Inter-Optima Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Optima Sp. z o.o.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Inter-Optima Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 22 grudnia na Pracuj.pl.

Nowy wpis

Dzień dobry, Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. technicznych w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa i instalacji sanitarnych. Ogłoszenie zostało opublikowane 05.05.2023 i wygasa w dniu 04.06.2023, następnie po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kompetencji kandydatów, na spotkanie są zapraszane osoby, które wstępnie spełniają wymagania określone w ogłoszeniu. Rozmowa kwalifikacyjna trwa zazwyczaj około 30-60 minut. Następnie, po zakończeniu tego etapu, informujemy kandydatów o wyniku rozmowy. Jeżeli kandydat spełnia oczekiwania pracodawcy i nadal wyraża chęć podjęcia pracy to zazwyczaj na początek podpisywana jest umowa na okres próbny, który wynosi 2 do 3 miesięcy. Wg naszej oceny jest to wystarczający okres, aby nawzajem się poznać i zweryfikować kompetencje nowego pracownika. Po okresie próbnym umowa jest podpisywana na czas określony lub nieokreślony. Wspomniane ogłoszenie z dnia 22 grudnia jest już nieaktualne. Pozdrawiam i zapraszam do aplikowania, Michał Jakub

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Inter-Optima Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Administracji.

Kandydatka

Podpinam się :) Warto aplikować?

Michał Nowy wpis

Szanowni Państwo! Dziękujemy za wszystkie uwagi, które są dla nas niezwykle cenne. Każda opinia i uwaga zostanie rozpatrzona indywidualnie. Pozwoli to nam jeszcze lepiej i sprawniej wychodzić naprzeciw wymaganiom rynku oraz oczekiwaniom pracowników. Każda uwaga pomaga nam w coraz lepszy sposób rozwijać naszą firmę. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Pomoże to nam jeszcze lepiej rozwiać Państwa wątpliwości. Jest nam niezmierni miło, że tak wiele osób obserwuje naszą firmę. Liczba komentarzy wielokrotnie przekracza liczbę naszych pracowników. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej na temat warunków pracy i klimatu panującego w naszej firmie zapraszam do bezpośredniego kontaktu z moją osobą. Dane kontaktowe są na naszej stronie internetowej. Z wyrazami szacunku, Michał Jakub

Praktiker

Największą wartością firmy jest jego pracownik, ale nie w Inter Optimie. Tutaj szefostwo sprowadzi Cię do parteru, dosłownie zmiażdży z podłogą. Tak było ostatnio, kiedy wrócił do firmy jeden z byłych pracowników. Co usłyszał na powitanie? Inter Optima nie jest (usunięte przez administratora) dostaniesz najgorsze pieniądze, swoje musisz wycierpieć za to, że odszedłeś. Mentalność szefostwa aż mrozi mózgi, jak się słyszy w jaki sposób odnoszą się do pracowników na co dzień. To nie są sporadyczne sytuacje, taka jest rzeczywistość. Brak szacunku do załogi, na każdym etapie da się odczuć, że jesteś robolem, gorszy sort. Z pogardą i wyższością odnoszą się do nas, jakby zapominali, że to my odwalamy najgorszą robotę na budowach, zima czy nie zima, mróz, deszcz a i tak zero szacunku. Czy do takiej firmy chcesz się przyjść zatrudnić? Myślę, że nie. Paczek, czy bonów na swięta nie dostajemy, firma zarabia duże, naprawdę duże pieniądze ale nam robolom nic się nie daje. Jesteśmy tylko do wykonywania rozkazów Panów tej firmy, w pracy od świtu do zmierzchu(usunięte przez administratora)

Aaaaa
@Praktiker

Zgadzam się, zero szacunku do pracownika, codziennie słyszymy jak szefostwo wyzywa pracowników i strasznie przeklinają, ludzie trzeba coś z tym zrobić nie można sobie pozwolić na takie traktowanie, nie mówiąc już o tym że znowu nic na święta nie było

