Opinie o Phu Transport Bronisław Maryniak w Marianówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phu Transport Bronisław Maryniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Phu Transport Bronisław Maryniak o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Transport Bronisław Maryniak w Marianówka

Ten Obcy Nowy wpis

Nie są wypłacalni , przyjdzie czas na roszady . (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) biznesmeni a 3 słów po angielsku nie potrafią

Małgorzata Nowy wpis

Czy zapłata w firmie jest pewna? Pytam o tę wypłacalność, bo czytam jakieś komentarze o problemach z należnościami i zastanawiam się, o co chodzi.

Barbara Nowy wpis

Czytam, że firma ma problemy z wypłacaniem wynagrodzeń :/ Ktoś wie jak to wygląda aktualnie? I co do tych delegacji, do jakich miejsc sa robione trasy? Holandia i gdzie jeszcze??

Kancelaria Nowy wpis

Pomogę odzyskać należności 720 802 005 proszę o kontakt

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Phu Transport Bronisław Maryniak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Po przeczytaniu tych waszych komentarzy rzuciły mi się w oczy słowa takie jak (usunięte przez administratora) i przekręty.. ale niestety nikt nie napisał o co dokładnie chodzi. To takie bezmyślne rzucanie epitetami czy faktycznie coś jest na rzeczy i firma bierze udział w jakiś nieuczciwych praktykach? I w jakim stopniu dotyczy to pracowników?

Płacą za kilometry?

Janek
@Marek

Nie od jakiś dziwnych frachtów których nie widzisz to znaczy jak się im widzi

Irek
@Marek

(usunięte przez administratora)nie za cały miesiąc dostałem 3tya robiłem Francję u Holandię mam ich przelewy na konto nie To DZISIEJSZYCH

Misiek

Miałem iść do nich o pracy ale to co słyszę odludzi byłych pracownikow to ta firma to TRAGEDIA AUTA JUŻ STOJĄ POD PLOTEM nawet kierowcy że wschodu omijają ich z Daleka dosłownie PRZEKRĘTY!!!!! Tylko ich (usunięte przez administratora) zostali Normalni ludzie odeszli

Drogowy pracownik

To ten którego zwolnili za alkohol?

Drogowy driver

Całe Stronie się śmieje z niego. Mi mówił że się zwolnił a się okazało że go na parkingu właściciel firmy pod zgorzelcem (usunięte przez administratora) z auta.

Kierowca z firmy
@Misiek

Nie wiem skąd masz takie info, że kierowcy ze wschodu omijają tą firmę? To raczej szefowstwo w firmie nie ma ochoty wpuscić do kabin traktorzystów ze wschodu!!!

IGNAC
@Misiek

My w tej firmie cenimy sobie jedność i szacunek do wszystkich więc wątpię żebyśmy cię przyjęli do swojego grona! Ponieważ nie znając ani firmy ani ludzi w firmie od razu ich oczerniasz i obrażasz swoim wpisem. Ludzie takiego pokroju na pewno by mieszały w firmie. Mieliśmy już tutaj takiego delikwenta który ciągle mieszał i wiecznie mu się coś nie podobało ale na szczęście już go nie ma I chcemy żeby tak zostało.

Jan
@IGNAC

Witam. Potrzebuję ustalić, czy firma Phu Transport Bronisław Maryniak dba o ewentualny rozwój zawodowy swoich pracowników? Pracownicy są może wysyłani na różne kursy i szkolenia tylko po to, aby podnosili swoje kompetencje? Liczę na Wasze odpowiedzi.

Smys
@Kierowca z firmy

W ciągu roku odeszło 5 kierowców i z proletnim stażem w tej firmie i kogo przyjęli na ich miejsce ? Ukraińców bo żaden szanujący się kierowca nie będzie jeździł u złodzieju

Kega zwolnił się we wrześniu do dnia dzisiejszego 28 10 nie wypłacono.mu Delegacji i nie wydano świadectwa pracy postanowił zawiadomić PIP MARYNIAK TO (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Transport Bronisław Maryniak - Marianówka

• Jak się pracuje w Phu Transport Bronisław Maryniak?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Transport Bronisław Maryniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Transport Bronisław Maryniak?

Phu Transport Bronisław Maryniak
  • 24
    57-500 Marianówka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042