Selet Service Partner Ltd UK, ,

Weybridge

Opinie o Selet Service Partner Ltd UK, ,

Gosia

Witam, jestem zainteresowana praktykami w firmie Selet Service Partner Ltd UK, wiem, że jest taka możliwość, ale na ich stronie nie ma np zakresu wykonywanych działań czy formy praktyk. Może ktoś z Was odbywał u nich praktyki i mógł by mi pomóc? :)

Słowa kojarzące się z Selet Service Partner Ltd UK, , (np:.solidny, profesjonalny pracodawca): Możliwość rozwoju i szkoleń oraz awansu nawet po krótkim okresie pracy (ok. pól roku) Sympatyczna atmosfera w pracy, międzynarodowy, młody zespół.

Zostaw opinię o Selet Service Partner Ltd UK, , - Weybridge

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selet Service Partner Ltd UK, ,