ASM GROUP S.A.

Opinie o ASM GROUP S.A.

aga-va

...A chciałam tam rozpocząć pracę! :I uff Jak dobrze że są takie fora!

oooo

ja tez nie polecam znam z opowiesci znajomych

taaa jasne

Powodzenia.. Myslisz ze na kierowniczych stanowiskach potraktuja Cie inaczej.. Zebys sie nie przeliczyl.. Wystarczy spojrzec -90% opinii negatywnych.. Skoro tak traktowani sa pracownicy "nizszego" szczebla to czemu manager ma byc lepiej?

Kaliszanka

Wszystko ładnie pięknie ja jestem z Kalisza i co do współpracy z firmom ASM niema zastrzeżeń z Panią Magdą dobrze się dogaduje zawsze wytłumaczy i powie co i jak , co do wypłat spóźniają się czasami ale wypłacają jak zaczęłam pracować u nich to wypłatę dostawałam normalnie tyle za ile przepracowałam a od lutego się wszystko zmieniło dodatkowo sobie na nas zarabiają bo poco oni każdego miesiąca ociągają z naszej wypłaty 10 zł jeśli zarobimy powyżej 100 zł przecież firmy itp przelewy za darmo mają a my jesteśmy o 10 zł w plecy , jednym słowem 1 godzinę pracujemy za free a w umowie nie mogę nic znaleźć na ten temat czy ktoś coś wie na ten temat coś ... ? bo jednym słowem to jest okradanie nas w biały dzień i jak nadal tak będziecie robić to nikt nie przyjdzie do firmy ASM i wtedy wy będziecie na tym bardzo stratni ,Bo jak pracować to z porządną firmą a nie kanciarzami którym zależy tylko na kasie I PROSZĘ TEGO NIE KASOWAĆ SKORO SĄ TU OPINIE TO MOGĄ BYĆ TE DOBRE I ZŁE , A NIE TYLKO DOBRE

!

tak, to rzeczywiście paranoja..!! certyfikat rzetelności.. smutne

nnf4

hmmmm żadnych pozytywów...?

Wasz koszmar

po pierwsze jakim prawem administrator usuwa negatywne opinie na temat agencji ktora jawnie oszukuje ludzi i prowadzi kilkanaście spraw sądowych o wypłaty zaległych należnośći, ponad 30 ludzi w małopolsce zostalo niemal oszukanych szantażami zeby zrzekli sie 2 miesiecy swoich wypłat i to jest dla was zapewne nie wygodne - po drugie ile wasz portal wzioł w łape zeby uwidaczniać wpisy pozornie zadowolonych ze wspolpracy ludzi ? i po trzecie i najwazniejsze jesli skasujecie ten post rozdmucham sprawe inaczej i wasz portal tez znajdzie sie w centrum uwagi OD ASM NALEZY TRZYMAC SIE Z DALEKA !!!

:(((

Moja znajoma też pracowała i jest zawiedziona. sama mialam pracowac ale mi odradzila - marnowanie czasu

@:(((

nina ja pracowałam u Moniki S. - polecam extra kobitka a teraz jej już nie ma więc omijać z daleka !!!!!

migotka.qp

Ja pracowałam w Łodzi jako hostessa na promocji znanych chipsów i też się zawiodłam. Moją koordynatorką byłą p. (usunięte przez administratora) przed wykonaniem pracy nic mnie nie zaniepokoiło. Po wykonaniu kontakt się urwał, nie odbierała telefonów, jak już odebrała to zapewniała o wypłacie następnego dnia, oczywiście pieniędzy brak. Po dwóch miesiącach zadzwoniłam bezpośrednio do Warszawy i dopiero wtedy wypłacono mi należność. Nie polecam.

Hmm ja pracowałam w Krakowie i wszystko w jak najlepszym porządku:) Polecam...:)

M
@:)

dziękuję :)

nina
@:)

u kogo pracowałas w krakowie?? kiedyś było ok na promocjach ale tam teraz jest inny koordynator niestety

oszukana

zgadzam się, szkoda czasu i nerwów

taktak
@oszukana

Również mam bardzo złe doświadczenia związane z pracą w asm. 0 profesjonalizmu, niemiła atmosfera, żałosna wypłata. (usunięte przez administratora) - szczerze odradzam.....

ka95s

Prawda.szkoda czasu i nerwów

orange

Najgorsza agencja, omijajcie !! szkoda czasu ...

hoska

Jarek. Z ciekawości spytam. Udzielasz się tutaj- z tego co widzę- od dłuższego czasu. Płacą Ci za poprawę miernego wizerunku firmy?

hoska

w czasie mojej pracy wypłata po terminie była na porządku dziennym.. Wcale nie było miło, wprost przeciwnie.. atmosfera okropna.. Dlatego szczerze, otwarcie i zdecydowanie odradzam pracę w agencji asm ....

mm

ja pracowałam tam 4 miesiące jako hostessa i AS. bardzo sobie chwalę tą agencję. miła koordynatorka, wymagająca i konkretna, stawki ok, wypłaty na czas.

odp

ODPOWIEDŹ NA PYTANIE JARKA ZNAJDUJE SIĘ W POŚCIE MELAVIKI PONIZEJ

nickk

To zalezy od koordynatora jak szybko jest wyplata(usunięte przez administratora)

Pytanie do Miki

Po co podpisywałaś/eś taką umowę?

naprawdę?

"czensto dzwoni i przyjerzdza ja potrzebuje" weź się za lekcje, przewertuj słownik - na pracę jeszcze masz czas. Na lody dostałaś, więc się cieszysz. Praca dla ludzi tego pokroju - idealna.. Dla myślących - zero rozwoju, pieniądze - śmiech na sali; stres i okropna atmosfera (wyjątki potwierdzają regułę)

Perełka
@naprawdę?

Ja tak zrobiłam ze miałam umowe na ojca i oczywiscie zaraz poroblemy z kasą były i nie odzyskałam do koncz wszystkich zarobionych pieniędzy. teraz pit - u nie mogę sie doprosić

merch ;)
@naprawdę?

Co do firmy, mam kilk azastrzezen.FIrma jest ok pod wzgledem elastycznych godzin pracy. Tyle ile ci sie chce pojsc, tyle zarobic. Taka praca "na boku ". Wypłata póki co, jest na czas, ale utrzymac sie z pensji jest ciezko.... Koordynator zmienia mi sie co miesiąc i raz sa mili i pozytwnie nastawieni, a raz wkurzają i to ostro.

Zostaw merytoryczną opinię o ASM GROUP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM GROUP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASM GROUP S.A.?

Kandydaci do pracy w ASM GROUP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASM GROUP S.A.