Opinie o Proctes UG w Pforzheim

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Proctes UG, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proctes UG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proctes UG w Pforzheim

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wiktor

Czytam i czytam.. Ja z kolei trafilem na magazyn do Pforzheim, nie moge powiedziec zlego slowa bo praca jest na prawde w porzadku. Fajne jest to ze pracujemy od pon do piatku , wiec weekend jest troche oddechu. Wyplaty punktualnie, mieszkanie tez spoko umowa niemiecka, pozniej podobno mozna przejsc bezposrednio do tej firmy takze planuje tutaj zostac i dziewczyne sciagnac jak tylko sie uda.. O innych ofertach sie nie wypowiadam bo nie bylem, ale tutaj jest wszystko tak jak mowili.

Barbara
@Wiktor

A jak ktoś nie zna niemieckiego to jak taką umowę po niemiecku zrozumie? Jak się to załatwia, skoro umowa niemiecka to pracownicy wiedza co podpisują?

Wiktor Nowy wpis
@Barbara

umowa niemiecka bo firma niemiecka, trzeba sie z tym liczyc wyjezdzajac za granice ze wszystko po niemiecku. Mi pomogl tlumacz internetowy, choc nie oszukujmy sie, niee czytalem calej umowy... Stawka sie zgadzala, najwazniejsze punkty tez np. urlop itd i podpisalem i zyje :):):)

Natalia Nowy wpis
@Wiktor

Haha, ryzykant. ;) A co jeśli by jakieś kruczki tam były? :( Na tej umowie są spisane Twoje obowiązki?

Wiktor Nowy wpis
@Natalia

Nie wglebiam sie az tak w umowe, nie oszukujmy sie. Pracuje i dostaje calkiem spoko kase. Rowniez mieszkanie, ktore firma zapewnia to normalne mieszkania kilkupokojowe a nie hotel pracowniczy ( jesli chodzi o prace w Pforzheim) takze mozna zyc i funkcjonowac normalnie, smialo polecam ;)

Ewa Nowy wpis
@Wiktor

Nie chciałabyś się pochwalić widełkami ile można tutaj zarobić? I czy powiesz mi, czy to pracodawca płaci za nocleg?

Magda

Razem z chłopakiem rekrutowaliśmy się za pośrednictwem tej firmy do jednego z magazynów w okolicy Ulm. Pani Anna która z nami rozmawiała bardzo uprzejma, odpowiadała na wszystkie nasze pytania nawet poza godzinami swojej pracy, dowiadywała się informacji o które prosiliśmy dość szybko. Dojechaliśmy na miejsce praca jest, oferta aktualna zakwaterowanie bardzo w porządku. Sami obawialiśmy się jak to wszystko będzie wyglądać bo jak widać opinie są różne, jednak z własnego doświadczenia polecamy.

Zyga

Macie jakiś numer na siebie ?? Mam parę pytań . Pozdr

@Zyga

Witam nie chcę podawać tu na na stronie swojego prywatnego numeru, jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie na e-mail blondi122500@op.pl

@@Magda

Proszę nie podszywaj się pod mój komentarz. Nie piszcie na tego mejla bo to jest jakaś inna osoba. Ja nie podawałam tu żadnego kontaktu do siebie. Mogę udzielić wszystkich informacji tu na forum.

Natalia
@Magda

Dlaczego ktoś chciałby się pod Ciebie tu podszywać? O co tutaj chodzi?

Anonim
Kandydat

Jak wygląda sytuacja z paszportem covidowym? Jest wymagany?

@Anonim

Nie jest wymagany.

Mariusz

Po dojechaniu na miejscu noclegu do miejscowości gunzburg, brak kontaktu ze strony przedstawiciela agencji. Po dłuższym czekaniu w końcu weszliśmy do motelu, po kilku dniach siedzenia w pokoju, okazało się ze pracy dla nas nie ma i musieliśmy wracać. Prysznice oraz łazienki są wspólne (czytaj) kobiety i mężczyźni razem, na nasze pytania odnośnie pracy dostawaliśmy odpowiedzi typu „nie wiem” „czekam na odpowiedz” „spytaj kogoś innego „

Ktos
@Mariusz

Czytam i nie wierze. Widziałem ich oferty i nawet myślałem czy nie złożyć aplikacji.. Po przeczytaniu opinii rezygnuje.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proctes UG? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter aranżacji wnętrz
P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH
(272 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przyuczenie do zawodu rzeźnik
Proctes UG
(24 opinii)
logo firmy Pracownik budowy
AV Management Freital
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Eustachy

Miałem trafić do pracy na magazyn w Niemczech za pomocą tej firmy, to jest jakis dramat. Na miejscu okazało sie ze tak naprawdę nie ma pracy, ponieważ brakło miejsc. Praca z opowiadań wielu ludzi wyglądała tragicznie, stawki niby te same, ale za to samo noclegowisko niektórzy na tym samym stanowisku płacili więcej lub mniej. W rozmowie nie chciano powiedzieć jaka jest to dokładnie firma. Było tam mnóstwo nieścisłych informacji. Szczerze odradzam wszystkim współpracy z tą agencją.

@Eustachy

Panie Eustachy, bardzo nam przykro z powodu negatywnej opinii na nasz temat. Do naszych zainteresowanych osób pracą podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy był w 100% zadowolony z naszych usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, ponieważ być może błąd leży po stronie naszego klijenta a nie naszej. Prosimy o wiadomość na e-mail info@proctes.de Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!

Eustachy
@Pracodawca

Temat z mojej strony juz został zamknięty. I nie chciałbym do niego wracać. Wyraziłem swoją opinię, i na tym kończę. Z drugiej strony troszkę dziwne jest to, że akurat w przeciągu 10 minut zostały opublikowane 2 pozytywne opinie wraz z odpowiedzią. Pozdrawiam. Ps poprawnie pisze się klienta, a nie klijenta

Nick
@Eustachy

Hahaha. Ewidentnie sami sobie piszą opinie pozytywne. Trzeba uważać na takie agencje.

Piotr
@Nick

Skąd takie przypuszczenia? Jak tu jest Twoim zdaniem?

Karolina

Bardzo polecam firmę ! Dobra stawka, kasa na czas fajna pomoc w języku polskim ze strony biura.

@Karolina

Bo to prawda.

Standardowi

Witam, jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Fima Proctes. Tak jak zostala nam przedstawiona oferta , wszystko sie zgadza. Również z zakwaterowaniem. Polecamy!!!

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Proctes Gmbh w miejscowości Pforzheim. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Proctes UG - Pforzheim

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Proctes UG?

Zobacz opinie na temat firmy Proctes UG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proctes UG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Proctes UG