Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. w Bydgoszcz

Michał lew

Ta firma to koszmar brak wyciagu klimatyzacji ludzie padają jak muchy szef Michał nadgorliwy więcej więcej a pieniędzy nie ma na koncie. wypłata powinna byc każdego 10 i nie ma jej ta firma nadaje się do urzędu pracy zgłoszenia bo to są jaja premie po kilku miesiącach dają a resztę pieniędzy brak. Co obiecują.(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy a ludzie mówią dużo i o jakości tej firmy

Zbigniewmazurczak.zm@gmail.com

Nie polecam tej firmy nikomu. Realizacja usługi przeciągania do miesiąca czasu. Montarzyści partacze, obróbka okna fatalna przecięcie krótkiego parapetu to chyba szczyt ich możliwości krzywo z brakiem 10mm przy ścianie. Zgłoszona reklamacja również przeciągania w czasie. Nigdy więcej kontaktu z tego typu usługami tej firmy.

Sss

Koszmar. Nie polecam nikomu. Ponad 2miesieczne opóźnienia w realizacji zamówienia i zero kontaktu.

byly pracownik

Firma nie jest zła, pracownika traktuje się na jaznych zasadach jeśli robisz swoje (wykonujesz plany produkcyjne, które nie są specjalnie wyżyłowane) masz spokój, jeśli lewakujesz wtedy jest problem ale to chyba normalna sprawa, sprawdzałem już kilka zpch, i na 5 firm to właśnie KONSPO wypada najlepiej. irytuje czasami brak koordynacji przy produkcji. ale dla pracownika to wychodzi na dobre (płatne nadgodziny). jednym słowem, człowiek nie wyrywa sobie rękawów, i pracuje ze swiętym spokojem. rzadko się zdarza w tych czasach żeby w firmie nie było mobingu, a właśnie w Konspo zapomniałem co to ciśnienie oraz stres w pracy, za co dziękuje zarządowi. :) zdecydowanie polecam dla osoby która chce sobie spokojnie pracować do emerytury.

atibalo
@byly pracownik

Zwykli oszuści . Uważajcie na tą firmę .

Fallen
@byly pracownik

Hmm...skoro tak dobrze pracowało się tobie w tej firmie to dlaczego już tam nie pracujesz... :)

true
@byly pracownik

hahaha ale jaja zarząd tej firmy najwyraźniej nie może znieść że byli pracownicy dodali negatywne (zapewne nie bez powodu) opinie i sami sobie wystawiają pozytywne opinie... wow jaka desperacja :)

Hanna
@true

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta wypowiedź jest z początku 2014 roku. Trochę czasu minęło, mogło się więc sporo zmienić. Jak aktualnie wyglądają w Konspo możliwości zarobkowe?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Sonia

Nie wiecie czy firma potrzebuje pracowników biurowych?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w P.W Konspo o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Adam G

Zero szkoleń wszystko na czuja. Najlepiej się wziąć i samemu nauczyć bo firma napewno nie pomoże

miłośnik

Na starcie firmy dają mało ponieważ chcą sprawdzić pracownika. Więcej cierpliwości

Adam G
@miłośnik

Na starcie dają mało i później się tego trzymają. Nie ma znaczenia czy robi się tam miesiąc rok czy 10 lat

Agata Bytner

Beznadzieja firma wypłaty nigdy nie ma na czas jak ma być 10 jest po kilku dniach i to jeszcze z PFRON.wiecej przyjmują Ukraińców niż Polaków i oni wiecach zarabiają niż my my nie możemy tyle pracować bo cooo.zsklad pracy chronionej a ty (usunięte przez administratora)więcej niż Polaków.a państwo ślepe jest jak zakład preferuję.

Kroos

Witam serdecznie odbyłem rozmowę w tej pseudo spółce . Żenada proponują najniższa krajowa z wytłumaczeniem że to jest praca fizyczna nie biurowa . Gdzie za pracę fizyczną w tych czasach płacą więcej . Ewidentnie firma poszukuje ludzi z grupą. . białych murzynów którzy będą robić za ochłapy . Nie polecam nikomu szkoda czasu

Jk

Okna bardzo awaryjne Wypaczają się ramy i skrzydła Wiatr przewiewa Klej do szyb zespolonych użyta niewłaściwy Cały klej wylewa się na dystanse pomiędzy szybami Bardzo niesłowna osoba od reklamacji Zwodzi z dnia na dzień Serwisant który raz odwiedził i na tym koniec powiedział ze zawiasy krzywo zamontowane i przez to nieszczelności Zdecydowanie odradzam ta firmę Są solidniejsze na rynku np Carpenter

Damian

Firma nie płaci !!!1!!1!

Zarząd Konspo

Szanowni Państwo, Bardzo chętnie podejmiemy dyskusję na temat naszej firmy, ale wyłącznie z osobami, które nie boją się przedstawić swojej tożsamości. Chcemy poinformować, że wszelkie anonimowe informacje stanowiące pomówienia dobrego imienia KONSPO na tym czy innym portalu będą kierowane do Prokuratury. P.S Proszę pamiętać, że Internet nie jest anonimowym medium i dosyć łatwo jest znaleźć kto za tym stoi. Wszystkie poprzednie wpisy zostały skasowane, a sprawa jest już sądzie, ponieważ Policja ustaliła, że za wszystkimi negatywnymi wpisami stała jedna osoba.

ETPCz
@Zarząd Konspo

Myślę że tym wpisem pracodawca sam wystawił sobie odpowiednią laurkę. Zgłaszanie do Prokuratury nie jest oznaką siły a co najwyżej słabości i bezradności. Osoba która nie ma nic do ukrycia nigdy nikogo nie będzie straszyła Prokuraturą narażając się tym samym na nieprzyjemności w przyszłości.

marek66

najgorszy producent okien oszczędzają na materiale blacha 4 a jest 1.5 w profilach pedaly

zrobiony w balona

witam. pracowałem w tej firmie jako podwykonawca-niestety firma nie płaci za wykonaną pracę .więc ostrzegam wszystich chcących zacząć współpracę z firmą konspo.

szukający pracy

Witam chcialbym sie dowiedzieć jaki system pracy jest w tej firmie i ile zmian reszte juz wiem z pozytywnej wypowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.
1.2/5 Na podstawie 465 ocen.
  • Budowlana 4
    85-874 Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.