Opinie o Wacewicz Transporte w Hambrücken

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wacewicz Transporte. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wacewicz Transporte o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wacewicz Transporte w Hambrücken

Wypłata w formie zaliczki!!!! Nowy wpis

Zgadzam się z opinią użytkowników zwłaszcza z panią Małgorzatą.Taka ilość zarzutów powinna zostać zgłoszona,opinie pracowników są prawdziwe. Nie polecam tam pracy nikomu. Wylewanie opinie i opisywanie nie ma moim zdaniem sensu. Nie rozumiem tylko czy nikt tego nigdzie nie zgłaszał,bariera językowa czy wydatek???To chyba powód.Mam nadzieję że kontrola Finanzkontrole Schwarzarbeit oraz BAG ujawni jak ta firma działa.Pozdrwaiam pana Bartosza i panią Anię.

Szkoda waszego czasu! Omijajcie te (usunięte przez administratora) z daleka! Brak kasy na czas,(usunięte przez administratora) na pracownikach, jazda na starych nacinanych oponach, spanie w budach kempingowych to tylko część tego co wyprawia się w tej firmie! Piszą swoje niemieckie prawo zero szacunku dla kierowców. Nie polecam!

Małgorzata Nowy wpis

Skoro nazbierało się tyle poważnych negatywów to chyba czas wziąć sprawy w swoje ręce i gdzieś to zgłosić? Mam na myśli Inspekcję Pracy. A może sprawa już była zgłaszana?

76707 Hambrucken

Ostrzegam przed tym pracodawca. (usunięte przez administratora) na czym się tylko da.Wynagrodzenie spuznione o parę dni. Trzyma ludzi w przyczepach kempingowych nawet w zimę i płaczę ze jeszcze musi płacić za prąd. Obciążenia za wszystko,bo wszystko to wina kierowcy. Niemiecki (usunięte przez administratora) wiecznie mało i za wolno. Pani Ania żona szefa Pana Bartosza pisze swoje własne niemieckie prawo pracy,twierdzi że urlop się nie należy chociaż umowa na cały etat. Wykorzystywanie z dodatkową praca w sobotę tzn. Wymienianie klocków w naczepie, nacinanie opon bo o nowych to można w tej firmie zapomnieć Mycie ręcznie aut na placu przez kierowcow. Ogólnie rzecz biorąc niemiecki (usunięte przez administratora). Przy zwolnieniu się z pracy robią wszystko pod górkę jak tylko mogą włącznie z wypłata ostatniego wynagrodzenia zawsze coś wymyśla żeby nie wypłacić całego. Zero szacunku wobec pracownika. Wręcz wyzywanie ludzi od (usunięte przez administratora) bydlakow i alkoholików. Co Pan Bartek szef sam chodzi dzień w dzień pijany i tylko szuka pretekstu żeby się o coś przyczepić. Ostrzegam trzymajcie się kierowcy od tej firmy z daleka szkoda swojego cennego czasu

Neutralny
@76707 Hambrucken

Jedna rzecz mnie interesuje, dlaczego juz tam nie pracujesz? Coz takiego sie stalo? Wymieniasz dane pracodawcy, Sam zostajac anonimowy, jak jest to prawda co piszesz, trzeba bylo miec tyle odwagi i tez podpisac sie nazwiskiem. Byloby to bardziej wiarygodne.

Negatywny Nowy wpis
@Neutralny

A Ty dodałeś swoje nazwisko? Chce po prostu ostrzec ludzi aby nie podejmowali tam pracy , uchronić ich przed tymi ludźmi tyle .

Małgorzata Nowy wpis
@Negatywny

Podawanie danych osobowych w tym nazwisk jest dużym naruszeniem regulaminu forum. Także spodziewaj się ukrycia lub usunięcia swojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Wacewicz Transporte - Hambrücken

• Jak się pracuje w Wacewicz Transporte?

Zobacz opinie na temat firmy Wacewicz Transporte tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wacewicz Transporte?

Wacewicz Transporte