Opinie o Puh Agama Dariusz Karpiński w Lisewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Puh Agama Dariusz Karpiński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Puh Agama Dariusz Karpiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puh Agama Dariusz Karpiński w Lisewo

Kolejny były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i kanciarze nie wypłacają wynagrodzenia za pracę po 6 dni czasem od rana do wieczora rozliczanie niby etapowe a płacą jak im się podoba. A na koniec próbują jeszcze cwaniaczkow zgrywać. Nie polecam radzę unikać

Jakie narzędzia pracy zapewnia Puh Agama Dariusz Karpiński? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xxx Nowy wpis

Jakie dodatkowe nagrody dla pracowników jeżeli oni nie wypłacają wynagrodzenia pracownikom zus-u nie płacą za pracowników...odbij od tej firmy

Czy w Puh Agama Dariusz Karpiński wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Puh Agama Dariusz Karpiński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiecie może, czy w Puh Agama Dariusz Karpiński szukają chętnych na staż?

Xxx

Ta firma juz nie istnieje.zamknieta w 2020 r.ale pan Karpiński szuka kierowców zajął się transportem również nie polecam

Xxx

Chociażby przewóz pracowników kolei,transport mebli i montaż u klienta z takich sklepów jak BRW JYSK ABRA BODZIO

Xxx

Szefem jest partnerka Marcina a auta mają z wypożyczalni nie stać ich na zakup aut no bo miałby zająć co komornik a z wypoYczalni aut nie zajmie komornik...cwaniaczek z niego teraz szuka pracownika budowlanego z Chełmna dodał ogłoszenie na olx.

Cxx

Każda firma rodziny karpińskich nie miała żadnych zalet same wady właśnie się dowiedziałem że nawet już w transporcie nie robi firma dla której jeździł Marcin Karpiński zrezygnowała z jego usług i bardzo dobrze cieszę się za to że (usunięte przez administratora) ludzi brawo

Całe szczęście że zamknęli ten przybytek na wsi zwany sklepem a raczej powinno się to nazywać barem bo picie przez klientów alkoholu na zapleczu jest raczej nie legalne mając koncesje na sprzedaż alkoholu.

Łucja

Dawno zamknęli ten sklep? Co było powodem jego zamknięcia? To, że nie wypłacali pensji pracownikom i nie dawali im umów bo tak bylo w komentarzach?

@Łucja

Nie wiem czy dawno ale jeżeli ktoś nie zna się na prowadzeniu sklepu zatrudnia każdego na czarno bez umowy i płaci mu głodową stawkę 10 zł na godzinę a ceny i marżę ma z kosmosu to wiadomo że nie wróży to dalekiej przyszłości

Xxxx

Czy nie uważacie że trzeba coś z. Tym zrobić aby zaprzestali wykorzystywać ludzi....jego synus Marcinek też robi jak tatuś jego tatuś pracuje u synka i nawet braciszka teraz zatrudnił do firmy która zajmuje się przewozem pracowników kolei po Polsce...widocznie jest to u nich tradycja okradać pracowników no i skarb państwa.nie płacić składek na ubezpieczenia społeczne podatku nie odprowadzać...koniec z tym mnie też straszy Marcinek adwokatem ????????????????????ale nie zostawię tak tego będę walczył aby zamknęli ta żałosna firmę WIELKI BIZNESMEN W (usunięte przez administratora) LEPSZY A TAK NAPRAWDE JEST GOLY I WESOLY SWOJA ZAMKNA BUDOWLANA FIRME PELNO SPRAW W TOKU TO SIE ZABRAL ZA TRANSPORT I SKLADANIE MEBLI..FIRMA OTWARTA NA PARTNERKE JEJ NAROBI PROBLEMOW A ON CZYSTY KOMORNIK NIC MU NIE ZABIERZE O NIC NIE MA A SAMOCHODY Z WYPOZYCZALNI WYPOZYCZA ZAL .PL..A WKLAD WLASNY W DZIALALNOSC 5000 WIADOMO CZEMU....im więcej zgłosiłby się pokrzywdzonych osób tym lepiej karpinskich trzeba odsunąć od dzialalnosci

Tacy ludzie nie powinni mieć możliwość zakładania firm. Karma wraca i to jak mnie potraktowali powinno być nauczką na przyszłość wielcy biznesmeni nawet sklepu nie umieją/nie umieli prowadzić bo każdego oszukiwali

Magdalena

A w jaki sposób cię potraktowali? Określisz to troszkę konkretniej?

@Magdalena

@Magdalena Nie było napisane że oszukano tylko potraktowano Zastraszanie przez wiadomości SMS podając się jako adwokat firmy gdzie okazało się że to syn państwa ,obelgi i posądzanie słowne

Łucja

Ale w jakim kontekście były te zastraszania? Z jakiej przyczyny to się działo w ogóle?

@Magdalena

Syn podawał się jako adwokat firmy i próbował mnie straszyć paragrafami a żona pana D wyzywała od różnych i próbowała wmówić nie stworzone rzeczy.

Pokrzywdzony

Firma (usunięte przez administratora)i konsekwencji nie ponoszą.dewizaa życiową ich jest ile oszukam tyle zarobię a jak pracownik zawoła o swoje to w żeby.tak jak ktoś napisał karma wraca.specjalnie wybierają do pracy ludzi którzy nie złożą doniesienia dadzą cokolwiek i pracownik czeka.wazne że gębą zamknięta.uwazajcie na nich bo i ja zostałem (usunięte przez administratora) przez ojca i syna.to ludzie bez żadnych zasad moralnych

Lukasz

Uwaga.to nie firma.to zwykli oszuści.pracowalem tam i ani umowy ani kasy.sprswa w założona w sądzie pracy,pip i ZUS.kazdego przestrzegam przed Karpińskiego.a jak coś im nie pasuje to każdy jest (usunięte przez administratora) tylko nie oni.pam Marcin ma wyrok i zakaz prowadzenia działalności.pamietajcie że agama i Kijorka to te same firmy tych samych KRETACZU.

naiwna

Nie polecam, Pan niesłowny ,nie rzetelny, syn jeszcze gorszy kłamie

Zostaw merytoryczną opinię o Puh Agama Dariusz Karpiński - Lisewo

• Jak się pracuje w Puh Agama Dariusz Karpiński?

Zobacz opinie na temat firmy Puh Agama Dariusz Karpiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puh Agama Dariusz Karpiński?

Puh Agama Dariusz Karpiński
  • Chełmińska 58A