Opinie o Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K. w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K. w Września

Grzegorz Nowy wpis

Taki spokój na forum pracowniczym to znak dla kandydatów, że praca w firmie jest świetna?

Co stało się z Michałem?

Pan Michał Kocoń współpracował zgodnie, z KRS, w funkcji Wiceprezesa Zarządu, od 25.01.2017 do 3.12.2019 tj. ok. 2 lata i 10 miesięcy i zastąpił wówczas Pana Macieja Wintera, który współpracował zgodnie, z KRS, w funkcji Wiceprezesa Zarządu od 2010 do 2016 roku. Pan Michał Kocoń pracował wcześniej ok. 1 roku na stanowisku dyrektora kontraktu i zakończył współpracę w 2013 roku.

olo2 Nowy wpis
@Co stało się z Michałem?

Pan (usunięte przez administratora) był odpowiedzialny od 09.2009 roku,(usunięte przez administratora) za nową organizację firmy - zmianę modelu biznesowego z podwykonawcy na projektanta i generalnego wykonawcę. Był odpowiedzialny za zarządzanie działem projektowania i project managementu(usunięte przez administratora).

Maciej Nowy wpis
@olo2

W ramach uszczegółowienia. Mogę śmiało rekomendować Amwin jako dobrego i solidnego partnera w biznesie. Swoją przygodę z firmą rozpocząłem , w 1995 roku, projektując logotyp, współtworząc nazwę firmy i strategię komunikacji, wspierając założyciela firmy, brata, w 2000 roku, w definiowaniu modelu biznesowego montażysty obudowy lekkiej. Po 9 latach konsultingu sprzedażowo-marketingowego, podjęliśmy decyzję o bliższej współpracy w celu wdrożenia nowego pomysłu na biznes, by w 2010 zostać współzałożycielem spółki Amwin Sp. z o. o. Sp.k., której celem była zmiana modelu z podwykonawcy na projektanta i generalnego wykonawcę. W tym czasie Marek kontynuował, od 2000 roku, w kryzysie 2008 i 2009, swoją działalność Amwin Sp. z o. o., zajmującą się dostawą hal, utrzymując zdolności operacyjne firmy a ja wdrażałem najlepsze praktyki zarządzania doskonalone z okresu 8 lat doświadczeń, w firmach korporacyjnych i studiów EMBA, by stworzyć nowy, lepszy, model. W efekcie już po kilku latach Amwin zaczął pracować wyłącznie na nowych procesach projektanta i generalnego wykonawcy. W 2015 roku osiągnęliśmy znaczącą pozycję w segmencie kompleksowego wykonawcy obiektów halowych i biurowych, by w 2016 zrealizować obrót prawie 50 mln zł netto, z dwu cyfrową rentownością biznesu. W efekcie Amwin zajął, najlepszą w historii, 688 pozycję w ratingu najdynamiczniej rozwijających się firmy w Wielkopolsce, co zostało rozpoznane w niezależnym ratingu Gazel Biznesu 2016. W 2016 roku podjęliśmy decyzję, za porozumieniem stron, by realizować swoje pasje w oddzielnych spółkach, w efekcie sprzedanych 47,5% udziałów w spółce komandytowej, kontynuuję działalność w nowej spółce i nowych projektach. Moje miejsce zajął Pan Michał K, który pracował wcześniej, w moim dziale, w roli dyrektora kontraktu. Życzę firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów.

Olo2 Nowy wpis
@olo2

Używanie nazwisk nie dozwolone (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K. - Września

Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K.
  • Kosynierów 62A
    62-300 Września

Amwin Sp. z o.o. Projekty Sp.K.