Opinie o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

szukam_pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Cześć, ile można dostać na rękę jako korepetytor? Pytam o realną stawkę, nie z dodatkami bo te nie zawsze wpadają

Czy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anglista Nowy wpis

Ale jakie?

ANGLISTA Nowy wpis

Rozmowa o pracę szczegółowa. Znajomość testów, podręczników. Sama pani prezes młoda, ale konkretna rozmowa bez uczuć czy emocji jakby rozmawiał facet z facetem. Widać, że pracoholiczka moja rozmowa była w weekend. Jestem zadowolony z obsługi innych osób i podpisałem umowę. Zgadzam się z przedmówcami nie widziałem kobiety tak surowej i zadbanej makijaż i koszula.

Jaka jest umowa w firmie KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Wiecie, czy jako Nauczyciel zatrudniają na umowę zlecenie?

Anglista

Tak, zatrudniają.

@Anglista

i jakie warunki zatrudnienia w tym okresie przypadają na takiej podpisanej umowie? zastanawiam się także czy cokolwiek w kwestiach organizacyjnych mogło się zmienić w ostatnim czasie. Co na dzień dzisiejszy wywiera największy wpływ na proponowaną stawkę?

Anglista
@Krystyna

Nie bardzo rozumiem pytanie o warunki. Stawka zawsze jest brutto, za godzinę zegarową. Kwestia organizacji? Jakiej organizacji?

Nauczyciel

Pani Magda na rozmowie bezpośrednia, zadaje konkretne pytania i oczekuje konkretnych odpowiedzi. Tak jak wcześniej pisali zadbana osoba na rozmowach. Nie spotkałem tak otwartej, twardej i bezpośredniej osoby. Czuje się od niej dystans, ale wyrozumiałość. Bardzo duża rekrutacja teraz. Sama Pani stwierdziła, że pewnie do końca maja z 200 osób będzie miało rozmowy. Konkretna osoba nie owija w bawełnę i chyba zna się na rzeczy.

Bardzo szczegółowo sprawdza wiedzę.

Julia

Jestem bardzo zadowolona z pracy u Pani Magdy. Jasne wymagania. Pani Prezes konkretna, ma swoje wymagania jasno określone. Stawia na jakość, więc lekcje 1:1. Dress code właścicielka zawsze na rozmowach elegancko ubrana plus makijaż, ale nam nie narzuca tego. Jednak myśle, że nikt w polarze nie uczy. Kasa przychodzi na czas. Ma miłą asystentkę widać jej przeciwieństwo charakterologiczne nie oznacza, że jest niemiła jest szefem i jest stanowcza.

Ona

Pracuje w tej firmie 2 rok zarobki są bardzo dobre. Pieniądze zawsze są na czas. Właścicielka bardzo miła, ale konkretna. Jasne procedury w firmie. Jestem bardzo zadowolona, bo pracuje indywidualnie z uczniem 1:1.

Zofia
@Ona

Bardzo dobre zarobki znaczy na jakim poziomie? Dasz znac? Jest jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on wygląda?

@Zofia

Zarobki są adekwatne do dyspozycyjności. Nigdzie w AP, Żak, Moose nie były wyższe niż tu. Nigdy nie spotkałem tak twardej kobiety szefa. Ma empatię, ale wymaga dość surowa i może być oschła, ale pomoże zawsze. Wie czego chce. Przelewy na czas księgować dziala sprawnie. Bardzo ma miła asystentkę (usunięte przez administratora).

Sławomir

Czyli jak jesteś często dyspozycyjny to można bardzo dobrze zarobić? Lekcje są tylko indywidualne czy zdarzają się większe grupy kilkuosobowe? Jak tak, to stawka jest wtedy taka sama?

ona
@Sławomir

Jeśli jesteś dużo dyspozycyjny = więcej zarabiasz. Wiem, że poloniści wymiatają w ilościach godzin.

@ona

Z czego to wynika, że akurat oni? Sugerujesz zatem, żeby w tę specjalizację iść? A którzy mają w razie czego najgorzej i czemu?

Aleksandra

Pracuję w firmie drugi rok. Jestem zadowolona ze stawek. Nie muszę martwić się, że Rodzice uczniów będą mi wydzwaniali po nocach. Tym zajmuje się właścicielka. Atmosfera, którą tworzy Pani Magda jest bardzo dobra. Liderowanie w genach. Wypłata zawsze jest na czas. Grafik wszystkich nauczycieli jest ustalany indywidualnie - to ja ustalam dni i godziny. W tamtym roku moja pensja do mojej dyspozycyjności nie była niższa niż 3400 netto.

Natalia
@Aleksandra

Naprawdę rodzice dzwonią do nauczycieli po nocach? Niby w jakiej sprawie? Interesujące…

Aleksandra
@Natalia

W jakich odwoływanie zajęć, co dziecko ma zadane, czy można z dzieckiem zrobić zadanie domowe na język polski w szkole?

@Aleksandra

Poważnie o takie rzeczy po nocach dzwonią? To chwila wynika z tego tyle, że bezpośrednio do właścicielki tak wydzwaniają? Bo jak tak to idzie współczuć...

Irena
@Krystyna

Oczekuje od właściciela odbierania telefonu w każdym momencie. Współczuć? To przestań pracować w szkolnictwie. Współczuć można Tobie braku empatii.

@Irena

w każdym momencie? Tylko, że jest różnica podczas dzwonienia w godziny powiedzmy popołudniowe a w środku nocy. To raczej o to chodziło ale widzę, że do nieporozumienia niepotrzebnego chyba doszło. Pani tym samym rozumiem, że deklaruje jakieś niezadowolenie?

Czy firma Korepetycje Online 24 Magdalena Kaczwińska oferuje elastyczne godziny pracy?

Tak, godziny pracy są elastyczne

Czy ktoś wie jak wygląda praca w firmie Korepetycje Online 24 Magdalena Kaczwińska w mieście Kraków? Czekamy na aktualne wpisy.

Zostaw merytoryczną opinię o KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kraków

• Jak się pracuje w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA