Europa Express sa

Europa Express sa

Opinie o Europa Express sa

Ciekawski z Olecka

Kochani ile w Europie Express można dostać za nominał bez godz dodatkowych

@Ciekawski z Olecka 26.09.2018 20:43

16 zl netto/h to sobie policz, nic prostszego..

A296

Witam pracuje już 3 lata w tej firmie i co do atmosfery to jest doskonała mowie tu o współpracy z przełożonymi nie robią jakiś większych problemów.Dyspozytorzy super Planista rewelacja umie się dogadać z kierowcami przede wszystkim dzwoni wysłucha opini innych.kierownictwo i panie księgowe też nie robią żadnych problemów.Mechanicy pomocni kiedy trzeba. Tylko wozy trochę nawalaja ale nie zawsze i są to blachę sprawy które są odrazu naprawiane.zarobki po 16 zł komunikacja do reki tylko chęć pracy ze strony kierowców i jest ok.wypłaty regularne

Mały

Wielka jedna banda oszustów i złodziei. Autobusy złomy wszystko na drutach . Tyle mam do powiedzenia.

@Mały 07.08.2018 19:52

to Ty im zostawileś autobus na mieście i zawijka ?? haha dobry numer, zrobilem podobny w syfilisie :] wiecej takich i tu by byl w komunikacji porządek a i zarobki godne ale to marginalne przypadki, natychmiast wyciszane lub odkrecane przez firmy krzaki..ze ''to bylo ponoć jednak inaczej.''

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Europa Express sa o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous
@Administrator 19.06.2018 09:04

Trzymać się z daleka.

@anonymous 24.06.2018 17:09

Jakieś konkrety ? Zapewne żadnych więc pora by opisać jak jest naprawdę i jak to wygląda..jeden z lepszych prywaciarzy na mieście, problemem sa awaryjne autosany(mniejsza skala problemu na liniach zastepczych i autobusach ambasador) NIGDY nie bylo problemów z wypłatą, wszystko na czas, wszystko co do gronia zaplacone wszystko sie zgadza, stawki 17zl netto ambasadory 15/16 autosan, planista chyba najlepszy ze wszystkich w tego typu firmach, atmosfera niemal idealna, stosunek do kierowców dyspozytorow czy nadzoru czy przelozonych super, pełna kulturka zero 0 uciążliwiania jeśli jakies uchybienia niesluszne a kara za to idzie szybko wyjasnic i kasa oddana w nast wyplacie, jedynym problemem tej firmy jest postawa prezesa który podobnie jak synek prezesiny z grodziska myśli ze pozjadal wszystkie rozumy, 0 zero poczucia czasu, 0 jakiegokolwiek planu dzialania w szerszej perspektywie pusty śmiech ogarnial kto w temacie i kto czytal z nim wywiad dotyczący elektryków(eec startowala do przetargu) drugi problem tej firmy to obsada same orly i ukraina po pks mobilisie itsie tam tlukli ile sie dalo autobusy tu roztlukli autosany w niecale 3 lata (ich awaryjność przede wszystkim ale kto i jak tym jezdzi poprostu brak slow) autosany mialy byc aby do 31.08 ale w zwiazku z tym ze arriva ktora za nich wyjedzie w grudniu i ktora dopiero niedawno podpisala umowe z ZTM będą maja przynajmniej byc przedłużone do grudnia.

Banków

Będą lepsze pieniądze od maja

SAJMON
@Banków 07.05.2018 00:43

Ta od maja..chyba 2019..

Slop
@Banków 07.05.2018 00:43

Serio

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Europa Express sa?

Pasażerka kolei wielkopolskich

Autobusy totalne złomy,brak ogrzewania, podczas jazdy otwierają się samoczynnie drzwi, wyciekają płyny eksploatacyjne spod silnika. Po zgłoszeniu do kierowcy że zimno odpowiada że wie ale nic nie zrobi bo zgłaszał do dyspozytorki, a ten że tak musi być i że mają nie narzekać tylko jeździć. Konduktorzy również rozkładają ręce gdyż właściciel firmy obsługującą koleje wielkopolskie to znajomy ich przełożonego.

Nick

PKS Grodzisk oferuję 3400na ręke nowym przetargiem, umowe do 31.12.2024, nie obciazanie za przepaly z czego do tej pory byli slynni a nawet premie za oszczędnosci paliwa, masz umowe tutaj na czas okreslony bądź dopiero co sie przyjales? nawet sie nie zastanawiaj, skladaj papiery do Grodziska, nie sluchaj(ewentualnie zapomnij jesli juz tam pracowales) co to sie tam dzialo do tej pory bo nowym kontraktem nie będzie to mialo zadnego znaczenia.

Były Kierowca

Firma Europa Expres to banda złodziei i oszustów. Rządzi Kwieciński ,a pod wszystkim podpisuje się rzekoma Pani Prezes Małgosia. Kierowcami i Nadzorem rządzi pedał ,który uważa się za najmondrzejszego. Kierowcy po Europie jeżdżą na kartach tzw JOKERACH. Kierowcy jeżdżą bez wolnych dni , fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się karty drogowe, a za przeglądy to jedna wielka lewizna. To tyle w skrócie. Nie ma na nich siły bo Pan Prezes dobrze zna ludzi z ZTM oraz ITD. Więc ogólnie jedna wielka ściema pod okiem Firm odpowiadających za bezpieczeństwo techniczne jak i czasu prac kierowców autobusów ,którzy wożą pasażerów po Warszawie i całej Europie.

Mario6202
@Były Kierowca 24.02.2016 13:55

Potwierdzam cala Twoja wypowiedz, czyzby nastepny bastion betonowego komunizmu. To co jeszcze trzeba dodac to zatrudnianie ukrainskich kierowcow , ktorzy "panosza sie" na Polskim rynku transportowym. Jezdza zmiana po zmianie.Z cala pewnoscia wie o tym gora a napewno wspomniany przez Ciebie PEDAL

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Europa Express sa? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Europa Express sa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europa Express sa