Opinie o WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka w Zagórów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka w Zagórów

Bartek Nowy wpis

Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność

Marcin Nowy wpis

Bardzo polecam Biuro Rachunkowe WD Bieleccy! Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Zawsze są profesjonalni, rzetelni i dokładni w wykonywanej pracy.

Ana Nowy wpis

Obsługa księgowa i podatkowa jest prowadzona starannie, z pełnym zaangażowaniem

Joasia Nowy wpis

Jestem klientką Biura Rachunkowego WD Bieleccy od ponad dwóch lat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z ich usług. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie - zawsze są dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Firma WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dariusz

Bardzo polecam WD Bieleccy Biuro Rachunkowe wszystkim poszukującym solidnego partnera w dziedzinie księgowości i doradztwa podatkowego. Dzięki nim prowadzenie mojej działalności gospodarczej staje się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Alicja

Rzetelna wiedza i doświadczenie. Serdecznie polecam. Biuro uczciwe.

Martyna

Co roku pomagają mi w rozliczeniu podatkowym, w tym również już temat mam ogarnięty. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Nie wiem, jak jest ze świadczeniem innych usług, ale gdybym potrzebowała wsparcia innego niż rozliczenie, od razu bym się do nich zgłosiła.

Nikola

Godne polecenia biuro rachunkowe. Fantastyczni ludzie, którzy zawsze znajdą czas i sposób, by osobie totalnie nie w temacie księgowości wytłumaczyć to, co trzeba.

Julian

Jestem klientem biura już ładnych kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. Cała dokumentacja prowadzona jest skrupulatnie i profesjonalnie.

Mariuszz

Bardzo dobre biuro z ogromnym doświadczeniem i wiedzą

Czy wiesz co słychać w firmie WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka w mieście Zagórów? Oczekujemy na Twój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka - Zagórów

WD Bieleccy Biuro Rachunkowe Wioletta Bielecka
  • Słupecka 27