Opinie o ALKAZ Plastics

Olsztyn kocham, moją małą....

Dla mnie pracodawca super, pieniążki też nie najgorsze jak na Olsztyn. Jestem bardzo zadowolona.

Tymon

@Gemini Niepokojące są informacje o których piszesz. Może kwestia wentylacji a raczej jej braku to chwilowa awaria? Czasami zdarzają się sytuacje nie do przewidzenia, nie sądzę aby przy takiej produkcji nie było zabezpieczeń dla pracowników, zbyt duże ryzyko!!

Wandal

Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią innego forumowicza ale nie obrażaj ludzi!!!

Julita

@Urokliwy skoro nie pracujesz to skąd masz takie informacje? Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Kierownik Działu Kontroli Jakości. Z ich oferty wynika, że zapewniają stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu działania. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Dużą samodzielność pracy. Możliwa pomoc w relokacji/zakwaterowaniu. Czy zastanawiasz się nad aplikowaniem do ALKAZ Plastics?

Urokliwy

Myślę, że ALKAZ Plastics to dobry pracodawca i ludziom pracuje się tu dobrze. Gdyby było inaczej to byłyby wpisy negatywne. Ale przecież to jest dobra firma, wielokrotnie nagradzana m.in. jako Rzetelna Firma. Szkoda, że nie mają ofert pracy bo warto tu pracować.

click

Też bym chciał wiedzieć, może boją się...kto wie...

Urokliwa

Jaka jest przyczyna tak długiego milczenia na forum? Chyba jest dobrze w firmie i nie chce sie pisać?

Julita

Czy coś na temat pracy dla koordynatora/Planisty w dziale produkcji?

nick

Mi zapropnowali zatrudnienie przez staż + reszta do ręki.. nie wiem jak do tego podejść.

Urobuś

W całości Cię popieram(krewetka) i dodam, że firma jest super. Zawsze uważam, że każdy może spróbować prowadzić swoja firmę i wówczas przekona się jak to jest płacić ludziom którzy nie pracują. Pozdrawiam

zaciekawiona

Witajcie Kochani mam pytanie bo idę na rozmowę o pracę do działu księgowości jakie tam są realne zarobki ?

krewetka

Kto co lubi, każdy będzie narzekał, ciekawe ilu z was, tych narzekających by płaciło dla swoich pracowników. Ja pracuję w Alkaz od 4 lat. Nie wyobrażam sobie innej pracy niż ta. Nie zawsze jest kolorowo, ale są dni, gdzie wychodzi się z roboty z uśmiechem. Mówicie, że P. Paweł wymagający i chamski?! Ludzie, każdy pracodawca czegoś wymaga od swojego pracownika, płaci za robotę, a nie za leżenie, każdy pilnuje swojego interesu, ma jakiś cel.

była pracownica

Ja pracowałam w tej firmie 3,5 miesiąca. Niestety z powodów osobistych musiałam odejść. śmieszą mnie ci którzy opisują bzdury i nic więcej. Jak dla mnie firma ok i bardzo dobrze mi się u nich pracowało. ale niestety siła wyższa. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Pana Kazimierza.

krzysiek

Ja to nie rozumiem naprawdę taką pensję 2000 na rękę uważacie za takie beznadziejne pieniądze @anonim? W większości firm jest najniższa krajowa a tutaj to chociaż masz kasę netto i do tego umowę o pracę. Naprawdę chyba większość niedługo bd na bezrobociu siedziała

były pracownik
@krzysiek 17.10.2016 08:07

Kolego 2000,00 to bardzo mało. Jak za to utrzymać rodzinę. Z tego pewnie jeszcze część na "lewo", bo tak podobno tam płacą.

