Kancelari Prawna Causa

Wrocław

Opinie o Kancelari Prawna Causa

Dominika

Istnieje możliwość odbycia stażu w Kancelari Prawna Causa? Zawód prawnika to zdecydowanie zawód, w którym poza wiedzą teoretyczna, liczy się rownież doświadczenie. Dla wielu młodych prawników to właśnie staż jest najlepszym sposobem, aby je zdobywać.

polkk

z tego co wiem to ta kancelaria prawna działa już jakiś czas na rynku i dobrze sobie naparwde radzą z tego co widze.

donata N.

ja również tak jak kozi słyszałam od kilku osób już że Kancelari Prawna Causa to dobre miejsce żeby rozpocząć kariere w tej branży, i tez słyszałam że dają szans młodym żeby się przyuczyli - napiszcie mi proszę czy to prawda jest i czy to przypadkiem nie są tylko ploteczki. z góry dziękuję za odpowiedzi

kozi

słyszałem że jest to dobre miejsce do rozpoczęcia swojej przygody po prawie, jednak wcale nie jest tak łatwo się dostać jak niektórym może się wydawać. Kadra jest stosunkowo zamknięta jeśli chodzi o ilość pracowników. Przynajmniej tak było gdy ostatnio się nimi interesowałem. Czy coś od tego czasu się zmieniło?

Fast

Pracowałem w tej "firmie". Piszę w cudzysłowie, bo ciężko nazwać ten twór firmą... To banda kolesiów, którzy dalej, niż czubek swojego nosa nie patrzą. Dobro pracownika jest tam na ostatnim miejscu. Pracowałem tam 3 lata temu. (usunięte przez administratora)oby nikt nie pomyślał poważnie o racy dla GPF CAUSA.

Zofia

Kancelaria jest fatalna. Zero profesjonalizmu, zero wiedzy, zero zaangażowania.

Były klient (na szczęście)

Osługa przez kancelarię była na żenującym poziomie. Brak profesjonalizmu: - błędy w dokumentacji - narażenie na zbędne koszty - błędne porady prawnicze Właścicielka jest bezczelna i roszczeniowa. NIE POLECAM !!!

byla pracowniczka

no w koncu im sie dostalo :) 10 lat na to czekalam...jednak jest sprawiedliwosc...

były pracownik

tez potwierdzam

Potwierdzam. Tez byly klient

Klient - BYŁY

Odradzam korzystanie z ich usług, nastawieni na kase a nie na dobro klienta. Brak profesjonalizmu, nie przygotowują się odpowiednio do sprawy - zapoznawają się z nią na 10 min. przed wejściem na sale rozpraw a tam.....żenada. Ich profesjonalna czynność to podpisanie umowy i wystawienie faktury, którą należy zapłacić zanim cokolwiek zrobią a potem nie robią prawie NIC.........no, może dobre wrażenie i rutynowe pisma sądowe, które sprawę przedłużają ale klientowi nic nie pomagają. Epatowanie wyższością, zarozumiałością i pazernością - to potrafią.

Zostaw opinię o Kancelari Prawna Causa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelari Prawna Causa