Europa Express sa

Opinie o Europa Express sa

Nick

PKS Grodzisk oferuję 3400na ręke nowym przetargiem, umowe do 31.12.2024, nie obciazanie za przepaly z czego do tej pory byli slynni a nawet premie za oszczędnosci paliwa, masz umowe tutaj na czas okreslony bądź dopiero co sie przyjales? nawet sie nie zastanawiaj, skladaj papiery do Grodziska, nie sluchaj(ewentualnie zapomnij jesli juz tam pracowales) co to sie tam dzialo do tej pory bo nowym kontraktem nie będzie to mialo zadnego znaczenia.

Były Kierowca

Firma Europa Expres to banda złodziei i oszustów. Rządzi Kwieciński ,a pod wszystkim podpisuje się rzekoma Pani Prezes Małgosia. Kierowcami i Nadzorem rządzi pedał ,który uważa się za najmondrzejszego. Kierowcy po Europie jeżdżą na kartach tzw JOKERACH. Kierowcy jeżdżą bez wolnych dni , fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się karty drogowe, a za przeglądy to jedna wielka lewizna. To tyle w skrócie. Nie ma na nich siły bo Pan Prezes dobrze zna ludzi z ZTM oraz ITD. Więc ogólnie jedna wielka ściema pod okiem Firm odpowiadających za bezpieczeństwo techniczne jak i czasu prac kierowców autobusów ,którzy wożą pasażerów po Warszawie i całej Europie.

Mario6202
@Były Kierowca 24.02.2016 13:55

Potwierdzam cala Twoja wypowiedz, czyzby nastepny bastion betonowego komunizmu. To co jeszcze trzeba dodac to zatrudnianie ukrainskich kierowcow , ktorzy "panosza sie" na Polskim rynku transportowym. Jezdza zmiana po zmianie.Z cala pewnoscia wie o tym gora a napewno wspomniany przez Ciebie PEDAL

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Europa Express sa? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Europa Express sa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europa Express sa