Volt Nowy wpis
@Praktiker

Było tu kiedyś wiele dobrze i dosadnie napisanych komentarzy na temat tego co dzieje się w firmie. Ktoś nie przebierał w słowach i dosadnie opisał wiele patologicznych sytuacji w tej kiepskiej firmie. Wszystkie zniknęły! Jak to możliwe? Michał bardzo ubolewał nad tym jak firma jest obsmarowana w internecie i zapłacił komu się należy za wykasowanie tych przykrych postów. Tak działa ta firma, zamiata problemy pod dywan, ukrywa wszystkie złe sprawy przed ludzmi. Oni uważają, że tak musi być, bo to ich firma. Jeśli tak sądzą, to niech sobie sami pracują w tym obozie koncen * tracyjnych gdzie ciągle jesteś inwigilowany. To jest chore co Wy robicie!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. technicznych w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa i instalacji sanitarnych w firmie Inter-Optima Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Zako

Ta firma jest do bani. (usunięte przez administratora) które zmuszają Cię do pracy po kilkanaście godzin dziennie. Same (usunięte przez administratora), które chleją nawet w pracy. W żółtych wozach Inter Optimy flaszki walają się nawet na pace. Łatwo było je znależć przy wyciąganiu narzędzi na bazie. Załoga firmy, to wielu ukrainców i kilku polaków, którzy pracują od dawna w tym (usunięte przez administratora) Ludzie bardzo nieżyczliwi sobie, zazdrośni nawet o baton, który Ty dostałeś, a on nie. Donosy do szefa o pierdoły, to codzienność, jest to cecha ludzi mało inteligentnych, w końcu większość tu taka jest. Brak określonej scieżki rozwoju, tutaj Wojtek and Michał tylko kłamią, że bedzie lepiej. Zarobki niskie,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) Najlepiej zrobić testy wszystkim i wyjdzie szydło z worka. Ulubioną rozrywką pracowników w wolnych chwilach, to picie wódki. Bardzo nie jasne są zarobki, pomimo, że z kolega pracujemy na tym samym stanowisku zarabia mniej niż ja. Księgowa, to nie księgowa, (usunięte przez administratora)która z liczeniem ma problem, albo lepiej, tak się robi na (usunięte przez administratora)pracowników na kasę. Wiele razy zgłaszane, problemu nie widzą. Radze unikać tej firmy, w pracy powinno się byc od 8 do 16, a nie jak to jest w Inter Optimie od 7 do 21 i za najniższą krajową. Inter Optima to patofirma. Omijać!

Alicja
@Zako

Aż tak długo siedzicie na nadgodzinach? Co jeżeli pracownik się nie zgodzi? Jakieś konsekwencje? Chociaż za te nadgodziny można dostać jakieś konkretne pieniądze?

Były pracownik ***

Tak,tak koledzy znowu czekaliście na premierę świąteczną i podwyżkę,a tu nic.Uciekajcie z tej firmy jak najszybciej,bo nigdy nic nie dostaniecie,tylko charować od rana do wieczora,jak dobrze że się zwolniłem i mam sto raz lepiej.A z Pani Iwony to żadna księgowa myli się zawsze na swoją korzyść i nigdy nie wyjaśni pracownikowi dlaczego się pomyliła.Słyszałem że dwóch pracowników po nowym roku odchodzi.BRAWO

Pedro

(usunięte przez administratora) pracuję się od 7 do 20, a często nawet dłużej. (usunięte przez administratora) brak perspektyw na lepsze jutro. Ostatnio odeszło kilka osób, bo miało odwagę powiedzieć dość, z tego co wiem nikt z nich nie żałuję swojej decyzji. W tej firmie ciągle jest wpajane człowiekowi, że nic lepszego poza Inter-Optimą, go w okolicy nie czeka, a tym czasem wszyscy, którzy odeszliz zarabiają znacznie więcej niż w tej firmie. (usunięte przez administratora) Miesięcznie wyrabiasz do 250 h wraz z nadgodzinami, nie ma sensu tracić zdrowia i kontaktu z bliskimi dla pracy w tej firmie. Pracownikom jak najmniej, a sobie portfele napychają.

