Opinie o Awk Group Artur Kwiador w Tąpkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Awk Group Artur Kwiador. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Awk Group Artur Kwiador na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awk Group Artur Kwiador w Tąpkowice

Masz coś ciekawego do powiedzenia o firmie Awk Group Artur Kwiador w miejscowości Tąpkowice? Jeśli tak, dodaj komentarz o tej firmie i zaskocz nas wszystkich. Użytkownicy czekają na twój komentarz.

Kamil Nowy wpis

Pracowałem jako specjalista do spraw sprzedaży i mile wspominam tą firmę. Zacznijmy od ekipy, właściciel to mega spoko gość jak i szkoleniowec jeśli jest się w porządku wobec nich. Praca jak praca, jak się wie po co się tam idzie to jest okej. Jest z kim pracować bo dyrektor sprzedaży ma ogromną wiedzę i dzieli się nią jeśli jesteś zainteresowany. Pomaga rozwiązywać problemy i zdobywać klientów i rozważyć nowe pomysły. Kasa lepsza niż w CC gdzie trzeba zwrócić uwagę że to nie jest typowe call center gdzie siedzisz ze słuchawkami i wpadają rozmowy. Zakres wiedzy do nauki na początku wydaje się być spory ale po tygodniu zapada w pamięć i plusem jest że każdy pracownik jest kierowany na szkolenie, które potem oferuje aby zobaczyć co dokładnie oferuje. Co do premii w pierwsze dwa miesiące może się nie udać ale potem już da się zrobić bez problemu, a same premie są wysokie do wyciągnięcia. Fajnie się pracowało i polecam wszystkim.

Dobre żarty Nowy wpis
@Kamil

Ile Ci zapłacili za ten bajkowy wpis? Każdy kto tam przyjdzie na "szkolenie" od razu bedzie wiedzial, że to co piszesz to (usunięte przez administratora). Atmosfera w tej pracy równa jest z domem pogrzebowym. Zarobki śmieszne a do ich wypłaty powinien zaglądnąć PiP :)

Dobre żarty Nowy wpis
@Kamil

Kasa zdecydowanie lepsza w CC bo są realne premie, kierownik sprzedaży zeby go nazwać bym musiala użyć wulgaryzmu dlatego to omine jednak ludzie nie liczcie na jakąkolwiek sensowna pomoc z jego strony. Właściciele to prawda, są spoko jednak powinni wczesniej zająć się tym co się dzieje w tym(usunięte przez administratora)

Magda Nowy wpis

Ciężko mi się zgodzić z pierwszą opinią, którą tutaj znajduję. Owszem jak w każdej pracy, masz konkretne zadania do wykonania i jesteś z tej pracy rozliczany, to jednak nie powinno nikogo dziwić. To na co warto zwrócić uwagę, to pomoc. Jasne temat, jeżeli w nim wcześniej nie miałeś styczności, nie jest łatwy, jednak nikt nie wymaga od Ciebie fachowej wiedzy po tygodniu pracy. Czy kiedy miałam pytania i wątpliwości, zostałam z tym sama? Jasne, że nie. O pomoc wystarczy poprosić i to wystarczy. Zarówno ze strony właścicieli, jak i bezpośredniego przełożonego jest ona zapewniona. Co umówmy się, nie jest standardem wszędzie. Temat wynagrodzenia zostawię, ja jestem zadowolona, patrząc na mój zakres obowiązków.

Rozczarowanie

Do osób, które chcą zaczerpac rzeczywistych informacji odnośnie pracy: Jak widzicie ogłoszenie obiecujące zarobki w wysokości 10 tysięcy złotych to od razu ten punkt pomińcie bo osoby pracujące tam i pół roku tylko raz wyrobiły premie nie przekraczającej nawet połowy podanej kwoty. Dobra atmosfera w pracy? Zapomnijcie....ale to już pozostawię do osobistych odczuć. Szkolenia i pomoc przełożonych? Dobre żarty.... szkolenie godne pożałowania, nie przygotujace do pracy, team liderka wiecznie zapracowana nie jednokrotnie powtarzała, że teraz jest zajeta i mamy się do niej nie zgłaszać ( swoją drogą jej mniemanie o sobie przechodzą ludzkie pojęcie) Krótko opisując w słowach jedna z najgorszych prac pod wieloma względami. Niesamowite rozczarowanie po wcześniejszych pozytywnych odczuciach.

Zostaw merytoryczną opinię o Awk Group Artur Kwiador - Tąpkowice

Awk Group Artur Kwiador