Opinie o TS Berkon Sp. z o.o. w Koszwały-Ostatni Grosz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TS Berkon Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TS Berkon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TS Berkon Sp. z o.o. w Koszwały-Ostatni Grosz

Chciałbym dodać opinie na temat pracy w firmie TS Berkon, zarządcy cedrowego dworku na Żuławach. Nie polecam pracę w tej firmie ponieważ są to o wszystkim którzy nie wypłacą ci pieniędzy na których z tobą umawiają. Każda rozmowa z nimi kończy się kacem moralnym. Próbuję grać wielkie biznesmenów a tak naprawdę nie mając mówienia do Połańca temat tego jak traktować personal, że w 21 wieku nie zatrudniać już ludzi na czarno i że jest coś takiego umowy zlecenia umowy o dzieło. Ci panowie co się tylko i wyłącznie wykorzysta cynk i którzy dla nich pracują i zapłacić to minimalne stawki zbliża się sezon więc będą załatwić na szeroką skalę pewnie znowu zatrudnię 1 Ukraińcy albo białorusinów który zamknął u siebie w domu nie pozwolą im wpuszczać znajomych i bieda co będą mieszkać w zimnie bez ogrzewania aż mac odżywcze i się (usunięte przez administratora) bo nie będą ogrzewać. Niestety panowie dorobili się pieniążków tylko i wyłącznie na ludzkiej krzywdzie zresztą wystarczy poczytać opinie i byłych pracowników z Koszwał, poczytać na Internecie co się o nich mówi. Jeśli będziesz coś zatrudnić jako kucharz zastępca szefa kuchni manager manager restauracji grubo się zastanów bo będziesz (usunięte przez administratora) po 200 240 godzin zmagał się z brakiem personelu ze względu na to że ludzie przychodzą kiedy chcą bo nie mają umów i mnie czy my się związani a to ciebie będą rozliczać z tego czy ma kto pracować czy nie. Jestem rozgoryczony ponieważ wydawało mi się że osoba z którą rozmawiałem czy moim szefem pozdrawiam i co Bartosz z którą uzgodniłem wszystko i rozstańmy się w przyjaźni nie będzie po (usunięte przez administratora)mnie na pieniądze niestety stało się inaczej firma nie chcę zapłacić faktury którą i wystawiłam pamiętajcie pewności czy firma do której pracujecie będzie z wami fair zabezpiecznie się jakoś tak jak ja kropka czekam na wynagrodzenie do 4 marca jeśli go nie otrzymałam na konto na pewno skontaktuję się z urzędem skarbowym za urzędem ochrony danych osobowych oraz zus-em sanepidem. Być może nie odzyskam zarobionych pieniędzy ale nie pozwolę na to aby (usunięte przez administratora) I chcę żebyś wiedział Bartku że takie traktowanie ludzi odbije się czkawką. Pozdrawiam serdecznie z Madery

Zostaw merytoryczną opinię o TS Berkon Sp. z o.o. - Koszwały-Ostatni Grosz

• Jak się pracuje w TS Berkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TS Berkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TS Berkon Sp. z o.o.