Opinie o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs w Osieczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs w Osieczna

Klientka

Polecam z całego serducha! :D

@Klientka

Ewelina

Baldachim doszedł przepiękny i profesjonalnie uszyty. Warto było czekać na niego :) Bardzo dziękuję!

Katarzyna
@Ewelina

Czy to na indywidualne zamówienie było?

@Ewelina

Kinga

Jestem pozytywnie zaskoczona z jaką uprzejmością i profesjonalizmem zostało zrealizowane moje zamówienie. Komplet pościeli na żywo jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Polecam w 100%

@Kinga

Karolcia

Bardzo bardzo polecam zamówiłam zestaw z wkladka us kocyk jest po prostu genialne ???????????? nie mogę doczekać się drugiej jesiennej ????????????

@Karolcia

Bardzo dziękujemy za dodanie opinii

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs? Czy kandydat na stanowisko Szwaczki z doświadczeniem i do przyuczenia powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Była Klientka

Zdecydowanie nie polecam. W moim przypadku również został przekroczony czas realizacji zamówienia. W mailach nigdy nie otrzymałam wyjaśnienia dlaczego przesyłka nie została jeszcze wysłana jak twierdzi @Pracodawca chociaż pytałam o to wielokrotnie. Dodatkowo poinformowano mnie że zamówienie jest gotowe i spakowane i zostanie nadane wieczorem i nic takiego nie nastąpiło. Po kolejnych moich zapytaniach zaznaczam Firma ta o niczym sama od siebie nie informowala juz nie mowiac o jakichkolwiek przeprosinach nadano jedynie list przewozowy i przesylka oczekiwala ponoć na odbior przez Kuriera 4 dni robocze i kto wie ile jeszcze by czekała...Ostatecznie zamówienie do mnie nie zostało wysłane po mailu z ultimatum wysyłka albo sąd otrzymałam zwrot środków.

@Była Klientka

Przykro Nam z zaistniałej sytuacji, jednak zawsze informujemy o opóźnieniach jeżeli tak występują wtedy każdy Klient ma wybór może zaczekać na zamówienie lub zwracamy środki jeżeli zaczekać nie ma możliwości niestety nie ma takich sytuacji w której Klient musiałby się upominać o zwrot środków ponieważ obowiązują nas przepisy UOKIK. Prosimy o kontakt mailowy z numerem zamówienia celem wyjaśnienia sytuacji.

Przykro Nam iż nie spełniliśmy Pani oczekiwań, jednak czas realizacji zamówienia na stronie Naszego sklepu jest jasno określony wyraźnie jest napisane iż wynosi 21dni roboczych + 3dni robocze na wysyłkę (nie liczymy weekendów i świąt) co daje Nam właśnie nieco ponad miesiąc kalendarzowy, szyję i wykonuję wszystko sama od podstaw ręcznie - stąd taki a nie inny czas wysyłki. Zapewniam również iż nie otrzymałam żadnych wiadomości ponaglających od Klientek z upomnieniem o zwrot kosztów, zawsze po odpowiednio przesłanym odstąpieniu od umowy zwrot środków następuje do 14dni kalendarzowych, proszę o meila na shop@boboszwalnia.pl z numerem zamówienia - chętnie wyjaśnię sytuację :-)

Klientka

Bardzo polecam! Pani Kasia to przemiła osoba! Obsługa BARDZO profesjonalna! Wszystko na czas, wszystko tak jak obiecała! Jestem meeega wdzięczna! Rekomenduje z całego serca! :)

Nie polecam

Nie polecam

@Nie polecam

Dziekujemy za dodanie opinii. Oczywiście każdy ma prawo polecić dana usługę/sklep bądź nie polecić. Prosimy o kontakt mailowy z numerem zamówienia by móc wyjaśnić sytuację, postaramy się zrekompensować Pani/Pana niezadowolenie.

Klentka

Bardzo polecam wszystkim. Pani Katarzyna jest przemiła osobą i czas realizacji zamówienia zawsze na czasPOLECAM BO JA JESTEM ZADOWOLONA

@Klentka

Bardzo dziękuję za wyrażenie uczciwiej i obiektywnej opinii. Zapraszamy ponownie :)

BARDZO POLECAM!!! Obsługa szybka, bezproblemowa, produkt bardzo wysokiej jakości !!!

@Ania

Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Cieszę się że jest Pani w pełni zadowolona z wykonanej prze ze mnie usługi :-) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie!

Klient

Przekroczony czas wysyłki zamówienia. Kilka razy przekładana wysyłka. Zwrot środków dopiero po kilku mailach przypominających. Nie polecam.

@Klient

Drogi Kliencie, dziękujemy za Twoją opinie. W razie takich sytuacji jak Pani/Pan opisuje, każdy klient jest informowany o tym kiedy wysyłka zostanie dostarczona i z jakiego powodu mogło nastąpić opóźnienie. Czasami niektóre sytuacje są niezależne od nas, za co przepraszamy. Jednakże za każdym razem zwrot środków następuje zawsze w ustalonym terminie, o którym każdy klient jest informowany. W razie chęci wyjaśnienia bardziej szczegółowo sprawy, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na adres e-mail shop@boboszwalnia.pl. Pozdrawiamy! Zespół Bobo Szwalnia :)

Zadowolona Klientka

Ja również polecam zamówiłam otulacz bambusowy jest świetny

Klient

Polecam

Agnieszka

Ja osobiście polecam :-) nie mam żadnych zastrzeżeń otrzymałam całą kompletną wyprawkę i jestem bardzo zadowolona!

Zostaw merytoryczną opinię o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs - Osieczna

• Jak się pracuje w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs?

Zobacz opinie na temat firmy Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs?

Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs
4.5/5 Na podstawie 30 ocen.

Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs