Opinie o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Angelika W.

Pracowałam tutaj przez rok, mam też porównanie z dwoma innymi agencjami - w Invette na plus jest faktyczna możliwość rozwoju, awanse i premie - jeśli "robisz robotę" to jest to docenione - a tego mi brakowało w poprzednich pracach. Zarząd kompetentny, pomocny i pracuje ramie w ramie z resztą. Gdy cokolwiek się działo, potrzebna była pomoc to nigdy nie odeszłam w kwitkiem, co dla mnie było wyjątkowo ważne i takich ludzi doceniam. Fajne biuro i lokalizacja - dobry dojazd i nie trzeba stać w godzinnych korkach. Ogólnie polecam

Marcin I

Jedna rzecz, dużo zależy od podejścia samych pracowników. Wykonujesz swoje obowiązki dobrze, szkolisz się, dajesz coś więcej od siebie - góra to widzi i masz od nich pozytywny feedback. Jest perspektywa na rozwój, biuro dla mnie bardzo okej (dużo roślin).

Niki

Praca w tej firmie daje duże możliwości, głównie pod kątem rozwoju osobistego. Przychodząc tutaj możesz bardzo dużo się nauczyć tak naprawdę zaczynając od zera. ;) Co do atmosfery jest bardzo w porządku, koordynatorzy i prezes na + , czyli nie traktują Cię rzeczowo, nie ma atmosfery ,,korporacyjnej". Zachęcam i polecam z czystym sumieniem. ;)

Praca idealna dla osób młodych, po studiach, które chcą się rozwinąć i nauczyć czegoś nowego. Praca dla ludzi kreatywnych, która bywa wymagająca. Firma bardzo przyjazna, dba o pracownika i stawia jasne warunki wynagrodzenia

Firma INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SEM/PPC Specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Karola12

Pracę w Invette zaczęłam od 3 miesięcznego stażu. Był to czas intensywnego szkolenia i zdobywania wiedzy, którą mogłam od razu wykorzystać w praktyce, dzięki przydzielonym zadaniom. Bardzo podoba mi się atmosfera w firmie i podejście do pracownika. Mam duży wpływ na procesy i projekty, nad którymi pracuję, mogę także sama proponować nowe podejście, czy projekt. Praca jest elastyczna i daje możliwości rozwoju oraz pogłębiania wiedzy. Jestem zdecydowania zadowolona, że trafiłam do Invette:)

Kapi

W INVETTE pracuję dość długo, na złe warunki i nudę nie narzekam. Czasami dużo się dzieje i trzeba szybko działać podejmując spontaniczne decyzje, ale właśnie za to lubię tę pracę. Atmosfera w biurze jest na duży plus, ludzie są zgrani i zawsze możemy na siebie liczyć.

Dociekliwy
@Kapi

w jakim dziale pracowałaś?

Natka

Praca sama w sobie jest ciekawą opcją, szczególnie dla młodych osób, które chcą się czegoś nauczyć. Fajnie, że doceniają ambicje oraz zaangażowanie pracowników i dają im szansę rozwinąć skrzydła, tak było ze mną.

Kama

Pracowałam w Invette przez długi okres, niestety przez sprawy sobiste musiałam zmienić pracę. Pozytywnie wspominam współpracę z firmą, nadal utrzymuję kontakt z niektórymi pracownikami. Doświadczenie zdobyte w Invette pozwoliło mi szybko znaleźć pracę w nowym miejscu.

Pozytywna

Rozwój pracowników jest dla nich ważny i to się ceni! Każdy kto zna tę branżę ma świadomość tego, że czasami trzeba działać dynamicznie. Tutaj zawaze mogłam liczyć na pomoc, a wszelkie organizowane spotkania czy szkolenia rozwiązywały ewentualne wątpliwości. Polecam!

Jak u was wygląda ścieżka rozwoju w przypadku pracownika działu SEO? Jakie kryteria muszę spełnić?

Czy macie jakiś wymagany zakres godzinowy na dane stanowisko? Nie wiem 15/20/30 godzin tygodniowo?

Ola W.

Obecnie odbywam tutaj praktyki - ciesze się, że mogę to robić zdalnie, bo łączę je ze studiami, mam elastyczne godziny i sama wybieram kiedy pracuję. Zadania są proste, wszystko jest dokładnie wyjaśnione, a szkolenia wyczerpują temat - ciesze się że trafiłam na takie miejsca, gdzie realnie coś robię i się uczę, a nie parzę przysłowiową kawę.

Świetna atmosfera w pracy!

SMS

Moją ścieżkę zawodową w InVette rozpoczęłam od stażu, potem zostałam Junior Social Media Specialist, z czasem Social Media Specialist. W firmie rozwinęłam się i nauczyłam się wszystkiego o pracy w social media. W firmie jest możliwość awansu. Każdy, jeśli tylko ma chęci, może się szkolić i poszerzać swoją wiedzę. W firmie kładzie się nacisk na rozwój i kreatywność. Przełożeni konkretni, ale przy tym przyjaźnie nastawieni do każdego. Chętnie służą pomocą. Dbają o swoich pracowników. Fajne biuro, w którym panuje przyjemna atmosfera.

Anka
@SMS

Zgadzam się totalnie, to idealna miejscówka dla osób które chcą się wykazać, sporo nauczyć, a jeśli masz większe ambicje no to pniesz się w górę :)

Klient

Invette bardzo dobrze prowadzi moje kampanie reklamowe !

Obecny pracownik

Dziękujemy :)

Inny klient
@Klient

Zgadzam się moją też dobrze prowadzą!

Pirat
@Klient

Jakie kampanie robisz w Invette ?

Ludzkie podejście do pracowników, zgrana ekipa, Invette to świetne miejsce do pracy i rozwoju.

To prawda!

Exo

Fakt faktem są wymagający ale dla osób które naprawdę chcą się czegoś nauczyć można wiele wyciągnąć z firmy.

Oby przyszły pracownik
@Exo

W jakim dziale pracujesz ? Czym się na codzień zajmujesz ?

Wiktoria M.

Miałam rozmowę rekrutacyjną początkiem tego tygodnia z Panią Pauliną. Rozmowa w utrzymywała się w bardzo przyjaznym do mnie nastawieniu, a dodatkowo zostały mi przedstawione wszystkie szczegóły od zakresu obowiązków po warunki finansowe. Po przedstawieniu mi całości, w sumie to nie miałam żadnych pytań, bo Pani Paulina wyczerpała temat. Jak na razie czekam na odpowiedź.

Czy Invette na rekrutacji SEO daje zadania rekrutacyjne?

@Kandydat

Tak, zawsze po rekrutacji wysyłamy zadania rekrutacyjne do rozwiązania.

@Pracownik HR

Czy możecie sprawdzić czy do wszystkich zadania zostały wysłane?

@Kandydat

Jasne, odezwij się na rekrutacja@invette.Pl Podeslemy zadania jeszcze raz.

Stażeipraktyki

Jak w firmie jest ze stażami i praktykami ? Czytałam różne opinie w internecie

@Stażeipraktyki

Jeżeli chodzi o staże to wszystkie w firmie są płatne i odbywają się w biurze. Staże prowadzone są w działach SEO, PPC, Social Media oraz w dziale administracyjnym. Staże realizujemy na miarę możliwości. Chcemy moc poświecić odpowiednia ilość czasu na każda osobę, która bierze udział w stażu. Zwykle przyjmujemy po 1-2 stażystów na dział. Staż trwa 3 miesiące, wszystkie te osoby, które przejdą cały staż dostają propozycje pracy (zdarza się ze staż przerywamy jeżeli nie widzimy perspektywy na współpracę po zakończeniu stażu). Jeżeli chodzi o praktyki. Mamy podpisane umowy z uczelniami, to uczelnia określa liczbę godzin, która praktykant ma do zrealizowania. Z uwagi na to, ze większość osób, które ma do zrealizowania praktyki uczy się dziennie realizujemy je zdalnie. W biurze nie ma żadnych praktyk. Student podłączany jest pod jeden z trzech rodzajów praktyk w naszej firmie. Do seo - linkowanie i podstawy optymalizacji, do copy - treści do reklam oraz podstawowe copy na strony oraz dzialu Leadgen - przygotowywanie baz, profilowanie i analiza grup docelowych. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz śmiało.

Stażeipraktyki
@Pracownik HR

Ile płacicie za staż? I co trzeba umieć żeby zacząć u was staż? Na jakiej umówię są staże ?

@Stażeipraktyki

Za staż w zależności od godzin ile jesteś wstanie poświecić miesięcznie (minimalna liczba godzin żeby realizować staż to 30h tygodniowo) od 2200 zł, wymagamy statusu ucznia oraz zatrudniamy na umówię zlecenie. Dodatkowe wymagania to przede wszystkim minimalna znajomość zagadnień związanych z danym działem, do którego kandydujesz mile widziane podstawy analyticsa, GSC

Merytortycznie super

Merytortycznie super

Super merytorycznie
@Merytortycznie super

Super merytorycznie

Zostaw merytoryczną opinię o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.