Ciepły Kąt Dawid Kozłowski

Grudziądz

Opinie o Ciepły Kąt Dawid Kozłowski

zawiedziony

ja także poproszę o namiar, od 2 miesięcy nie odbiera telefonu. a nikt nie chce się pojąć naprawy.

klient

Witam! Ciepły Kąt to najgorsza firma z jaką miałam do czynienia.W najgorsze mrozy,kiedy popsuła się pompa zakładana przez pana (usunięte przez administratora)on na moje prośby naprawy nie przyjechał i potem nie odbierał telefonów.Musiałam skorzystać z innej firmy.

klientka
@klient 12.03.2014, 22:53

Witam! Mam ten sam problem, pan Kozłowski jest niedostępny. Nie mogę znaleźć firmy, która podjęłaby się przyjazdu i naprawy usterki pompy nie instalowanej przez siebie. Czy może mi Pani podać namiary na firmę, z której usług Pani skorzystała? Byłabym bardzo wdzięczna.

?

Bardzo bezczelny (usunięte przez administratora). Potrafi w perfidny sposób kilka razy umawiać się na przyjazd na serwis i nie przyjechać, choć musi mieć świadomość, że ktoś czeka na takiego mało kulturalnego człowieka. W (usunięte przez administratora) ma czas i pieniądze innej osoby pomimo wiążącej go umowy. Na czas potrafi być tylko jeśli chodzi o jego pieniądze. Żałuję, że nie przegoniłem tego gościa po kilka razy w czasie kiedy płaciłem za wykonanie usługi. Może po kilku takich przyjazdach w umówione miejsce doszłoby do jego rozumu jak powinien zachowywać się człowiek. Zasięgnąłem informacje o tym Panu i na takie traktowanie pozwala sobie w stosunku do innych osób. Jednocześnie nadmieniam, iż odebrać telefon lub oddzwonić, przerasta tego gościa umiejętności. Potrafi jednak na wystawianie opinii innym firmom i osobom oferującym podobne usługi.

Zostaw opinię o Ciepły Kąt Dawid Kozłowski - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciepły Kąt Dawid Kozłowski