Opinie o GC Beton Team Grzegorz Czarnota w Malawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GC Beton Team Grzegorz Czarnota. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GC Beton Team Grzegorz Czarnota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GC Beton Team Grzegorz Czarnota w Malawa

Albert Nowy wpis

Posadzka nie najlepszej jakości w dodatku powstały pęknięcia. Nie polecam tego pana.

Bosak

Chciałbym dowiedzieć się jakie są stawki i warunki pracy w tej firmie. Czy jest dobrze czy jak w pozostałych firmach posadzkarskich?

Serceusz Dymalski Nowy wpis
@Bosak

Jak w innych, wyciagaja z człowieka ile moga a jak jest slabiej z robota to maja cie gdzies.

Agnieszka Nowy wpis

Zastanawiałam się czy to nie jest przypadkiem działalność jednoosobowa, bo nie widzieliśmy z bratem ogłoszeń w sieci do firmy. Ale tu na forum wypowiadał się już jakiś były pracownik. To obecnie jest tu jakaś większa ekipa czy na jakiej zasadzie odbywa się zatrudnienie? Jest to umowa zlecenie czy o pracę?

Serceusz Dymalski Nowy wpis
@Agnieszka

Jest umowa, ale na najnizsza krajowa, reszta koperta. Warunki jak wszedzie raz lepiej raz gorzej. Ostatnio gorzej bo dobrze juz bylo. Pozdrawiam "prezesa"

Damian

Bardzo słabe podejście do klienta a o usłudze już nie wspólne Nie polecam

Poper
@Damian

Zgadzam się z Panem. Szef albo obiecuje i zbywa klienta albo nie odbiera telefonów. Nie pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie GC Beton Team Grzegorz Czarnota? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o GC Beton Team Grzegorz Czarnota - Malawa

• Jak się pracuje w GC Beton Team Grzegorz Czarnota?

Zobacz opinie na temat firmy GC Beton Team Grzegorz Czarnota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GC Beton Team Grzegorz Czarnota
  • 700B