seregni Printing Group

seregni Printing Group
1 8

Opinie o seregni Printing Group

Małgorzata

@xyz, dlaczego nie polecasz firmy Seregni Printing Group nikomu? Jakie posiadasz doświadczenie związane z pracą w tej firmie? @księżyc, piszesz o złym traktowaniu, jak się to przejawiało?

xyz

Nie polecam tej firmy nikomu !

Co powiesz coś więcej o pracy w seregni Printing Group? Czym się zajmowałeś?

Znam tę firmę, jest w porządku. Pod warunkiem, że chcesz pracować i nie masz much w nosie.

Lola

Niestety zgadzam się z poprzednią opinią.

lolek

Jeżeli chcesz być gnojony, wyzywany, upokarzany to przyjdź pracować do tej drukarni

księżyc
@Szefowa (WDP) 19.08.2016 15:01

Brednie brednie brednie. Potraktowano mnie jak śmiecia pomimo obietnic długiej współpracy ale takiej atmosfery która panuje w firmie żaden normalny człowiek nie wytrzyma. Na każdym kroku krytyka i patrzenie z góry na człowieka....

Zostaw opinię o seregni Printing Group - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie seregni Printing Group