firma Sahara

Opinie o firma Sahara

czesiu ch...

jani
@czesiu ch... 08.03.2012 21:18
jak masz czas i lubisz sądy pracy ,to się zatrudnij,[usunięte przez moderatora] czeka na frajerów- powodzenia...

Mam podobne zdanie, stanowczo nie polecam u nich pracować, to krętacze, oszuści i (usunięte przez administratora), jakich mało. A swoją drogą, czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje, gdzie aktualnie w Niemczech i dla jakich firm niemieckich SAHARA Sp. z o.o. świadczy teraz jeszcze usługi? Próbuję wyegzekwować wyrok polskiego sądu pracy przeciwko SAHARZE na miejscu w Niemczech i będę wdzięczny za każdą informację na ich temat. Sam również mogę pomóc oszukanym i poszkodowanym przez SAHARA Sp. z o.o. swoim doświadczeniem i wiedzą nabytym w sądzie pracy.

Zostaw opinię o firma Sahara - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma Sahara