Opinie o Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł w Pobiedziska

Kozlowska Nowy wpis

Stanowczo odradzam korzstanie z uslug tej firmy, chyba ze maja Panstwo za duzo pieniedzy i silne nerwy. Godziny pracy jak prezesi po max 5h dziennie, bo albo deszcz, albo snieg, albo zona chora, albo dzieci trzeba ze szkoly debrac. Balagn (to malo powiedziane) dokoła budowy. Niszcza towar. Na elewacje 200m2 zostalo wyrzucone ponad 30 workow 300l odpadow styropianowych. Cale opakowania srub porozrzucane wszedzie gdzie popadnie. Zuzytych przeszlo 230 pianek do uszczelnienia laczen styropianowych. Na przyklejenie 7 parapetow zuzyli 10 pianek. Na 20m2 stropu zuzyli ponad 1500 kg stali. Moglabym tak wymieniac bez konca. Efekt koncowy ich pracy to taki, ze mozna tylko plakac lub wziasc pałe i lać. Kąty, piony i poziomy to dla tych Panow wielka zagadka z naciskiem na Pana Adama. Wyrzucone pieniadze w błoto. Tani to moze oni sa, jednak sumujac calosc towaru, straconych dni na pilnowaniu i tlumaczeniu lepiej wziasc firme drozsza, ktora faktycznie zna sie na rzeczy. GORĄCO NIE POLECAM!!!

Kadry Nowy wpis
@Kozlowska

To ja ostrzegam przed tymi ludźmi Pracowałem na wielu budowach i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. A wiadomo jak przyszło do płacenia to pani Kozłowska biedna bo skaczyly się pieniążki to wymyśliła ze powie ze jej się nie podoba nasza praca jak mieliśmy już tylko strukturę do położenia Bo byśmy położyli strukturę to by musiała za wszystko zapłacić 12000zl A jak chciałem zaliczkę przed położeniem struktury to odrazu zaczęła coś wymyślać Kto mnie zna to każdy powinien wiedzieć jaki jestem .A Pani Kozłowska myśli że mnie jeszcze oczerni. Ale jak pani to czyta to proszę sobie zapamiętać tą sprawa bendzie w sądzie i może pani wypisywać sobie bzdury wszędzie Kto tu (usunięte przez administratora) ludzi? Okna co zamawialiście niby faktura jest ze pojechały do Niemiec A gdzie są zamontowane proszę powiedzieć tym wszystkim ludziom co teraz to czytają? Wszystko się wyda spokojnie Te całe przeróbki bez zezwoleń macie papiery? Wy myślicie ze udciwego pogrążycie ale spokojnie Kto mnie zna wie jaki jestem A jak państwo mi jak to nie ładnie mówiąc (usunięte przez administratora) robią i to nie słusznie bo nie dostałem swoich pieniędzy uczciwie zarobionych I co państwo muwia to jakaś bajeczka To nie przeczkole pani Kozłowska dzieci by tego nie kupiły co pani sprzedaje. Ale skaczmy już ten temat niech pani pisze co chce.ja tylko trzekam do Lipca tego roku aż mi pani zapłaci 6000zl bo inaczej bendzie pani żałowała ze mnie pani (usunięte przez administratora) ją pani nie grozę Tylko wyślę kontrolę gdzie te okna są zamontowane A gdzie one pojechały I jeszcze o zezwolenia na wszystkie przeróbki co pani robiła i jeszcze coś się znajdzie Z mojej strony to wszystko i również nie polecam u pani Kozłowskiej żeby ktoś pracował bo się przejedzie tak jak ja Pani jest z Kamińska I tam ocieplalismy dwa budynki obok i nikt nie narzekał bardzo dziwne jak pani myśli pani Kozłowska?

Co interesującego dzieje się obecnie w firmie Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł w mieście Pobiedziska? Jeśli jesteś w posiadaniu informacji dodaj wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł - Pobiedziska

Firma Ogólnobudowlana Adams Adam Pantoł