trigon

Kraków

Opinie o trigon

Nick

Fatalna obsługa, wyłączone na pamięć reguły, traktowanie klienta jak intruza. Nie polecam.

igore

@4r5y67u praca w księgowości jednak chyba do "różnorodnych" nie należy ;) Ale na pewno jest pracą odpowiedzialną i szanowaną. Ciekawe, czy nadal można podsyłać swoje cv, bo zaraz będzie już miesiąc od uruchomienia tej rekrutacji ;)

Joanna

Trigon , długie kolejki, złe traktowanie klienta i niekompetencja, obsługa na żenująco niskim poziomie, taki niestety jest Trigon

zuzanna

Trigon to najgorsza instytucja finansowa z jaką miałam do czynienia. Nie polecam! Fatalne traktowanie klienta w Krakowie!

trigon out !

Trigon :tragiczny pracodawca, traktuje pracowników jak zbędny koszt, zero perspektyw

Zostaw opinię o trigon - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trigon