DOVECOTE LTD

Pontefract

Opinie o DOVECOTE LTD

Słowa kojarzące się z DOVECOTE LTD (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna i rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .świetni, atmosfera bardzo dobra Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 7 funtów za godzine Najbardziej podobało mi się w DOVECOTE LTD:czas pracy Najbardziej nie podobało mi się w DOVECOTE LTD:pewne obowiązki

Zostaw opinię o DOVECOTE LTD - Pontefract

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVECOTE LTD