Opinie o Firma Inel Sp. z o.o. sp.k. w Grupa Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Inel Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Inel Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Inel Sp. z o.o. sp.k. w Grupa Dolna

Mah_ironman Nowy wpis

Fajny mają pomysł na biznes. Pan Tomasz to łebski facet i ten drugi były urzędnik również. Oj żeby tylko Tomuś wiedział co mu za kilka miesięcy odwali jego Ken z Volvo. Tomuś trzymkaj sie.

Kierowca VIP Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu nawet wrogowi (chyba że jesteś niepełnosprytny albo masz grupę inwalidzką ale na głowę).Na rozmowie usłyszysz co tylko chcesz później patrzą żeby cię wydymać.Nie jesteś żadnym fachowcem operatorem czy kierowcą czy kimś wykwalifikowanym.Jestes zwykłym robolem od łopaty i taplania się w wykopach pełnych błota deszcz śnieg a pracownicy tego zakładu dla ludzi bez poczucia własnej wartości nurkują w tych okopach...Sprzęt i samochody w tej śmiesznej firemce pozostawiają wiele do życzenia.Najgorszy (usunięte przez administratora) lepiej cię uszanuje.Omijac szerokim łukiem jeśli szanujesz siebie.Wiele mógłbym napisać o nieprawidłowościach w tym zakładzie ale szkoda mojego czasu jeśli masz mózg to nawet nie myśl o pracy w tym zakładzie ... Kłamca zwykły dorobkiewicz i wyzyskiwacz,kadrowa(za (usunięte przez administratora) teraz administrator ale tego nikt nie wie w tym (usunięte przez administratora).Pani Lucyfer gdy coś od Ciebie potrzebuje to nawet by klęknęła żeby tylko mieć porządek w papierach ale gdy tylko nadarzy się okazja to wydyma cię na kasę i na co tylko się da jeśli nie znasz przepisów... Najgorszy zakład w całym województwie i pewnie nie tylko...

Pracownik Nowy wpis
@Kierowca VIP

Ustosunkowując się do wypowiedzi "kierowcy vip" (jesteśmy świadomi kto napisał tę opinię): 1. Na rozmowie dostaje Pan informacje zgodnie ze stanem faktycznym, wszystkie ustalenia zostały spełnione i nic nie zostało zatajone. 2. Informacje o charakterze stanowiska, również zostały przedstawione już podczas procesu rekrutacyjnego. Kierowcy w naszej firmie są potrzebni do przewożenia materiału, jednak nie jesteśmy firmą transportową, dlatego pozostały czas pracy poza kierowaniem powinien zostać przeznaczony na pomoc kolegom na budowach. Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy marzeń odnośnie kierowania pojazdem przez 1 godzinę oraz 7 godzin odpoczynku w samochodzie w ramach jednego dnia pracy. Nie każdego pracodawcę stać na poniesienie kosztu miesięcznego wynagrodzenia za 1/8 etatu. 3. Sprzęt jest w pełni sprawny co potwierdzają wszelkie badania i przeglądy, a w razie usterek są one na bieżąco naprawiane. 4. Pani Kadrowa nie decyduje o kwocie wynagrodzeń tylko jak je poprawnie i zgodnie z przepisami naliczyć, dlatego jest to informacja nieprawdziwa. Co do porządku w papierach to powinno być to oczywiste. Wystawienie choćby nieprawdziwego zaświadczenia o działalności kierowcy podlega karze, również karze podlegają nieprawidłowości w dokumentacji pracowniczej. Czy można kogoś oszukać w ramach przepisów, to bym się zastanowił co autor ma na myśli? Nie zgodzić się na porozumienie stron? Wypłacenie 80% chorobowego zamiast 100%, zgodnie z przepisami? Podsumowując, jeżeli pracownik oczekuje najnowszego sprzętu, pełnego wynagrodzenia za 1/8 etatu (ponieważ nie będzie pomagał kolegom na budowie) oraz prywatnej sekretarki w postaci pani Kadrowej aby prosiła się o niezbędne dokumenty (których dostarczenie leży w gestii pracownika) no to niestety nie jesteśmy odpowiednią firmą dla "kierowcy vip". W naszej firmie robimy wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponieważ tego od nas oczekują instytucje nas kontrolujące jak i również nasi pracownicy. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy, Zespół Firmy INEL

Maria Nowy wpis

Dobrze rozumiem, kierowca ma jednocześnie pomagać przy budowie? Czy raczej budowlaniec od czasu do czasu ma coś przewieźć ?

Ogólnie jest ok, wynagrodzenie w terminie oraz wysokość wynagrodzenia ustalana na podstawie kwalifikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Inel Sp. z o.o. sp.k. - Grupa Dolna

• Jak się pracuje w Firma Inel Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Inel Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Inel Sp. z o.o. sp.k.?

Firma Inel Sp. z o.o. sp.k.