Proffessio Polska

Świętochłowice

Opinie o Proffessio Polska

Burak@buraczany

Facet działalności już nie prowadzi od prawie 5 lat. Został prawnikiem i tam rzeźbi. A agencję miał nieźle działającą i uczciwie do ludzi podchodził. Ci co mieli zapał i chęci, w większości pracują tam, gdzie byli wynajmowani. Nawet finansował szkolenia na spawaczy i wózki widłowe. Miło wspominam. Zaczynałem tam swoją karierę zawodową.

jabłoń

żeby firma chociaż miała swoją stronę, to byłoby dobrze.. @Grzesiek

Ztego, co wiem ...

Z tego, co wiem, to właściciel chyba wchodzi na rynek usług prawnych, może dlatego się nie udzielają.

Cod

Nie wiem, jaki Wojciech coś takiego pisał, ale ja tam pracowałem. Wcześniej, w tym samym zakładzie, wynajmowała mnie firma Work Serwis. Jak nas przejęła Proffessio, to dostaliśmy prawie 15% na rękę więcej, za tę samą robotę. Składki też płacą. Wszystko w terminie.

Zostaw opinię o Proffessio Polska - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proffessio Polska