Opinie o Ewa Mazurczak Endorfinka w Kiełczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ewa Mazurczak Endorfinka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ewa Mazurczak Endorfinka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Mazurczak Endorfinka w Kiełczów

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Ewa Mazurczak Endorfinka w miejscowości Kiełczów? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ewa Mazurczak Nowy wpis

Dzień dobry. Aktualnie przebywam na zwolnieniu lekarskim po kolejnej operacji i chemioterapii. Nie planuję w najbliższym czasie nikogo zatrudniać. Następnym razem proponuję kontaktować się bezpośrednio z właścicielem firmy bo tylko w taki sposób możecie uzyskać rzetelne informacje. Zakładanie profilu firmy bez poinformowania i otrzymania zgody właściciela jest słabe. A zbieranie opinii i zadawanie pytań o zatrudnienie bez upewnienia się, że właściciel ma możliwość odnieść się do opinii jest działaniem na szkodę firmy. Proszę o usunięcie moich danych z tego portalu i nie umieszczanie ich bez mojej zgody.

Ewa Mazurczak Nowy wpis

Nadal czekam na usunięcie moich danych. Dodatkowo udostępnione przez Was dane kontraktowe są nieaktualne, proszę o ich usunięcie.

Nauczycielka Nowy wpis

I tak właśnie wygląda brak jakiegokolwiek poziomu w wykonaniu polskich pseudoprzedsiębiorców!!!Klęska...

@Nauczycielka

A jak wygląda poziom w wykonaniu polskich pseudonauczycieli? Nie wiem jakie doświadczenie ze szkolnymi budżetami masz, ale zakładam, że nie oceniasz uczniów, których nie uczysz? Czy może się mylę? Dlaczego więc oceniasz przedsiębiorców nie znając ich? Gdybyś faktycznie była nauczycielką to byłaby to klęska.

Krzysiek

Prowadzą oficjalnie i formalnie bufet szkolny w Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu przy ulicy Spółdzielcza 2a a jak to wygląda w rzeczywistości warto sprawdzić poziom usług!

Ewa Mazurczak
@Krzysiek

Warto sprawdzić zanim się napisze opinię w internecie. Rozumiem, że internet dodaje odwagi i daje poczucie anonimowości. Wystarczy założyć fikcyjne konto by wystawić zupełnie oderwaną od rzeczywistości opinię. Oficjalnie i formalnie przebywam na zwolnieniu po kolejnej operacji i chemioterapii,więc nie mogę pracować? Oficjalnie można również skontaktować się z dyrekcją szkoły i spytać o bufet a uzyska się faktyczne i rzeczywiste informacje. Można również zapytać o zdanie uczniów szkoły. Jak nudne trzeba mieć życie, albo jak złym człowiekiem trzeba być by wciąż próbować kogoś zniszczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Mazurczak Endorfinka - Kiełczów

Ewa Mazurczak Endorfinka
  • Wrocławska 134