Opinie o Dan-Spaw

Dominika

@Wojnaspiszesz, że w firmie wszystko gra. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy? Czy dalej jesteś zatrudniony w MONT-CHEM? Rozumiem, że byłeś zadowolony z tej pracy. Chętnie dowiem się dlaczego. Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Wojnas

Wiesz co, no rebranding jest czasami potrzebny, więc zmiana nazwy nie powinna nikogo dziwić, albo przerażać, bo niby dlaczego, na spokojnie, wszystko przecież gra

ONA

DAN-SPAW sp. zoo to teraz MONT-CHEM sp. zoo. Ta sama klika a ONA tam rządzi nadal. Nie polecam tych złodz.......

mel

wszystko to prawda to perfidni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłacili pieniędzy jeszcze za 2013r.chłopakom za prace w Szczecinie,kradną wszystko jak leci,totalne świnie.

ja

nie płacą niepolecam

grot

Bardzo niesłowni.Chciałem kiedyś podjąc prace to dzwoniłem ze sto razy i słyszałem tylko.... zadzwoni pan za dwie godz,zadzwoni pan we wtorek,zadzwoni pan jutro,zadzwoni pan..........................................Szkoda na telefon.

Pracowałem w tej firemce i pracowałbym pewnie do dzis az tu pewnego dnia dowiaduje się ze mam( usunięte przez administratora )na godz mniej.Zwolniłem sie.

mały

Ludzie dajcie sobie spokuj z tą ( usunięte przez administratora )firmą.

Dobre czasy i zarobki w tej firmie już minęły,możecie spróbować ale wkrótce przekonacie się że nie było warto.Lepiej dac sobie spokój.

bazyl

Pracowałem w tej firmie,NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Dan-Spaw - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dan-Spaw