pracownik
Pracownik
@Zofia

Zarobki są adekwatne do dyspozycyjności. Nigdzie w AP, Żak, Moose nie były wyższe niż tu. Nigdy nie spotkałem tak twardej kobiety szefa. Ma empatię, ale wymaga dość surowa i może być oschła, ale pomoże zawsze. Wie czego chce. Przelewy na czas księgować dziala sprawnie. Bardzo ma miła asystentkę (usunięte przez administratora).

Sławomir
Inne
@Pracownik

Czyli jak jesteś często dyspozycyjny to można bardzo dobrze zarobić? Lekcje są tylko indywidualne czy zdarzają się większe grupy kilkuosobowe? Jak tak, to stawka jest wtedy taka sama?

ona
Pracownik
@Sławomir

Jeśli jesteś dużo dyspozycyjny = więcej zarabiasz. Wiem, że poloniści wymiatają w ilościach godzin.

Krystyna
Inne
@ona

Z czego to wynika, że akurat oni? Sugerujesz zatem, żeby w tę specjalizację iść? A którzy mają w razie czego najgorzej i czemu?

Aleksandra
Pracownik

Pracuję w firmie drugi rok. Jestem zadowolona ze stawek. Nie muszę martwić się, że Rodzice uczniów będą mi wydzwaniali po nocach. Tym zajmuje się właścicielka. Atmosfera, którą tworzy Pani Magda jest bardzo dobra. Liderowanie w genach. Wypłata zawsze jest na czas. Grafik wszystkich nauczycieli jest ustalany indywidualnie - to ja ustalam dni i godziny. W tamtym roku moja pensja do mojej dyspozycyjności nie była niższa niż 3400 netto.

Natalia
Inne
@Aleksandra

Naprawdę rodzice dzwonią do nauczycieli po nocach? Niby w jakiej sprawie? Interesujące…

Aleksandra
Pracownik
 Pytanie
@Natalia

W jakich odwoływanie zajęć, co dziecko ma zadane, czy można z dzieckiem zrobić zadanie domowe na język polski w szkole?

Krystyna
Inne
@Aleksandra

Poważnie o takie rzeczy po nocach dzwonią? To chwila wynika z tego tyle, że bezpośrednio do właścicielki tak wydzwaniają? Bo jak tak to idzie współczuć...

Irena
Inne
 Pytanie
@Krystyna

Oczekuje od właściciela odbierania telefonu w każdym momencie. Współczuć? To przestań pracować w szkolnictwie. Współczuć można Tobie braku empatii.

Krystyna
Inne
@Irena

w każdym momencie? Tylko, że jest różnica podczas dzwonienia w godziny powiedzmy popołudniowe a w środku nocy. To raczej o to chodziło ale widzę, że do nieporozumienia niepotrzebnego chyba doszło. Pani tym samym rozumiem, że deklaruje jakieś niezadowolenie?

Administrator

Czy firma Korepetycje Online 24 Magdalena Kaczwińska oferuje elastyczne godziny pracy?

Anna
Pracownik
@Administrator

Tak, godziny pracy są elastyczne

Administrator

Czy ktoś wie jak wygląda praca w firmie Korepetycje Online 24 Magdalena Kaczwińska w mieście Kraków? Czekamy na aktualne wpisy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Zobacz opinie na temat firmy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Kandydaci do pracy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Przejdź do nowych opinii