Urokliwy
@były pracownik 17.10.2016 18:48

Kolego jak dla Ciebie może jest mało ale inni pracują i chwalą sobie to, że jest praca jest umowa. Fakty mówią same za siebie a Twoje oczernianie nic nie zmieni. Może jedynie Tobie poprawi sie nastrój. Jak nie masz pracy chodź do nas a pewnie zmienisz zdanie.

mało płacą, 2000 na rękę to bardzo mało. dlatego personel zamieniają na Ukraińców, bo polacy nie chcą tam pracować.

vvvv5

Tam zarabia się grosze.

Gawiry

Witam ,pracowałem w tej firmie i powiem wam tak , na start umowa zlecenie niby po 3 miesiącach umowa o prace ale to jest taka podszywka zatrzymania pracownika i tak w kółko , jeden zarabia 1900 a Ty np:1300 żadnych awansów ,nie widzę dla kogoś rozwoju w tej pracy , a jak wspomnisz o umowie o pracy to odpowiedzą Ci ze za kilka miesięcy będzie , pozdrawiam :)

kruk

Mrągowo i eooe chyba to nie posty do tej firmy (Alkaz)

Wrotka

Całkiem porządna firma. Pracuję , jestem zadowolona. Wcześniej długo szukałam pracy, tu się udało i trzymam się tego.

Majonez ogłoszenie było, a być może jest nadal. Złóż podanie w firmie, z tego co wiem przyjmują nadal pracowników.

Nowy

Na produkcji jestem mniej więcej od 2 tygodni. Zadzwoniłem z ogłoszenia i dostałem pracę. Za krótko tu jestem żeby oceniać ale póki co robota i reszta wydaje się spoko. Zobaczymy jak dalej

Nowy

Pracująca

Pracuję w Alkaz od kilka lat. Jak to się mówi zawsze mogłoby być lepiej ale generalnie dla mnie nie jest źle. Pracy dużo i zwykle na wczoraj. Wynagrodzenie na pewno różne na różnych stanowiskach, więc niektórzy chwalą, a inni narzekają. Plusem jest to, że firma stabilna, a kasa zawsze na czas. Szefostwo ma swoje plusy i minusy ale zespół jest w porządku i to jest b. ważne. W końcu kawał dnia spędzamy tu razem.

Anonim

Ludzie pracują na dwóch maszynach jednocześnie. Totalna dezorganizacja pracy.

była

Praca ok, szefostwo chamskie i bezczelne.szczególnie pan Paweł. Na szczęście mnie tam już nie ma.

p..rt

Hans, nie warto. Pracowałem tam kilka lat. To jest firma w której nigdy nie dostaniesz awansu.Brak możliwości rozwoju.

yyyy

Byłem pracownikiem w tej firmie. Mogę co nie co o niej powiedzieć. Zarobki - nie za wysokie, ale zawsze na czas. Zatrudnienie - najpierw na zlecenie , a może może potem umowa o pracę. Umowa zlecenie przedłużana co miesiąc. Ciekawe czy właściciel wie, że łamie prawo bo zastępuje umowę o pracę umową zleceniem (praca 8 godzin / 5 dni w tygodniu)Praca 3-zmianowa, nocki oczywiście nie płatne dodatkowo. Ogólnie robota nie jest ciężka.

j

to bardzo dobra firma, rzetelna, wynagrodzenie na czas, zadania są jasno określone.Duża wiedza techniczna i wsparcie szefa Alkaz Fasteners.

Ja pracuje w Alkaz od roku, dla mnie robota super!!

Upsss, ale opinie. Cóż ludzie są różni i sytuacje też. Mając porównanie i słuchając osób pracujących w innych firmach o warunkach, płacy i ogólnym podejściu przełożonych to twierdzę, że praca w ALKAZ Fasteners jest OK. Pozdrawiam. Były pracownik.

Tak to jest jak ktoś zostaje wyrzucony z pracy to musi popisać sobie to i owo. Szkoda że tylko anonimowo. Lepiej powiedzcie za co zostaliście zwolnieni.

Zostaw opinię o ALKAZ Plastics - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALKAZ Plastics