Piekarnia Justynex

Chełmża

Opinie o Piekarnia Justynex

Rob
użytkownik zarejestrowany

No powiem Wam, że moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu tak jak być powinno, jest zgoda ze mną?

gal

problem z szefem inteligencja nie grzeszy

Jakby bylo dobrze w tej piekarni to by byly pozyrywne oypinie!!!atmosfera?sstem socjalny?idz tam do pracy to zobaczysz jak jest.nawet o urlop sie bedziesz prosic hehe.ale inspekcja ma sie zajac tym syfem he

krzaczek

papirus - 2013-07-10 13:26:33 jakie to są te papierowe umowy wspomniane wyzej? praca nie nadaje się nawet dla desperata na dorobienie na wakacje?jak jesteś desperat to weż lepiej idz na tory kolejowe niż dotego [usunięte przez moderatora]robić.praca tragedia inspekcjaa pracy powinna się tym pracodawcą zająć a pozatym pracownicy co niektórzy też tragedia pijaki kobiety koło 50tki [usunięte przez moderatora] TRAGEDIA jednym słowem!!!!!!!!!!!

prawda , za wiele wymaga od pracowników , mało wolnego , wypłaty 2 lub 3 tyg po terminie czyli 10 dnia każdego miesiąca , ogólnie okropność .

Najgorszy pracodawca. Koniecznie potrzebna wizyta sanepidu i inspekcji pracy. [usunięte przez moderatora] pracowników, "papierowe" umowy, brak urlopów, Bardzo opóźnione wypłaty.

Zostaw opinię o Piekarnia Justynex - Chełmża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Justynex