Opinie o Business Consulting Hubert Łaba w Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Business Consulting Hubert Łaba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Business Consulting Hubert Łaba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Consulting Hubert Łaba w Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia

Emil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jestem zainteresowany pracą i szukam kontaktu z firmą. Gdzie mogę go pozyskać?

Justyna Nowy wpis

Chyba właściciel firmy nie jest jednak w więzieniu z tego co ktoś tu sugierował, ponieważ jest dostępna nowa oferta dla zatrudnienia na stanowisku Samodzielny specjalista ds. dotacji i funduszy unijnych w dziale szkoleń. Wracając do tematu firma daje elastyczne możliwości zatrudnienia, mnie interesuje wyłącznie zatrudnienie na umowę o pracę i jestem ciekawa jak wyglądają takie widełki zarobkowe, może akurat ktoś w tym temacie coś wie? Nie udało mi się wygrzebać takich informacji w ogłoszeniu dlatego pytam.

Edi Nowy wpis
@Justyna

To (usunięte przez administratora)

No skoro to firma doradcza to może potrzeba do pracy nowych doradców? W razie co jestem chętny od zaraz, mam wykształcenie między innymi techniczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Na jakie początkowo wynagrodzenie mógłbym liczyć? Fajnie byłoby też mieć możliwość wyrobienia premii, żeby lepiej wyjść z kasą.

Edi

Szukam kontaktu z Hubertem, czy ktoś takowy posiada?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Business Consulting Hubert Łaba się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Gdzie obecnie przebywa?

@Ktoś

Nic nadal nie wiadomo? W ogóle to można wiedzieć, czemu pytasz, byłeś tam zatrudniony? Może wreszcie coś poczytam od pracownika firmy, nikt wcześniej nie odpisywał praktycznie. Pieniądze powypłacane są wszystkim?

@Ktoś

To nie ma szefa w pracy, że pytasz? Ciekawa jestem, kto tam nadzoruje pracowników, o ile w ogóle. No bo nie byłoby nikogo, kto by nadzorował pracę? Są dostępne jakieś kierownicze stanowiska?

CW

Mnie też ten oto wypierdek chciał oszukać i z tego co się dowiedziałem własnych kolegów robił w (usunięte przez administratora) Troszkę się go postraszyło i kasa została oddana. Unikać jak ognia a jak ktoś go spotka to zgasić jak peta.

Kamila

Widzę, że cały wątek jest praktycznie o poszukiwaniach tego człowieka. A co z jego pracownikami, czy oni coś wiedzą? O ile w ogóle kogokolwiek zatrudniał? Jeśli tak, to ciekawa jestem, co się z nimi dzieje.

Kamil W

Hubert Łaba wynajął ode mnie auto w okolicach 10 stycznia 2022 roku, nie zapłacił za nie oraz wysyłał mi sfalsyfikowane potwierdzenia przelewu. Po licznych próbach udało się odzyskać auto, w zasadzie ten ogryzek społeczeństwa po prostu zostawił je pod KFC w Zamościu a kluczki zostawił pracownikom KFC. Poinformował mnie o tym telefonicznie. Na dzień dzisiejszy zakończyłem jedną sprawę z tym ancymonem i zaczynam kolejna, tym razem o niszczenie mienia. Wiem ze ta (usunięte przez administratora) siedzi w Holandii, prędzej czy później (usunięte przez administratora) wypłynie ponad tafle wody i sprawiedliwość go dosięgnie. Osoby zainteresowane całą sprawą zapraszam do kontaktu 690522186

Ma ktoś z nim kontakt?

DURI-CAR

Obecnie porusza się przywłaszczonym pojazdem Renault Clio IV koloru białego nr rejestracyjny LOP37327. Jeśli ktoś spotka na swojej drodze w/w pojazd proszę o zgloszenie na policję lub kontakt z wypożyczalnią DURI-CAR.

Sad
@DURI-CAR

Hubert łaba miał sprawę karna 21.11 na którą się nie wstawił, kilkanascie dni wcześniej został wypuszczony z zakładu karnego ponieważ się nie przyznał do stawianych mu zarzutów i podał fałszywy adres na który miało mi dojść wezwanie na rozprawę. Wychodzi na to że (usunięte przez administratora) dalej porusza się na wolności i (usunięte przez administratora) ludzi.

Na jakie benefity można liczyć w Business Consulting Hubert Łaba?

na to że cie hubercik (usunięte przez administratora). Co to za glupie pytanie

Ktoś

Witam, czy Wy również zostaliście oszukani przez tego człowieka? Zgłaszaliście gdzieś sprawę?

