Opinie o Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer w Cieplice Śląskie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer w Cieplice Śląskie-Zdrój

Aneta Nowy wpis

Chciałabym wyrazić moje najszczersze słowa uznania dla właściciela, od którego zakupiłam moje ostatnie auto. To doświadczenie było nie tylko transakcją handlową, ale także przyjemnym procesem, w dużej mierze dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi właściciela, który okazał się być niezwykle uczciwym i transparentnym partnerem w całym procesie zakupowym. Zadbał o to, abym była dobrze poinformowana na temat wszystkich szczegółów dotyczących samochodu, włącznie z jego historią, ewentualnymi naprawami i przeglądami technicznymi.Jego szczerość podczas negocjacji cenowej i gotowość do wyjaśniania wszelkich wątpliwości zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dodatkowo po zakupie samochodu, właściciel okazał sie dostępny i pomocny w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb. To dla mnie niezwykle ważne, ponieważ świadczy o trosce o klienta także po sfinalizowanej transakcji. Zdecydowanie polecam współpracę z tym właścicielem każdemu, kto poszukuje uczciwego i profesjonalnego partnera w zakupie samochodu. Jego podejście do klienta z pewnością wyróżnia go w branży, tworząc pozytywne doświadczenie zakupowe dla każdego klienta.

Marysia Nowy wpis

Bardzo rzetelna firma. Kupiłam auto ponad rok temu z którego jestem bardzo zadowolona. Kilka dni temu zakupiłam również dla syna auto. Gratisowo pan dał nam komplet kół zimowych o których nie było zmianami w ogłoszeniu . Podczas pisania umowy zostaliśmy poczęstowani kawa oraz dostaliśmy po breloku do kluczy .

Kam335 Nowy wpis

Polecam jak najbardziej firmę Auto Komis Soyer. Auta sprawdzone, sprawne. Bez jakichkolwiek problemów. Właściciel miły konkretny, rzeczowy z dużą wiedzą na temat pojazdów. Profesjonalna obsługa!

Agnieszka Zaucha Nowy wpis

Auto zakupione w tej firmie okazało się powypadkowym złomem. Prace blacharskie i lakiernicze zostały zatajone, a podczas jednej naprawy wyszły na jaw poważne, ukryte wady i ślady po poważnym uszkodzeniu. Sprzedawca nie znał podstawowych informacji na temat auta które sprzedawał kobiecie nie znającej się na mechanice, która zaufała sprzedającemu fachowcowi. Dodatkowe podlaczenie do komputera wykazalo aż 36 błedów. Ten fachowiec nawet nie wiedział czy sprzedaje diesla czy benzynę. Szczerze nie polecam i proponuję dogłębne sprawdzanie oferowanych przez tą firmę pojazdów, aby uniknąć nieprzyjejemności jakie ja doznałam.

xxxx

Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer w mieście Ladek Zdroj przekret i kutafon komis omijac z daleka kombinuje z autami i umowami kupna sprzedazy

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer - Cieplice Śląskie-Zdrój

Tomasz Jackowski Auto Komis Soyer
  • Kłodzka 40