counter
3 33 38 5 1
Bronisław Nowy wpis

Nie widziałem w sieci żadnych aktualnych ofert pracy dla Kontin, a chciałabym dowiedzieć się czy szukają pracowników oraz na jakie stanowiska? Ciekawi mnie struktura firmy oraz system wynagrodzeń. Ile konkretnie można zarobić?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

Czy są przyjęcia na spawacza do Niemiec ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Kontin S.A.?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 213 dni.
Kandydat

Wyjazdy do Niemiec na kamieniarstwo sa aktualne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.
Klient

są moze przyjecia na spawacza do Niemiec?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kontin S.A.?

Zaangażowany

W firmie jestem już jakiś czas. Kiedyś podobno dobrze działała tylko w Niemczech ale teraz też sporo dzieje się w Polsce, w Kielcach. Są doświadczeni pracownicy produkcyjni i nowe kierownictwo. To dobra mieszanka- idziemy do przodu. Ja jestem bardzo zadowolony.

Mateusz

@dariusz gdzie można się z wami skontaktować ?

Dariusz
@Mateusz

Zadzwonić lub podjechać. Dane adresowe są tutaj. www.kontin.com.pl

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Kontin S.A.?

Dariusz
@Pytanie

Dobrze by było się z nami skontaktować i porozmawiać.

Gaba

Hej, są jakieś wolne wakaty dla studentów ?

Darek
@Gaba

Proszę do mnie zadzwonić 510 116 004

Wiecie czy w Kontin S.A. szukają chętnych na staż?

Darek
@Pytanie

Proszę do mnie zadzwonić 510 116 004

nina

Uwaga! Bardzo ważne! Firma zeszła na psy. Odradzam. Panują tam niejasne zasady zatrudnienia. Pamiętajcie aby brać wszystko z potwierdzeniem na papierze. Nie dajcie się oszukać. Nie oficjalnie firma jest w stanie upadłości. Wypłaty wynagrodzeń po kilku miesiącach. Mam nadzieję, że ktoś w końcu dogłębnie skontroluje tą fIRMĘ.

Robol
@nina

Masz rację (usunięte przez administratora)

Bulka
@nina

Ja pracuje od lat.kasa dobra . Z kolegami wiadomo, raz dobrze raz źle. Zawód umierający.nowe chłopaki cienkie. Za to Pani w biurze w Kielcach miła i ładna....

Osa
@Bulka

Ja do niedawna również pracowałem w tej firmie, byłem bardzo zadowolony, niestety musiałem zjechać (sprawy rodzinne). Wiem, że w każdej chwili będę tam mógł wrócić. Pieniądze zadowalające i na czas. Jeśli chodzi o kontakt z biurem w Kielach również nie ma problemu. Wszystkie Panie mile i chętne pomoc w każdej sprawie.

Weronika

Chcecie dowiedzieć się więcej o Kontin S.A.? Koniecznie zapoznajcie się z zakładką 'O nas' na stronie firmy http://www.kontin.com.pl/#onas

detoks

To jak z robotą w Niemczech na spawacza obecnie ktoś coś???

detoks

Witam chciałem zapytać jak z pracą na spawacza w Niemczech da się zarobić jakie warunki ile na godz.płacą

miriam

no ja słyszałam że uwas na wyjeździe do Niemiec kamieniarze nie mają źle, mnie interesuje czy jako kobieta mam szansę u was na takie stanowisko

iwonka

Mój mąż pracuje w tej firmie na kontrakcie w Niemczech już kilka lat jako kamieniarz, na pensje nie narzeka ( i ja też :-) , mieszkanie ma zapewnione. Nie słyszałam żeby kiedykolwiek narzekał na kierowników jak i współpracowników, więc wydaje mi się ze dużo zależy od człowieka. Uważam że jest to dobra firma, ale uważam również że każdy powinien wyrobić sobie własne zdanie na ich temat. Dużo jest tam pracowników "starych" stazowo więc chyba nie jest tak żle.

gh ja nie wiem, ale chyba Ty tez bys pomyl naczynia , jakby Cie poprosił

Marian

dobrze zarobia, a jak mieszkanie posprzątam i zmyje naczynia brygadziście to moge nawet na panienki iść poskakać

Marian

dobra firma, dostaje po przeliczeniu , odliczeniu jedzenia i piwka jakieś 2500-3000zł , nigdzie w polsce tyle nie zarobie

Zostaw merytoryczną opinię o Kontin S.A. - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kontin S.A.
3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ściegiennego 252