Opinie o VIVI Estetic Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VIVI Estetic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VIVI Estetic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVI Estetic Sp. z o.o. w Żory

Blacknwhite Nowy wpis

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym miejscem. To, że ma się pieniądze, nie oznacza, że można wszystko! (usunięte przez administratora) i kolesiostwo.

Recepcja VIVI RESIDENCE Nowy wpis

Zachorowanie tam i wylądowanie na L4 to jedno z większych przewinień. Pracownicy pracują chorzy. Recepcja, salon urody a nawet masażystki i nie chodzą na l4 bo wiedzą jak to się może skończyć. To nie jest normalne! Każdy może zachorować. Telefony poza czasem pracy na porządku dziennym. Podpisywanie karty ze się pracuje od poniedziałku do piątku, choć pracuje się w święta i weekendy. Rozumiem taki charakter pracy ale czy to normalne podpisywać całkiem coś innego? Ludzie uciekajcie stąd naprawdę można znaleźć normalną i lepiej płatną pracę. Pozdrawiam byłych pracowników i szczerze współczuje przyszłym.

Recepcjonistka Nowy wpis

W tej firmie nie możesz chorować. Albo po okresie L4 zwolnią Cię praktycznie bez słowa. Albo już w drugim dniu twojej choroby, będziesz otrzymywać telefony, kiedy wrócisz do pracy. Najlepiej jakbyś nawet z gorączka obsługiwał klientów.

Była pracownica Nowy wpis

Cytuje pracodawcę, przy sytuacji która okazała się wielkim nieporozumieniem „ ja Cię nie zwolnię, ale zrobię tak, że zwolnisz się sama” chyba nie trzeba nic więcej pisać.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VIVI Estetic Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Nie Polecam

Nie polecam firmy VIVI Residence / VIVI Estetic. Polityka firmy pozostawia wiele do życzenia. Właściciel dla którego każdy (pracownik/klient) to (usunięte przez administratora) kłamca, (usunięte przez administratora) itp.

Dark

Jeśli chcesz aby Twoje życie prywatne przestało istnieć to zatrudnij się w tym miejscu! Nagminne telefony w dni wolne od pracy, nawet późnym wieczorem, bądź z samego rana. Robienie z igieł wideł to norma w tej pracy. Jeśli nie przypasujesz pracodawcy to swym sposobem bycia zniszczy Cie psychicznie, dodatkowo nie strzeże się przed użyciem obraźliwych słów. Aż dziwne ze jeszcze nikt nie oskarżył go o mobbing.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVI Estetic Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w VIVI Estetic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIVI Estetic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVI Estetic Sp. z o.o.?

VIVI Estetic Sp. z o.o.
  • Promienna 6 lok. 10