Alma
@Pedro

(usunięte przez administratora) Nie zatrudniajcie się tam, teraz szukają ukrainców, bo polacy nie chcą pracować za te marne grosze. Praca ponad sily po 18 h dziennie. To jest chore!

@Pedro

Widzę że kolega dogłębnie poznał zasady działania firmy, czyli staż pracy taki jak mój czyli powyżej 10 lat... I z Michałem i Wojtkiem na Ty... Poczytaj sobie czym jest (usunięte przez administratora) zanim napiszesz. Firma jak firma, w kilku pracowałem i nigdy nie było lekko ale trzeba oddać że hajs się zgadza, wszystko na konto nic pod stołem. A że wymagają to trudno, zawsze jest Amazon z autobusem i żarciem za 1 PLN i kibelekk raz na zmianę:). W odpowiedzi napisz tylko ile lat przepracowałeś w Inter-Optimie tak aby czytający mieli jakieś pojęcie bo wiesz może miesiąc, może tydzień a może 3 dni... Ja nie narzekam robię swoje od 10 lat i jest ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Ronald

(usunięte przez administratora)Zbiórkę zaczynasz o 7 rano ale kiedy skończysz robotę, to nigdy nie wiesz. Może to być 12h albo 14(usunięte przez administratora) Za nadgodziny dostajesz tyle co nic, 50% albo 100% więcej za każdą przepracowaną nadgodzinę (usunięte przez administratora)

@Tomek

Nie Roman i nie Karol. po pierwsze większość firmy jest na Pan. Po drugie Proszę Pana to że z szefami jestem na ty nie świadczy o moim życiowym osiągnięciu, po prostu jestem z nimi na ty. Po trzecie to obrażanie Pana Romana i jego rodziny, biorąc pod uwagę jak nazywa Pan jego żonę świadczy tylko o braku Pana hamstwie i nie wiem czy nie podlega pod paragraf. Firma firmą ale Pan obraża pracowników. A po za tym Roman nie pracuje ponad 10 lat

@Tomek

A swoją drogą to sprawdzę prze

@Ronald

A co Pan chce sprawdzać?? Ja wiem

@Tomek

Jest Pa osobą która obraziła dwóch pracowników. PERSONALNIE. ja z nimi porozmawiam czy ich to nie uraziło personalnie. A mam znajomych w policji i to sprawdzą.

Jak jest z pakietem medycznym w Inter-Optima S.C? Można dołączyć rodzinę?

Dione

Nie ma pakietu medycznego.

Damvan
@Dione

Jest zniżka na dentystę :)

xyz

Firma śmietnik, małe płace, liczne delegacje, skubia Cię na każym kroku jak dojną krowę. Szanuj swój czas, swoje życie i uciekaj. Nie przestrzegają norm i zasad BHP, ludziom kręgosłupy, kolana siadają po latach pracy. Niektórzy z obecnych pracowników wyglądają jak wrak człowieka, ale co tam, znajdzie się noweg głupiego i naiwnego. Tak trzymać!

Robur
@xyz

Tak jasne, z Panią Iwonką nie przestrzegają BHP.. HAHAHAAH tępy komentarz

Konrad

Bardzo solidna firma, uczciwa. Wysokie zarobki, uczciwie udokumentowywane, możliwość rozwoju i nauki zawodu. Super atmosfera wśród pracowników. Praca tam była przyjemnością.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Optima Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Inter-Optima Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Optima Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Optima Sp. z o.o.?

Inter-Optima Sp. z o.o.