Aga
@Ktoś

Witam. Zatankował na stacji gdzie pracuję, mówił, że niestety ale zapomniał portfela. Zaproponował, że przeleje pieniądze na moje konto, zgodziłam się gdyż spieszyłam się już do domu. Przelew robił przy mnie i pokazał mi go na telefonie. Szczęście że miałam jeszcze tyle rozumu że zrobiłam zdjęcie tego przelewu. Jak się można domyślić pieniądze nie doszły. Na drugi dzień znalazłam go na FB i zaczęłam grzecznie pisać. Czy czas przekonywał mnie, że pieniądze wysłał i nie wie co się dzieje. W kolejnym dniu już straciłam cierpliwość i napisałam że jestem w pracy , oglądam go na kamerze i zgłosiłam sprawę na policję. Wtedy natychmiast przelał pieniądze. Chyba miałam szczęście w nieszczęściu...

@Aga

Czyli tak naprawdę w tej sytuacji nawet jak już to nie miałby za co być ukarany? Tak w sumie to kiedy to było? Bo parę miesięcy temu ktoś pisał, że niby jest poszukiwany

Aga
@Halina

Podejrzewam, że oddał tylko dlatego że go postraszyłam. Sytuacja miała miejsce w połowie maja. Z tego co się o nim dowiedziałam to miałam szczęście, że oddał inni nie mieli tego szczęścia

@Aga

No to nic tylko się cieszyć w takim razie. Ciekawa jestem jak sytuacja u tych innych wygląda, których teraz przytaczasz. O nim samym nic nie wiadomo na dzień dzisiejszy?

Ads

Można szukać tego oszusta pod adresem wierzba 248, pow. Zamojski, tam ma koleszków którzy mu pomagają. Ten złodziej oszukał już masę ludzi, działa na zasadzie pokazania potwierdzenia falszywego przelewu i znika. Jeżeli będziecie mieli styczność z tym złodziejem to od razu dzwonić na policję, a nawet śmiało go sprowadzać na glebę, ma już tyle przekrętów że kilka ładnych lat go czeka

@Ads

Chyba za takie sprowadzenie kogoś "na glebę" można mieć problemy? Serio jest poszukiwany? Gdzie można to sprawdzić?

@Halina

To jest oszust i złodziej. Można to zweryfikować na komisariacie w Zamościu. Jest poszukiwany.

Arkadiusz
@Halina

Jest poszukiwany, też go szukam.

@Arkadiusz

Co Ty. I jak z efektem?

onn
@Halina

a za kradzieź, wymuszenia to sie głaszcze po glowie? Kiedys zlodziejowi ucinali reke i byl spokoj a teraz nie moze mu policja nic zrobic bo zestresuja hubercika, nie wiem kto jest wieksza patologia, hubercik, policja czy ten kraj

@onn

Widziałam jakąś wzmiankę o areszcie. Więc sytuacja się zmieniła?

Ten

Czy posiada ktoś informacje o tym (usunięte przez administratora) Czy nadal przebywa w areszcie? Czy istnieje z nim jakiś kontakt telefoniczny?

Juri

Hubercik-złodziej znajduje się obecnie w areszcie w Zamościu.

@Juri

Skąd takie informacje ? To pewne info ? Gdzie złapali tego złodzieja ?

@Juri

A możecie to udowodnić?

Dds
@Halina

A Ty co ? Masz coś wspólnego z tym (usunięte przez administratora) że tak go tu bronisz ? Jak chcesz to się ujawnił, i Toba chętnie się zajmie wymiar sprawiedliwości

@Dds

Czemu bronię? Ja tylko pytam. ;p Po Twojej reakcji rozumiem, że udowodnić się da?

Ads

Każdy kto go widział ostatnio, proszę dawać znać tu na forum czym się poruszał i w jakich okolicach był. Tego złodzieja szuka masę (usunięte przez administratora) osób. Nie można mu dać poczucia anonimowości. Niech się ogląda co sekundę za siebie

(usunięte przez administratora) poszukiwany. Uważać na niego. Od razu zgłaszać na policję w razie gdy go spotkacie

Uważajcie ludzie bo to (usunięte przez administratora) poszukiwany. (usunięte przez administratora) ludzi, nocuje po hotelach i robi przelewy za noclegi które nie docierają, kupuje rzeczy wystawione na aukcjach i w ten sam sposób robi przelew który nie dochodzi. Podaje się za firmę która istnieje tylko dla przykrywki i możliwości brania faktur. Jeździ wypożyczanymi samochodami ostatnio to było Clio na warszawskich numerach

Zostaw merytoryczną opinię o Business Consulting Hubert Łaba - Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia

• Jak się pracuje w Business Consulting Hubert Łaba?

Zobacz opinie na temat firmy Business Consulting Hubert Łaba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Consulting Hubert Łaba?

Business Consulting Hubert Łaba
  • 6