DIMEX sp.z.o.o

Opinie o DIMEX sp.z.o.o

aa

@Darek a może jednak zatrudnienie w zakładzie bezpośrednio jest łatwiejsze, niż właśnie poprzez wspomnianą agencję. Dla wielu osób to ważne, by nie zatrudniać się poprzez pośredników.

Prezes

Złodzieje nadal mają się świetnie, pyski coraz bardziej wypasione i roześmiane... wszystko jednak do czasu !! Powinni wszyscy pójść siedzieć, "majątek" firmy zlicytować i dać ludziom pieniądze na które ciężko pracowali !!

Zostaw opinię o DIMEX sp.z.o.o - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMEX sp.z.o.o